337 Shares 5468 views

Druty z jednym palcem – modne rzeczy własnymi rękami

Jeśli po wystąpieniu zimne dni zaczynają się zimne dłonie, dla nich jest pilna potrzeba spojrzeć na ubrania. Możesz iść do sklepu i kupić rękawice z jednym palcem i lepiej wykonywać igieł dziewiarskich. Jest to także rodzaj rękawic krótkie cięcia, które są dobrze chronione przed zimnem ramienia i dłoni, pozostawiając wolne palce.

Rękawiczki bez palców są bardzo stylowe i wygodne akcesorium, które będą uzupełniać pomyślne dżinsy lub strój wieczorowy. Podczas gdy palce otworzyć, nie zamrażać, ponieważ swobodnie poruszać, a dzięki elastyczności jednym palcem nie będzie mógł przesuwać i zachowa swoje ręce.

Istnieją różne rodzaje rękawiczek bez palców. Mogą być krótkie i bardzo otwarta, z ozdobnymi nitami i dziur, izolacji i wydłużone. Dzięki specjalnym dziale za jednym palcem palce zimowych może być przekształcony rękawicach.

Posiadając takie umiejętności jak dziewiarskich jednym palcem lub szydełkowane, może produkować niepowtarzalny ekskluzywny model. Produkty są również wykonane z dzianiny, koronki, wełny, skóry, nylonu – dane elementy są doskonale połączone z dżinsów i wyszukane stroje.

Jeśli masz chęć, aby uruchomić swoje ręce miękkie ciepłe rękawice z jednym palcem, schemat dziania i instrukcje wymienione poniżej.

W pierwszym etapie wytwarzania niezbędnego do określenia wymiarów urządzenia i przyszłego pomiaru objętości rąk (kółko). Zazwyczaj liczba ta wynosi około 19-20 cm. Jednakże, w celu lepszego dopasowania z jednym palcem, powinniśmy skupić się na mniejszej wartości, na przykład, jeśli pomiar pokazuje 20, obliczenie powinno brać 19 cm.
Następnie, w celu określenia, gęstość dzianiny, pętle o wysokości 1 cm próbki kontrolnej powinien być połączony w postaci kwadratu o wielkości 12 cm strony. Na przykład, średnia gęstość dziania palców rąk 19 wymagają zestawu pętli 40 za pomocą liczby szprych piąty.

Nie bierz tego przykładu jako model. W każdym przypadku, produkujących Mitts dziewiarskie szprychy, trzeba skupić się na własnych obliczeniach.
O określonej wielkości i gęstości dzianiny przez wybieranie pętle i przypisywać je do czterech ramion (na przykład 11 jednostek w łącznej ilości 44 pętli).

Produkcja kilka rzędów dziewiarskich pętli bełkot, nie pozwala zawijać brzegi przyszłego produktu. Z jednym palcem, aby wyglądać bardziej atrakcyjne, można użyć kontrastujących przędzy.

Aby określić długość rękawic, muszą być drutach użyciu kciuk przedniej powierzchni, w procesie trzeba wykonać montaż.
Dla otworów na palce na drutach z jednym palcem szprychy z następujących metod. Zamknij sześć pętli, a po tej samej serii sześciu pętli zdobyć ponownie, w wyniku otwartej przestrzeni dla kciuka. Dalsze dziania musi w dalszym ciągu, a przed dotarciem do pożądanej wysokości, pętla zamknięta ponownie opisane. Tak więc, wszystkie palce działać.

Aby rękawice wyglądał zróżnicowane i piękne, można dokonać vstavochki kontrastujące wątek na kilka rzędów dziewiarskich do końca. W tym provyazyvayut dwa rzędy pętli Purl za pomocą gwintu wybranego koloru. Kończąc jednym palcem, dziewiarskie kilka rzędów produkować również ściegu bełkot, aby zapobiec deformacji sieci.

Palce mogą vyvyazat z hakiem. Jej ilość musi spełniać rozmiar szprych. Następnie, zyskując około 14 barów, bez sc i dzianiny w kręgu, aż osiągnie pożądaną długość.

Powstały produkt może być ozdobione paskami futerkowych lub satynowe wstążki, z których zrobić ładne łuki i uszyć śmieszne pomponów futra. Jednym palcem można również haftować z koralikami i dużych kulek.
Rezultatem jest stylowe i modne akcesoria , które uzupełnią lub uzupełniać dowolne zdjęcie i dodać jasności i przyciągnięcia uwagi.