555 Shares 4733 views

Swierdłowsku Region gubernator Jewgienij Kuyvashev: biografia

Eugene Kuyvashev – rosyjski polityk, gubernator regionu Swierdłowsku. Był wysłannikiem prezydenta Rosji Dmitrija Miedwiediewa () w Ural Federal District (2011-2012).. Ma ona kilka wyższe wykształcenie.


Dzieciństwo i młodość

Kuyvashev Jewgienij Władimirowicz urodził się w miejscowości Lugovskoy Chanty-Mansyjsku Autonomiczny (Chanty), szesnastego marca 1971 r. Po ukończeniu szkoły średniej wyjechał do pracy we trust „Surgutremstroy”. Po służbie w wojsku, a następnie wstąpił do szkoły medycznej w Tobolsku. Ukończył studia i otrzymał dyplom „ortodonta” w dziewięćdziesięciu trzeciego roku.

Rozpoczęcie pracy

Po pewnym czasie postanowiłem przenieść się do Nieftiejugansk powiat KhMAO, gdzie osiadł w małej miejscowości Poikovsky. Od 1997 roku rozpoczął pracę w lokalnej administracji. Eugene Kuyvashev był asystentem szefa swojej wsi. Następnie wzrosła do asystenta zastępcy szefa administracji Nieftiejugansk Rejonowy E. Khudainatov.

Szef wsi

W 1999 roku Eugene otrzymał dyplom Wojskowego Instytutu Moskwie Federalnej Służby Granicznej Federacji Rosyjskiej na specjalności „prawoznawstwa”. W 2000 roku stał na czele administracji Poikovsky wioskę. Poprzedzone Kuyvasheva Hudaynatov aktywnie inwestowane w kształtowaniu krajobrazu i budowy tego osiedla. Wyrażone przez lokalną prasę, Poikovsky była inna dzielnica stolicy, takich jak Petersburgu dla Federacji Rosyjskiej.

Gubernator KhMAO A.Filipenko ceniona sukcesy Kuyvasheva na czele administracji miasteczka. Eugene nie poprzestał i nadal dobrze zorganizować swoje miasto. Od 2000 Poikovsky trzykrotnie uznany najbardziej rozwiniętych społeczności z populacją ponad dwudziestu pięciu tysięcy osób. W 2004 roku otrzymał tytuł „najbardziej wygodne rozliczenia Federacji Rosyjskiej.”

Eugene Kuyvashev, zdjęcia, które można zobaczyć w tym artykule, w połączeniu z działalnością kierowniczych nauczania teorii państwa i prawa w lokalnym oddziale Tbilisi State University (Tiumeń State University). W 2002 roku otrzymał dyplom w Stanach Zjednoczonych na Uniwersytecie Yale w specjalności „Zarządzanie”. Od 2003 roku, prasa zaczęła nazywać go działacz partii „Jedna Rosja”.

Przeprowadzka do stolicy

Na początku 2005 roku Eugene Kuyvashev, którego biografia jest ściśle związana z polityką, opuścił swoje stanowisko w administracji miasteczka. Prasa wspomniał, że będzie on kierowany przez jednego z wydziałów służby komorniczej. Eugene przeniósł się do Moskwy, gdzie został mianowany zastępcą szefa Głównego Kontroli FSPP. Kontrola ta następnie kierowany Komarov, który w roku 2000 służył jako zastępca naczelnego komornika w Chanty-Mansyjsku Autonomiczny.

Tobolsk

Kuyvashev Jewgienij Władimirowicz dawna w Moskwie, aw samym 2005 roku opuścił stolicę Rosji. Prasa poinformował, że w listopadzie 2005 roku w mieście Tobolsku został wprowadzony nowy sposób zarządzania miastem. E. Vorobyov, następnie burmistrz miasta, stał na czele gminy i przewodniczący rady gminy, a uprawnienia administracyjne były, aby przejść do zarządcy miasta, który został zatrudniony na podstawie umowy na okres 5 lat.

Partii „Jedna Rosja” i zachęciła Eugene do tej pozycji. Media zauważyć, że został zaproszony na czele Tobolsku w czasach, gdy Siergiej Sobyanin był gubernatorem regionu Tiumeń. Czternasty listopada 2005 roku ostatni został mianowany szefem administracji Putina.

Trzydziestego listopada 2005 Tobolsk Rada Miasta zatwierdziła oficjalny kandydat na szefa miasta. W nowym miejscu, nadal angażować się w kształtowaniu krajobrazu, rozwiązać problem mieszkań i usług komunalnych i przyciągnąć inwestorów. Media zauważyć, że udało mu się zorganizować wokół nich świetny zespół z powodzeniem działa po Kuyvashev opuścił biuro.

Tiumeń

Piąty w lipcu 2007 roku Eugene Kuyvashev został wybrany burmistrzem miasta Tiumeń. Został on zastąpiony przez S. Smetanyuk, który objął stanowisko zastępcy gubernatora Tiumeń Region Vladimir Yakushev. Prasa poinformował, że Tiumeń dzięki Kuyvashevu zawarte w programie promowania energooszczędnych „Energy Saving kwartał.” Oznaczone przez fakt, że kiedy został zbudowany Tiumeń promenady.

Kolejna inicjatywa o nazwie jego montaż drzwi i ścian szklanych w biurach urzędników administracji miasta. Zgodnie z planem, to było przyczynienie się do zmniejszenia korupcji w oficjalnych szeregów. Ale ten ruch był bardziej populistyczny Kuyvasheva ponieważ szafki szklane wykonane tylko zwykłych pracowników, a nie dyrektorzy wydziałów i zastępców szefów Ratuszu.

