727 Shares 5948 views

Sonia Breżniew życie krnąbrnego nastolatka

Sonia Breżniew – córka słynnego pop pop diva Wiera Breżniewa. Powstał, gdy piosenkarz był w związku partnerskim z ukraińskiego polityka Vitali Voichenko. Początkowo Vera Breżniew chciał dać córce dzielone nazwę – Sonia Voichenko-Breżniewa, ale potem postanowił zatrzymać wybór na własną rękę.


Życie i Rodzina Sony

W 2006 roku, kiedy Sonia był 5 lat, jej matka poślubiła ukraiński biznesmen Michaił Kiperman. Po kilku latach rodzina ma kolejną córkę – Sarah. relacje rodzinne były wystarczająco ciepłe. Sonia w wieku 10 mamą poprosił ją, by była nazwa ojczyma, a nie własnego ojca. Fantazją dziewczynka została wykonana, a od tego czasu, Sonia zaczęła nosić nazwę Kiperman.

Z jakiegoś nieznanego powodu, że małżeństwo nie trwało długo i Breżniew rozpadł się trzy lata po narodzinach Sary.

Sądząc z archiwum fotograficznego prasy, a dziewczyna jest nadal bardzo dobre przyjaciół, rozwód rodziców nie wpływa na relacje między siostrami.

W 2015 roku odbyło się tajne ślubu z Vera Breżniewa, Konstantin Meladze. Sonia szybko nawigować i sieci społeczne zaczęły korzystać z dobrze znaną nazwę na ich korzyść, a teraz młody talent podpisany przez Sonia Kiperman-Meladze i ma twórczy pseudonim „Sonya Kuper”.

Umyślne i niekontrolowane

Już w młodym wieku Sonia chciała być jak legendarny matki. Kiedy dziecko nauczy się korzystać z nowoczesnych gadżetów, stało się dość często dodawać swoje zdjęcia w sieci.

Zdjęcia Sony Breżniew, czy raczej, w którym zostały zrobione, po prostu zdumiony z różnorodności i oryginalności, a czasami po prostu szokujące.

Charakter najstarsza córka gwiazdy pop nie można nazwać proste. Od 10 lat dziewczyna od czasu do czasu pokolorowane przez życie gwiazdy matki nie jest bardzo jasne odcienie.

Nie tak dawno temu, dzięki córką, która jest całkiem chętny do wzięcia udziału w dyskusji na temat prywatności swojej matki w dzisiejszym popularnej sieci społecznej „Vkontakte” Vera Breżniew był w środku tego skandalu. Córka podzielił swoją wizję błędu w swoim wychowaniu, które rzekomo dozwolonym Breżniewa wobec swoich córek. Rozłożyłem kilka zdjęć, które rzekomo potwierdzają to, a raczej niegrzecznie odpowiedział na komentarze, nie jest czasami bardzo ładna używając leksykalnego rozpędu.

Po tym Vera Breżniew zamknięte stronę córki we wszystkich sieciach społecznościowych, a ten stwierdził w wywiadzie, uzasadniając to faktem, że jej córka zaczęły pojawiać się klony kont, na które nie ma znaczenia. Głównym powodem jego działania, powiedziała, że te rachunki pod przykrywką córką feykovye rozpowszechniania informacji o życiu i twórczości artysty.

Po chwili konto Sony pojawił się w jednym z portali społecznościowych, gdzie nastolatek codziennie wystawianych osobistych zdjęć bez udziału legendarnego matki. Jednak żadna dyskusja osobistego życia matki został już wykryty.

Kto wspiera córka Sonia Vera Breżniew

Dziewczyna przedwczesne, to widać w jego zachowaniu nie tylko w sieciach społecznych, ale również na imprezach. Sonia – córka gwiazdy, a także w celu uzyskania na scenie, tylko trzeba pstryknąć palcami, a paparazzi będą tam.

Podczas zeszłorocznego dziewczyny wakacje na wybrzeżu Włoch, to publikowane na stronie zdjęcia swojego wolnego czasu w towarzystwie młodego Amerykanina, którego wygląd był starszy Sony. Ale w komentarzach do zdjęć Sonia Breżniew zapewnił, że mama nie jest przeciwko ich związku.

W lecie 2016 roku Sonja udział w dubbingu filmu animowanego „Dancer” dla dzieci, ścieżki dźwiękowej, do którego napisał znanego artystę, kolejny stworzenie przez Konstantin Meladze – MBAND. Po zakończeniu pracy nad filmem był śledzony przez świeckiego wieczór poświęcony tej imprezie, gdzie Sonia Breżniew po prostu nie stracić z oczu, i starał się być blisko do jednego z członków grupy – 26-letni Artem Pindyuroy. Jej zachowanie nie pozostało niezauważone przez prasę, a zdjęcia z pogromem szybko rozprzestrzeniać się w sieci z różnymi uwagami na temat jej zachowania.

O zainteresowaniach i hobby

Sonia Breżniew – bardzo nieobliczalny nastolatek. Jej hobby – to jazda konna, taniec, gra na pianinie i aktorstwo. Każdego roku idzie na wakacjach w Nowym Jorku, w letnim obozie, gdzie uczęszczał kursy kina. Działalność ta stanowi dla duszy Sonia. Również młody Breżniew okresowo próbuje się w branży modelowania, dzięki temu stała się twarzą jednej z kolekcji znanych projektantów odzieży Bella Potiomkin.

Uważaj na życiu Sonia Breżniewa, na pewno to nie jest jeszcze czas zaskakuje nas czymś tego rodzaju!