605 Shares 9089 views

Amerykańskie marki odzieży i obuwia. Jak wybrać ubrania amerykańskich marek

Podczas młodości naszych rodziców było dość wyczyn, aby uzyskać prawdziwy amerykański rzecz. Wszystko, co posiadają etykiety zagranicznych, uważany jest za szczyt stylu i mody. W chwili obecnej, amerykańskie marki odzieży w naszym kraju i buty bardzo dobrze przedstawione.

Niemal na równi z producentami z Włoch, na całym świecie doceniają i kochają ubrania produkowane w Stanach Zjednoczonych. Każda marka tego kraju jest doceniana zarówno w Stanach Zjednoczonych i wielu innych krajach i ma swoją specyfikę sektora konsumentów, w zależności od preferencji, grupa wiekowa, możliwości i potrzeb. Rynek oferuje wiele amerykańskich marek odzieżowych. Lista producentów, których działalność jest skierowana do młodzieży, dzieci i ludzi w średnim wieku, jesteśmy przeglądu dzisiaj.

Levi's®

Jest to jeden z najbardziej prestiżowych i najstarszych producentów wyrobów dżinsowych. Nie wszyscy znana amerykańska marka odzieżowa cieszy się dużą popularnością w naszym kraju tak. To ze względu na wysoką jakość produktów i niską ceną. Ciekawe, ale ta marka nie jest popularna w USA.

Esprit

Zważywszy marek odzieżowych USA, możemy powiedzieć, że Esprit – jedna z najbardziej popularnych i rozpoznawalnych. Co najmniej jedna rzecz, to producent ma w szatni każdy szanujący stylista, a osoba, która woli jakości i wygodne ubrania. Na głównej grupy docelowej producenta – aktywne młodych ludzi, którzy są w ciągłym ruchu, a także komunikować się z dużą liczbą ludzi, spotkanie, które trzeba dobrze wyglądać. Na rynku marka prezentowane ubrania dla obu płci, biżuteria, stylowe zegarki, perfumy, biżuteria, akcesoria, okulary, artykuły gospodarstwa domowego, pościel i torby.

marc Jacobs

Marc Jacobs w naszym kraju jest bardzo popularne. Ten rodzaj miłości jest spowodowane przez wysokiej jakości, wygodny i prosty marka produktu. Są to ubrania dla mężczyzn i kobiet, obuwie, akcesoria. Rzeczy, zaprezentowane przez spółkę, są uniwersalne, ponieważ mogą one być noszone w restauracji, kawiarni, spotkania biznesowego lub na uniwersytecie.

Vans

Nasz kraj jest również zyskuje popularność amerykańskiej odzieży sportowej. Marki nie jest bardzo rozpowszechnione. Jednym z najbardziej popularnych – to samochody, który jest reprezentowany na rynku odzieży dla skaterów i snowboardzistów. Komfort, wysoka jakość, zgodność z wymogami współczesnej branży mody i wszechstronność tej marki sprawia, że niezbędne dla tych, którzy prowadzą aktywny tryb życia, nie przedstawiając się bez sportów ekstremalnych.

tommy Hilfiger

Odzież tej firmy jest umieszczony jako ekskluzywnej i przystępne niż mogą się pochwalić nie wielu amerykańskich marek odzieżowych. Na Tommy Hilfiger styl opiera się na amerykańskich klasyków, stworzone w duchu najnowszych współczesnych trendów. W chwili obecnej jest to jeden z nielicznych marek, które mogłyby stać się sposobem na życie, oferując każdego sezonu nową kolekcję odzieży dla kobiet, mężczyzn i dzieci, buty, bielizna, akcesoria, torebki. Denim odzież tej firmy – Denim jakości w modnym wzorem.

Armani Exchange

Dziś „Imperium Armani” to 13 fabryk, 4600 pracowników, miliony fanów i setki butików na całym świecie. Armani Odzież pokazuje prawdziwego wyrafinowania i urok, któremu nie da się oprzeć. Oceniając marki odzieżowe nami, możemy powiedzieć, że jest to jeden z najlepszych producentów. Armani Exchange jest skupienie młodzieży firmy, niedrogie i stylowe.