Przekwalifikowanie i nowe posty

W 2010 roku Eugene przeszkoleni w programie Tsu, który był nazywany „Państwo i gospodarka komunalna”. Dwudziestego dziewiątego stycznia 2011 roku został mianowany zastępcą Nikolai Vinnichenko, który był wysłannik prezydenta w Ural Federal District. W tym poście Kuyvashev zastąpiony Alexander Beletsky.

Prasa pisze, że Eugene będzie zajmować się kwestiami gospodarczymi, które wcześniej zajmował się Siergiej Sobianin, który był w tym czasie stanowisko zastępcy przedstawiciela pełnomocnik P. Latyshev. Zauważono, że ten ostatni opracował program rozwoju, który obejmował zaangażowania wszystkich podmiotów na Uralu w ogólnym systemie stosunków ekonomicznych. Aby zdać sobie sprawę, że nie mają czasu, bo w jego położeniu przebywał zaledwie sześć miesięcy.

Media spekulują, że Eugene Kuyvashev kontynuować prace Sobyanin. Ale w kwietniu 2011 roku zaczęły pojawiać się doniesienia, że finansowanie projektu były pewne problemy. Ministerstwo finansów nie przeznaczyć środki z budżetu państwa na drogich projektów.

W lecie 2011 roku niektórzy z Tiumeń, którego nazwiska nie ujawniono, złożyła wniosek do SU RF IC Kuyvashevym przekroczenia uprawnień służbowych. Mówimy o tym etapie, nawet gdy na stanowisku kierownika miasta Evgeny postanowił odłożyć budowę podziemnego przejścia dla pieszych. Oddział Regionalny RF IC do wszczęcia postępowania karnego nie jest.

Tego samego lata urzędnika mianowanego przez upoważnionego inwestycji Dmitrija Miedwiediewa na Uralu Federal District. Jego obowiązki miały pomagać przedsiębiorcom w realizacji projektów inwestycyjnych.

gubernator

Czternastego września 2011 r Kuyvasheva została przyjęta w Federacji Rosyjskiej Rady. I czternastego maja przyszłego roku, został zwolniony ze stanowiska wysłannika prezydenckich na Uralu Federal District i został mianowany aktorstwo gubernator regionu Swierdłowsku. Dwudziestego dziewiątego maja 2012 roku został oficjalnie zatwierdzony jako gubernator. Jego kandydatura obsługiwany przez większość deputowanych do Zgromadzenia Ustawodawczego.

inicjatywy ustawodawcze

W sierpniu 2012 roku gubernator regionu Swierdłowsku Evgeny Kuyvashev przedstawiła inicjatywę w sprawie licencji dla organizacji, które są zaangażowane w rehabilitacji osób uzależnionych od narkotyków. Twierdził, że ta licencja jest ważna dla bezpieczeństwa obywateli. W jego imieniu, State Center „Ural bez narkotyków” został stworzony w regionie Swierdłowsku. Prasa donosi, że logo ośrodka był bardzo podobny do logo organizacji pozarządowej „Miasto bez narkotyków”, który był kierowany przez E. Rojzman.

plotka

W mediach, były niepotwierdzone doniesienia, że Kuyvashev związane z biznesmenów A. Bykov i Alexander Bobrov , podejrzanych o pranie brudnych pieniędzy. Nazywali go sponsoruje. Gubernator zaprzecza.

Znany dziennikarz A. Panow, były redaktor naczelny agencji Ural „Ura.ru”, który został oskarżony o wielu sprawach karnych, twierdzi, że „uporządkowane” To Kuyvashev. Oficjalne potwierdzenie tego nr.

życie osobiste

Kuyvashev Jewgienij Władimirowicz, którego żona jest znany w naszym kraju jako udany biznes kobieta, szczęśliwie żonaty i ma córkę i syna. Jego żona Natalia – współwłaścicielką butiku wina o nazwie „Trzy kieliszki”, położony w historycznym centrum miasta Tiumeń. Posiadanie sklep z elitarnej alkoholu – marzenie Natalii, była w stanie przywrócić do życia. Ponadto posiada aktywa w kilku innych obszarach działalności, w szczególności, posiada kilka kawiarni.

Kuyvashev dzisiaj

Gubernator Eugene Kuyvashev w maju 2016 zgłaszane do Zgromadzenia Ustawodawczego Obwodu Swierdłowsku na wynikach 2015 roku i przedstawił plany i możliwych perspektyw. Według jego raportu, od jego inauguracji w 2015 roku wprowadziła 8 milionów metrów kwadratowych. metrów mieszkania. Prawie 1,5-krotny wzrost poziomu płac oraz wielkości produkcji. Zauważa on, że gospodarka regionu w tym czasie był w stanie uzyskać 1,5 biliona rubli inwestycji.

przychody gubernator

Kuyvashev Jewgienij Władimirowicz – gubernator ma rangę klasy. Piąty maja 2011 została ona przyznana rangę radca stanu Federacji Rosyjskiej drugiej klasie. A trzydziestego listopada 2011 roku został radca stanu Federacji Rosyjskiej pierwszej klasy.

W 2011 Kuyvasheva dochodów (wówczas pełnomocnik prezydenta roboczy) jest 3,7 mln rubli. Dochód jego żona Natalia – 3,1 mln.

Po Kuyvashev stał gubernator regionu Swierdłowsku, nabył w centrum Jekaterynburg luksusowego apartamentu koszt około szesnaście milionów rubli.