355 Shares 2342 views

Jak określić rozmiar odzieży

Kupując nowy ciuch, czy to sweter, spodnie, koszula lub sukienka, chcemy, aby ich sposób atrakcyjny i piękny. Niewłaściwie wybrany rozmiar ubrania psuje wrażenia o wyglądzie. Maleństwo obtyagivaya ciała, wyraźnie podkreśla wszystkie niedoskonałości figurę, a zbyt duży – niechlujstwa powieszenie. Dlatego należy wiedzieć, jak określić rozmiar ubrania na jej rysunek.

Do ubrania spojrzał na ciebie piękny i elegancki, konieczne jest, aby poznać kilka szczegółów na temat sposobu ustalenia rozmiar poprawnie. Przed przystąpieniem do pomiaru parametrów, konieczne jest, aby wiedzieć, że istnieje kilka rozmiarów tabel: domowe (powszechne w krajach WNP), europejskie, amerykańskie i międzynarodowe.

Wielkość odzieży – jest zasadniczo literowe lub kod, który odpowiada parametrów ciała ludzkiego lub któregokolwiek z jego określonej części (a), dla których i daną częścią odzieży. Jak określić rozmiar ubrania? Rozmiar można znaleźć na etykiecie, która jest przymocowana do ubrania, do butów jest podany na wkładce lub soli. Mimo różnych systemów etykietowania, każdy z nich jako podstawa do podejmowania ludzkiego wzrostu. Ważnymi parametrami są również talii, ud i piersi.

Jak usunąć swoje pomiary?

  • Wzrost. Aby prawidłowo zmierzyć swój wzrost, trzeba pomocy z zewnątrz, linijka i ołówek. Stać boso z powrotem do ściany, starając się nie przeczucie. Linia jest umieszczone na głowie, która odbyła się po linii prostej od górnej części ściany, gdzie zrealizował ślad ołówka. Teraz za pomocą linijki lub licznik oblicza odległość od podłogi do kreski.
  • Biust. Trzeba będzie elastyczne taśmy metr. Owinąć wokół centymetr klatki piersiowej tak, że przeszedł wszystkie odsłonięte punktów. Aby uzyskać dokładny wynik pomiaru, powtórzyć procedurę.
  • Obwód talii mierzy się również za pomocą centymetra. Poprzez pomiar talii, nie rysować brzuchu, inny wskaźnik jest nieprawidłowy.
  • Hip obwód. Mierzona około 15-18 centymetrów poniżej poziomu pasa pośladków na najbardziej wystających punktów.

Dokonywanie pomiarów jego ciała, prowadzenia taśmy na bieliznę, nie starają się go przeciągnąć. Teraz, znając swoje możliwości można na specjalnym stole do określenia rozmiaru ubrania. Znając rozmiar domu, można łatwo określić odpowiedni europejski lub amerykański.

Jak określić rozmiar odzieży męskiej

  • Trzeba zmierzyć wysokość i obwód ud systemem wskazanym powyżej.
  • Podstawowym parametrem decydującym o wielkości męskich ubrań jest obwód klatki piersiowej, jest mierzona w najszerszym punkcie.
  • Co do zasady, rozmiar koszuli mężczyzny odpowiada obwodu szyi figurki.

Teraz, znając parametry męskiego ciała, łatwo określić rozmiar ubrania. Z parametrami 170 / 85-89 / 75, 44 człowiek jest wielkość domowego systemu znakowania odzieży. Aby określić rozmiar późniejszej dodamy do tych parametrów 2/6/4 cm odpowiednio. Wygodne jest fakt, że europejskie rozmiary odzież w pełni zgodne z rosyjskim. A także w celu określenia wielkości USA, trzeba odjąć 10 od dobrze już znany krajowy.

Po przeczytaniu tego artykułu, będziesz mieć pomysł, jak określić rozmiar ubrania dla siebie i pół prawo. Zapraszamy na zakupy!