Indywidualne podejście, producenci odzieży dziecięcej w USA, które zostaną omówione dalej.

marki odzieżowe amerykańskich dzieci: GAP

GAP – jest ikoną marki Ameryki, należąca do koncernu Gap inc. Odzież tej firmy jest przeznaczony dla dzieci do lat 5 (znak babyGap) i 5-14 lat (klasy GapKids).

modele marki mają prosty krój i wysokiej jakości. Jest to codziennie wygodne, ładne ubrania, takie jak opisowe, jak to możliwe dla dzieci i młodzieży.

Podstawowy styl marki jest sportowy przypadkowy. Popularne bluzy i dżinsy. Chociaż spodnie i koszule są również godne uwagi.

Ta odzież marki wykonany jest głównie z materiałów naturalnych.

Marka jest szczególnie popularne w Ameryce, ale jest sprzedawany z powodzeniem w innych krajach – w którym wartość wysoka jakość i klasyczny styl.

Amerykańskich marek odzieży dziecięcej: Oshkosh b'gosh

Jest to jedna z najstarszych marek w Stanach Zjednoczonych, który jest zawarty w Kodeksie Cywilnym Carter. Od samego początku firma produkuje odzież dla dorosłych. Ale prawdziwą popularność firmy przyniósł ideę „ubrania robocze” Dziecko lub, bardziej precyzyjnie, kombinezony denim, noszone przez papieża na przełomie XIX i XX wieku amerykańskich dzieci. Od wielu lat produkuje odzież Oshkosh wygodny dzieci do aktywnej zabawy. I nadal produkować najlepsze garnitury dla dzieci.

furmański

Carter jest jednym z najbardziej popularnych marek odzieży dziecięcej ze Stanów Zjednoczonych. Firma, założona w 1865 roku i obecnie utrzymuje najlepszy stosunek ceny do jakości, twierdząc, że prawdziwie jakości rzeczy drogie i nie może być. rodzice dzieci często dają ich preferencje dla tego konkretnego stroju ze względu na swoją praktyczność i wygodę. Tkanina bawełniana używana w produkcji, jest w stanie wytrzymać wielokrotne pranie bez utraty jego wygląd. Carter produkuje szeroką gamę odzieży dla dzieci w wieku 0-7 lat.

Buty z USA

Dziś sklepy internetowe są dobrze reprezentowane amerykańskich marek odzieży i obuwia. Tak więc, można znaleźć buty, buty, sandały, który łatwo stworzył znanych projektantów amerykańskich. Wśród kupujących nie są mniej popularne produkty, stworzone przez młodych projektantów. Szczególną uwagę należy zwrócić na takich marek jak: Oscar de la Renta, Christian Louboutin, Donald J Pilner, Bottega Veneta, nowa przez wagę, trener, Steve Madden. Te producenci tworzyć stylowe buty dla kobiet na platformy i wysokie obcasy, wspaniałe buty ślubne i modeli sportowych dla silnych mężczyzn i pięknych pań.

Ami klub nosić

Chcesz kupić wyrafinowane i stylowe buty? Następnie należy zwrócić uwagę na produkty firmy Ami klub nosić. Czy na coś takiego w żadnym z producentów nie widzi. Ponadto, będzie bardzo mile zaskoczony kosztem butów. kupujący domowy pod wpływem siły kupić więcej niż jedną parę. Zwłaszcza biorąc pod uwagę fakt, że znak towarowy jest często zadowolony z różnych imprez, w momencie, w którym można kupić buty, buty lub buty na bardzo korzystnych warunkach.

nine West

Produkty tej marki są bardzo popularne od wielu lat. 30 lat sandały, mokasyny, buty tego producenta wyprzedane zaskakująco szybko – prawie natychmiast po wydaniu kolejnej kolekcji. Produkcja firmy jest przeznaczony dla odbiorców w różnych kategoriach.

Gymboree

Gymboree – że jest znaną marką, która produkuje buty dla dzieci. Dobra jakość, ogromny wybór kolorów – wszystko to odzież i obuwie marki, aby przyciągnąć nowych klientów trzymając uwagę i miłość stałych klientów.

michael Kors

Przegląd będzie niekompletna, jeśli nie mówić o Michael Kors – znanego amerykańskiego projektanta. Stwarza to wspaniałe modelka. Jego każdy zbiór składa się z mokasyny, sandały, buty z różnych wzorów. klienci marki są kobiety, które mieszkają w Europie, Stanach Zjednoczonych i na Wschodzie.