641 Shares 4526 views

Co jeśli koty potrzebują maski?

Dziś, aby być w stanie zrobić maskę potrzeba nie tylko matkom, których dzieci idą do poranku w przedszkolu. Od niedawna stały się bardzo popularne stron tematycznych i różnych kostiumów imprez firmowych, zdolność do tworzenia strojów, w tym maski, własnymi rękami mogą być bardzo użyteczne.

Pierwsze kroki

Jeśli potrzebujesz kotów maski, pierwszą rzeczą do zrobienia – jest, aby dokładnie zastanowić się nad ideą: co będzie maskować – kotka, krajowy lub dzikich kotów, które mogą być potrzebne jej produkcji, jak później Gotowy produkt będzie połączona z całego stroju. Dlatego należy najpierw ustalić, obrazki i barw, w którym akcesorium jest wykonany.

możliwe materiały

kot maska może być wykonana z różnych materiałów. Najprostszym rozwiązaniem byłoby, aby go utworzyć z tektury i papieru. Lepsza i bogatsza niż kilka będzie wyglądać maskę szmatki. Możliwe jest również łączenie różnych materiałów i tworzenia akcesorium wszystkiego, co jest tylko w zasięgu ręki.

Pierwszym krokiem

W pierwszej kolejności, przed przejęciem produkcji kocie maski, trzeba zrobić to „projekt”, spróbować i zobaczyć, czy przyszłość jest wygodna maska. Aktualny jako podstawa wszelkich takich produktów – tekturze, trzeba wziąć gruby papier, narysować i wyciąć żądaną miniaturę. Natychmiast po zamontowaniu „draft” będzie jasne, gdzie maska dostosować gdzie dodać materiały i gdzie do czyszczenia. Wreszcie przerobić go i można rozpocząć co prawdziwe maski. Dobrze jest też, aby spróbować „projekt” z całego stroju i upewnij się, że wszystko jest w zgodzie i nie różni się przynajmniej w wielkim stylu.

Maska papieru

kot maska może być papier. Aby to zrobić, trzeba zaopatrzyć się w kartonie, który będzie jego podstawie, a także kolorowy papier, który zostanie urządzony. Po drodze można użyć blaszka, jasne wstążki, ciekawych naklejek.

Maska tkanki

kot maska może być utworzony z tkaniny. Tak będzie wyglądać lepiej, w rzeczywistości, swobodę wyobraźni tutaj znacznie więcej niż w masce papieru. Należy wyjaśnić, że podczas tworzenia maski szmatką, aby być używane jednocześnie i tektury, jak jej podstawy. Obtyanuv karton pusty materiał może zawierać fantazji i ozdobić swój produkt, a także to, co dusza zapragnie: wstążki, cekiny, koraliki, itp

Maska z filmu

Jeśli potrzebujemy maska kotka, można pożyczyć pomysł od samego filmu i stworzyć klasyczną maskę, która nie jest noszony na oczy i nieco inną wersję tego – całą głowę. Zapożyczone z filmów kota zamaskować swoje ręce mogą być wykonane ze skóry lub opcji kolorów. Tak będzie wyglądać lepiej niż gdyby wykonana z tkaniny. Cóż trzeba rozważyć wycięcia na oczy, nos i usta – muszą być wygodne, nie koliduje z przeglądu lub ruch warg. Więc tutaj poprzednio również projekt maski. Realizacja obrazu będzie piękne uszy, które powinny być noszone na głowie. Mogą one być dołączone do bandażem lub owinąć odpowiedni kolor, więc będą one ładne i wygodne do siedzenia na górze.