685 Shares 9311 views

Buty Casadei – ucieleśnienie kobiecości i wdzięku

Włoska marka, której znakiem rozpoznawczym są buty Casadei przez lata swojego istnienia zdobył więcej niż jedno pokolenie serc kobiecych. Obecnie produkty marki skupiła się na efektowne dziewcząt i luksusowych pań, które codziennie staramy się być na górze. Obraz wyrafinowaną damę częściowo stworzony dzięki najlepszych stadnin legendarna marka Casadei.

informacje historyczne

Flora i Quinto Kazadi stał założycieli i założycieli popularnej marki obuwia, który jest obecnie aktywnie produkuje buty i obuwie damskie. Casadei – marka, która została oficjalnie opatentowany w 1958 roku. Początkowo miał zupełnie inną orientację w zakresie produkcji. Firma wydała lato obuwie zaprojektowane dla turystów.

Po ukończeniu studiów wstąpił do sprawy nadrzędnej i syn Cesare. Młody człowiek z wielką przyjemnością zaczął pracować dla rodziny, otrzymał stanowisko dyrektora handlowego.

Cesare specjalnego podejścia do ulubionych przyczyny

Wraz z pojawieniem się młodych talentów w firmie rodzinnej zmieniła się dramatycznie i główny kierunek marki. Wynika to z ciekawą wizją buta i twórcze podejście do pracy. Według jego światopoglądu, buty powinny promieniować charakteru danej osoby. Buty Casadei pozycjonowania kobietę jako znakomity, ekstrawagancki i kruchej istoty. To ta pani zasługuje wygrać swoje serce i duszę, aby przeszkadzać.

Obecne działania marki i jej polityka cenowa

Wiosną tego roku firma, która produkuje i sprzedaje buty pomyślnie, – Casadei – stworzył dość ekstrawagancką kolekcję kapsułki, koncentruje się wyłącznie na młodej. Wśród produktów z tej linii można podzielić na 3 obszarach: stylowy, czeska i romantyczny.

Koszt pary butów wynosi od 390 do 700 euro.

Charakterystyczną cechą obuwia tej marki jest bardzo cienka szpilka, ukryta platforma, błyszczące kamienie, drobne paski i łuki.

Buty Casadei: Opinie

  • Mimo wysokości obcasa, ten but ma bardzo wygodny but, tak, że nogi nie znudzi się nimi, i czuję się dość wygodne i przytulne. Wygląd zasługuje na najwyższe uznanie. Każda kobieta by nie czuć się na wysokości.
  • Casadei buty są doskonałej jakości, stylowe wzornictwo i są idealne na każdą okazję życia. Ten but jest najlepiej podkreśla wdzięk i kobiecość. Buty marki doskonale nadaje się do każdego obrazu i przekształcić go w dość nowoczesne i ekologiczne.