468 Shares 9717 views

Kierujemy marafet za pomocą wazeliny: kilka tajemnic

Wiele kobiet jest stale poszukuje nowych produktów kosmetycznych, ale zasługują na uwagę i starych, sprawdzonych opcji. Są to doskonałe narzędzie, jak wazelina. On ma już od stu pięćdziesięciu lat i jest uniwersalnym środkiem do dbać o siebie. Powinno to dać mu jego powodu! Nie myśl, że nadaje się tylko jako Vaseline balsam do ust, może być wykorzystane w inny sposób.


Usuwanie kleju na rzęsy

Nie ciągnąć sztuczne rzęsy, to jest szkodliwe dla delikatnej skóry wokół oczu. Jeśli nie można łatwo usunąć, stosuje się do linii rzęs trochę wazeliny. Odczekaj kilka minut – i można łatwo usunąć sztuczne rzęsy! Ta metoda jest najbezpieczniejsza i całkowicie uniknąć szkody do rzęs.

Pomoc z założeniem kolczyków

Jeśli rzadko noszą kolczyki, zużycie może być dość bolesne. Pocierać płatki uszu z niewielkiej ilości wazeliny łatwo sobie z jego zadania. Będziesz zaskoczony, jak skuteczna jest ta metoda.

podkreślając kości policzkowe

Wielu stara się regularnie korzysta z wyróżnienia, ale piękno jest osiągalna i bez niepotrzebnych wydatków. Nałożyć niewielką ilość wazeliny na kościach policzkowych, aby nadać twarzy ma lekki połysk. Jest to niezwykle prosty sposób, który działa tak skutecznie, jak drogie wyróżnienia.

Przywrócenie popękanych pięt noc

Buty letnie może przemienić nawet miękkie pięty do sucha i popękana. Nocą, stosować wazeliny na nogach, a następnie umieścić na skarpety. Następnego ranka masz bardzo wrażliwą skórę, a zapomnisz o dyskomfortu.

Naturalny sposób podkreślić rzęsy

Jeśli wolisz używać minimum produktów kosmetycznych, można nauczyć się podkreślić rzęsy bez tuszu do rzęs. Wazelina na uszkodzenia rzęs sprawia, że są grubsze i masywniejsza i przyspiesza wzrost. Jest to świetny sposób do codziennej pielęgnacji ciała, sprawi, że piękniejsza!

Ochrona ból nosa

Jeśli masz przeziębienie lub alergie, katar szybko powoduje podrażnienie w okolicach nosa. Pęknięty i stan zapalny skóry przyczynia się do dyskomfortu. Zastosuj wazeliny do nozdrzy, aby przywrócić nawilżenie skóry. Będziesz od razu zauważyć, że stają się o wiele bardziej komfortowe.

Pacyfikacyjne uparci brwi

Jeśli twoje brwi nie chcą być umieszczone we właściwym kierunku, po prostu zastosować trochę wazeliny – osoba, która będzie wyglądać schludny cały dzień. Wystarczy zanurzyć czubek palca w słoik wazeliny, pocierać je na innym palcu oznacza, że jest rozłożona równomiernie, a następnie wygładzić włosy. Aby uzyskać bardziej stanowczy wygląd, grzebień brwi specjalnej szczotki.

nawilżający do twarzy

Wbrew powszechnemu przekonaniu, wazelina nie zatyka porów, dzięki czemu można łatwo używać go jako krem do twarzy. Jeśli masz problemy z trądzikiem powinny skonsultować się z dermatologiem, reszta nie jest nic warte obawiać. Pod warstwą wazeliny wilgoci pozostawia skórę, przez co osoba utrzymuje świeży, zroszone wygląd.

Ochrona skóry z farbowanie włosów

Trudno jest przekonać innych, że włosy mają naturalny odcień, jeśli skóra na czole jest pokryty plamami. Zastosować wazelinę na linii włosów do malowania rozmazany środki warstw, a nie skórę. Jest to najprostszy sposób, aby przyjrzeć się dokładnie natychmiast po zabiegu.

Staranne stosowanie samoopalające

Po spowodowały garbowania, kolor skóry może wydawać się dość nierówny. Użyj wazeliny na obszarach problemowych: Stosuje się go na kostkach, łokcie i nadgarstki przed użyciem opalania. Instrument ten będzie barierą dla suchych obszarów skóry i zapobiegają nierównej absorpcji funduszy, a tym samym zapewnić odwołać po zastosowaniu bronzer.

Leczenie skóry spalone przez słońce

Jeśli zapomnisz o przeciwsłonecznej, a teraz płacą cenę za to zaczerwienienie skóry, stosuje się na dotkniętych częściach wazeliną. Pomoże to utrzymać wilgoć w skórze i przesuszone zaoszczędzić od peelingu. Jeśli nie masz specjalny balsam po opalaniu, wazelina jest idealnie dla Ciebie.

Wzmocnić efekt surowicy wokół oczu

Stosując wazelina po użyciu surowicy lub kremu do twarzy zwiększa działanie produktów kosmetycznych, ponieważ galaretki nie pozwala wilgoci odparuje. Nie stosuje się go do środków z retinolem lub innych intensywnych produktów, jeśli nie chcą zmierzyć się podrażnienie.

Domowy peeling warg

Wargi suche i łuszczące nie może być równomiernie matowe szminki. Mieszać zwykłego cukru z niewielkiej ilości wazeliny – i jest gotowy do doskonałego szorowania. Jeśli chcesz spędzić leczenia złuszczający dla całego ciała, używając więcej wazeliny i zastąpić cukier na sól. Większe ziarna soli skutecznie oczyszczają skórę całego ciała.

Rozjaśniające skórę stóp

Na pokaz mody specjalne modele przyczynowo zazdrość stóp. Ty też możesz dać skórze uwodzicielski blask – wystarczy nanieść niewielką ilość wazeliny! Można mieszać wazelinę z bronzer, a potem nogi będą wydawać się jeszcze bardziej atrakcyjne i promienna.

Ochrona przed tarciem

Nie wszystko jest idealne cienkie ud. W lecie cierpi z faktu, że skóra jest startej na wewnętrznej stronie ud, aby nanieść niewielką ilość wazeliny, to pozbyć się dyskomfortu i zapomnieć o zaczerwienienia.

Troska o suchych skórek

Jeśli popełnisz manicure żelowy, wiesz jak trudny proces usuwania żel wpływa na naskórek. Użyj niewielką ilość wazeliny w celu zmiękczenia i koją skórę i paznokcie natychmiast wygląda o wiele bardziej zadbane i schludne.

Stworzyć estetyczny fryzurę

Jeśli twoje włosy są stale pushatsya, które można umieścić na nich niewielką ilość wazeliny, aby je wygładzić. Najważniejsze, aby być ostrożnym: Wazelina jeśli jest zbyt dużo, będziesz wyglądać niechlujny.

Otwieranie pokrywy przyklejony lakier

Jeśli twoje czapki paznokci są przyklejone na stałe i nie można ich otworzyć bez intensywnych wysiłków, spróbuj umieścić na szyi niewielką ilością wazeliny przed zamknięciem gwóźdź. To gwarantuje, że zawsze będziesz w stanie łatwo zdjąć pokrywę i użyć ulubionego farby.