229 Shares 1063 views

Aktualizujemy szafę – jak robić modne szorty z starych jeansów

Aktualizuj szafę – zdanie, znane każdej kobiecie. Zasadniczo szafa jest aktualizowana przy zakupie nowych rzeczy. W tym przypadku możesz zrobić wszystko – wyrzuć ją, oddaj ją do sierocińca, oddaj ją przyjacielowi / dziewczynie. Ale co zrobić, jeśli kupowanie nowych rzeczy nie jest najbardziej naglącą inwestycją finansową w tej chwili, czy szalenie kochasz stare dżinsy i nie chcesz ich wyrzucać? Zgadza się, możesz tworzyć szorty z starych jeansów.

Maszyna do szycia, linijka i nożyczki

Jeśli więc znajdziesz te dżinsy, które chcesz zamienić w krótkie spodenki, nie tylko cierpliwość (ponieważ niektóre z nich muszą spędzić więcej niż dziesięć minut), ale także z atramentami, takie jak nożyczki, maszyna do szycia i centymetr. Możesz również mieć owerlę w arsenale do obróbki krawędzi tkaniny.

Jak zrobić modne spodenki ze starych jeansów

Opcja nr 1: zgrabna

Po pierwsze, musisz określić długość. Aby to zrobić, weź szorty, które lubisz wzdłuż długości, lub określ długość centymetra na dżinsach, zaznaczając go kredą. Używając nożyczek, odcinaj nadmiar centymetry tkaniny. Następnie należy przetworzyć krawędzie szortów tak, aby były czyste: składaj je dwa razy kilka centymetrów. Jeśli zastanawiasz się, jak robić modne szorty ze starych jeansów "bez zamorochek" za pomocą igieł, użyj owijania. Tylko w tym celu nie jest konieczne wielokrotne obracanie krawędzi. Szyj za pomocą maszyny do szycia, w tym celu włóż wstępnie odpowiedni gwint w kolorze. Warto zauważyć, że ponieważ dżinsy są wystarczająco szyte, należy użyć specjalnej igły do tkaniny denimowej (igła-denim, wymiary od 90/14 do 110/18).

Jak zrobić modne spodenki ze starych jeansów

Opcja nr 2: Młodzież

Patrząc w szafę i patrząc w szarpane i zużyte spodnie jeansowe, nie spiesz się, żeby ich wyrzucić. Określ długość i wyciąć je. Starzenie się vintage jest teraz bardzo pilne, a dodatkowe otwory są stylowym elementem. Jeśli chcesz je w prawdziwie modnym stylu, dodaj kilka elementów. Tak więc, w kieszeniach można uszyć dodatkowe kapcie. Możesz umieścić coś abstrakcyjnego w farbie lub narysować znacznik lub znacznik – to prawda, że taki rysunek nie potrwa długo. Możesz używać kolorowych nici, wyszywając w kieszeniach ciekawy, modny wzór.

Jak zrobić modne spodenki ze starych jeansów

Numer opcji 3: wspaniały

Więc to jest proste: uzbroj się w paillettes (mogą być szyte na linie lub szyte ręcznie), z nitymi żelaznymi, z nyplami (mogą być owinięte w pełne spodenki z przodu, które będą wariantem ubierania), aplikacje, koronki (mogą być szyte na górze lub na kieszeniach kieszeni ), Aby przetworzyć z linami, do szycia innych kawałków tkaniny z powyżej szortów.

Tak więc, przed wyrzuceniem starych dżinsów, przyjrzyj się im się uważnie – przecież można zupełnie myśleć o czymś nowym. Może to być jako wyposażenie dodatkowe i kapcie dla domu lub elementu wnętrza. Ponadto, nie jest tak trudno wymyślić jak zrobić szorty z starych jeansów, tworząc coś stylowy i wygodny.