526 Shares 6563 views

Sofia Hellkvist: fotografie, wzrost. Drukuje Karl Philip i Sofia Hellkvist

Przed staje się księżniczką, Sofia Hellkvist zajmował różne życia szkolnego. Ale nawet jeśli dziewczyna jest jak książę, a potem tylko za zgodą szwedzkiego parlamentu, ma on prawo do zawarcia małżeństwa młodą kobietę ludzi, inaczej straci wszystkie przywileje. Ale takie precedensy już istniał w szwedzkiej rodziny królewskiej i innych rodzin królewskich Europy. Jednak w historii Sofia Christina był nieco mylące sytuacja. Więc, co jest Sofia Christina Bernadotte Hellkvist.


rodzina

Urodziła się 6 grudnia 1984 roku i został ochrzczony w kościele Tibble 26 maja 1985 Sophia Christina ma dwie siostry, Lina i Sarah. Rodzice – Eric i Marie Hellkvist – prości ludzie ciężko pracujący.

Wykształcenie i praca

Sofia Hellkvist nauczyłem się w szkole podstawowej w małej miejscowości Alvdalen. Jako starszy, pracowała w szkole muzycznej z uprzedzeń, tańczył, nauczył się grać na pianinie, i jak wielu ludzi w Szwecji, dziewczyna zabawy na nartach. W lecie na wakacjach, pracowała w sklepie z artykułami sportowymi, kelnerka w kawiarni na fabryce tworzyw sztucznych. Ale czternaście ładna dziewczyna zaczyna próbując uwolnić się od monotonii codziennego życia w świecie piękna, podia i pieniędzy. Niska i słodkie brunetka Sofia Hellkvist, którego wysokość wynosi 165 cm, może liczyć na sukces w show odmiany. Zaczyna brać udział w różnych konkursach piękności. W życiu zawiera wakacje i brutalnych doświadczeń.

Sztokholm

Ponadto, biorąc pod uwagę niehamowane i liberalne obyczaje Szwecji i nie wiedząc, jak włączyć go do niej w przyszłości, ona stawia w „stroju Ewy” z pytona na tle egzotycznych lasów tropikalnych dla magazynu glamour. To zdjęcie pojawia się w różnych wersjach, w tym Internetu. W tej chwili pracuje z magazynu męskiej Slitz Magazine a nawet dostaje tytuł Miss Slitz-2004. I po szczerych zdjęć dla magazynu rozwija telewizor. Bierze udział w reality show, jak nasz skandaliczny „Dom-2”. Ten show jest konkurs dla młodych ludzi prawo do życia na rajskiej ośrodku. Przez długi czas to reklamuje bieliznę i stroje kąpielowe.

Ameryka

Sofia Hellkvist kilka lat była kelnerką w kawiarni na Manhattanie. Jest certyfikowanym nauczycielem jogi, który pracował w Nowym Jorku, w jego własnym studio. To wszystko jest bardzo ładne, ale jak podrosną, zaczyna zdawać sobie sprawę, że takie działania nie są bardzo prestiżowe i zakład na piękno i seksapil nie jest uniwersalny zatwierdzenie, to jest szkodliwe. Dlatego w 2005 roku zaczyna studiować księgowych w Nowym Jorku, w Instytucie angielskim i biznesu.

powrót

Praktyczność Zofia wróciła do ojczyzny. W Sztokholmie, studiuje dzieci i młodzieży etyki i Konwencji ONZ o prawach dziecka w stosunku do kursów szwedzkich na uniwersytecie. Czyli Sofia Hellkvist całkowicie zmienia obraz, zwiększając jego znaczenie. Dziewczyna wydaje się być całkiem poważne zamiary przejąć serce szwedzkiego księcia, zwłaszcza odkąd zerwał ze swoją dziewczyną długoterminowej. Sofia, może nawet ściśle monitoruje co miejsc odwiedzanych przez jednego Wybrała zwężenie w. W 2009 roku w nocnym klubie odbyła się długo oczekiwana znajomość. I do 2010 Sofia Hellkvist wraz z Frida Westerberga tworzy projekt „Plac zabaw”, która działa jako sekretarz generalny przed kwietniem 2015 r. Jest to organizacja charytatywna, która pomaga dzieciom w Afryce. Ona stara się wymazać ze świadomości publicznej swych przeszłych działań ostre, zbyt wysokie, znalazł cel. Wkłada wiele wysiłku, aby być interesujące. Odwiedza wiele imprez i kolacji biznesowych wraz z wybranych. Drukuje Karl Philip i Sofia Hellkvist nadal regularnie spotykać się na okres czterech lat.

Zainteresowania i hobby

Należą do nich przede wszystkim do utrzymania zdrowego stylu życia z pomocą fitness i jogi, w tym dla dzieci i młodzieży. Ona nie wstydzi się swojej przeszłości i uważa, że nic porównywalnego z nabytych doświadczeń. Wszystkie przygody pozostawały w przeszłości, ale zrobili to inaczej niż dzisiaj. Jednocześnie Sofia Hellkvist (zdjęcia to udowodnić), sportowy i dynamiczny. Ona jest wesoła i pewna siebie.

zaręczyny

27 czerwca 2014 ogłoszono zaręczyny księżniczki Zofii i książę Carl Philip. Przyjęli oficjalne gratulacje od króla i premiera Szwecji. Jednak nie wszyscy Szwedzi są zdecydowanie zatwierdziła go. To spowodowało zdumienie i oszołomienie i sporów. Rodzina królewska również chłodne przyjęcie do wyboru następcy. Mezalians z dawnego modelu i kelnerki – o tym, czy ten związek chciał rodzinę królewską na jego następcę? Z jej długi czas nie chciał wejść do jakiegokolwiek kontaktu. Ale książę ustalił ścisły warunek: albo małżeństwo lub tron. Musiałem się zgodzić z wyborem jego Królewskiej Mości. Tak więc Europa traci pozazdroszczenia pana młodego, który nie marzył dziewczynę.

uroczystości ślubne

Ślub księcia Karola Filipa i Sofia Hellkvist, obecnie księżnej Vermlandskoy, która odbyła się na Zamku Królewskim Kościoła 13 czerwca 2015. W tym czasie, pan młody miał trzydzieści sześć lat, a oblubienica – trzydzieści. Sukienka dla panny młodej stworzył wysokiego szczebla szwedzki projektant, który ubrany oblubienicy z Wielkiej Brytanii Keyt Middlton. W sukni ślubnej znakomity koronką, koronkowe długimi rękawami i wyposażone sylwetka ściśle z szerokiej spódnicy i długim trenem. Po wymianie pierścieni, uświęcony przez małżeństwo księcia i księżnej otrzymał gratulacje od czterystu gości uczestniczących w uroczystości na całym świecie. Strzały zaalarmował całą stolicę ślubie. Wzięło w nim udział przyjaciół, a książę i księżniczka. Młoda para złapany na wielu oficjalnych zdjęć z monarchów Holandii, Norwegii i innych krajów, jak również z członkami szwedzkiej rodziny królewskiej. Nowożeńcy stwarzające również razem z rodzicami. Po ślubie para poszła w konwoju ozdób na cześć tego święta ulice w centrum Sztokholmu. Towarzyszyła im Konnogvardeytsy. Na ulicach spektaklu obserwował tysiące mieszkańców i turystów. Ślub zakończył obiad w pałacu. Do tej pory para spodziewa się pierwszego dziecka na wiosnę 2016 roku.

Małżeństwa z plebsu dał przykład małego stanu Monako książę z powrotem w połowie 20 wieku. Jednak w ostatnich latach zjawisko rozprzestrzenia. Przykładem jest Hiszpania i Wielka Brytania. Niektórzy widzą w tej jedności monarchii i ludzi. Być może jest to przypadek, może to kaprys monarchów, którzy chcą żyć z królewskich wygód, ale z mniej rygorystycznych przepisów. Ale może rzeczy są królowie?