396 Shares 5692 views

Chusta wyodrębnić Dziecko szydełka: schemat. Dzieci ażurowe szydełka koc

narodziny dziecka – to wielkie święto dla całej rodziny. Chciałbym, aby ten dzień pozostał w pamięci na całe życie.

Odzież noworodka – poruszającym elementem szczęśliwego przypadku do rodziny

Zdjęcia wykonane przy wyjściu ze szpitala, zawsze odcisk wspaniałą imprezę z pięknych szczegółów serca. Tu i szczęśliwych rodziców, a także ogromny bukiet kwiatów i dziadków, lekarze i najbliżsi przyjaciele. Dziecko tak małe, że jest on prezentowany na zdjęciu tylko w postaci skurczu objętościowego. Piękny pled związane z ich rąk i wyrównał piękną wstążką – to jest tak tradycyjny, ale zarazem bardzo wzruszające.

Przesądy związane z posagiem dla dziecka

Pomimo faktu, że w czasie ciąży u młodej kobiety czeka na swoje pierwsze dziecko, zwykle dużo czasu, zwłaszcza w ostatnich miesiącach przesądni powodów nie powinni angażować się w jakiekolwiek szycia i dziewiarskich. To może przyjmować różne postawy. Ktoś śmieje się z dawnych uprzedzeń i który jest pewien, że w tym przypadku lepiej jest zapobiegać niż popełnić błąd, który może następnie być znacznie szanujesz. Fakt, że jest traktowana tak, jakby w czasie ciąży, jeśli zaangażowany w prace związane z wątku, dziecko jest zagrożone zgubić się w pępowinę.

Welon związane babcia, dziecko przyniesie miłość, szczęście i dobre zdrowie

Będzie związany z narodzinami nowego człowieka, jest tak wielu. W szczególności: zanim urodzenie z rodziców dziecka nie trzeba kupować niczego dla niego. Skąd posag dla dziecka? Po pierwszych dniach życia potrzebuje dużo różnego rodzaju rzeczy. Odpowiedź jest prosta – rodzice nie dostają nic, ale ich własne matki i ojcowie są potajemnie zaangażowany w zbieranie im posag. Takie podejście jest bardzo rozsądne, ponieważ rajdy nie są bardzo znane krewni wokół młodej rodziny. Chusta na wypisie ze szpitala zwykle dzianiny jedna z babć. Z reguły kobiety w tym wieku już wiedzą, jak robić na drutach, więc stworzyć piękną dzianiny koc dla nich nie jest zbyt trudne.

Przędza powinna być tylko najlepsze

Przypisywanie piękny plaid na wypisie ze szpitala, w którym można zawinąć noworodka, to nie jest trudne. Konieczne jest jedynie, aby zdecydować się na kilku kwestiach. Po pierwsze, w jakiej porze roku można się spodziewać, wygląd dziecka. Po drugie, jest to piętro. I po trzecie, wzór byłby najwłaściwszy.

Plaid lato wydobyć lepszą krawat wykonany z bawełny, jedwabiu lub przędzy jedwabnej. Dzieciak nie będzie gorąco, a jego twarz, pokryta lekką pokrywą, nie spadnie poniżej jasnych promieniach słońca i jest zabezpieczony przed kurzem i zarówno przed złym okiem.

Jeśli oczekuje się narodzin w zimie, może być bardzo przydatna ciepłym wełnianym kocem. W sklepach, które sprzedają przędzę, można znaleźć doskonałe wątki wełny, które zostały zaprojektowane specjalnie dla dzieci. Są one szczególnie łatwo. Puszysty, takie jak moher lub angora, to lepiej nie brać, gdyż pushatsya i szarpie może powodować niepokój dziecka. Pled z dzianiny , aby wyodrębnić lepiej zrobić miękki kaszmir.

Wybór kolorów jest ważna

Kolor może być dowolny. Szczególnie dobrze nadaje się do okazji łagodnych pastelowych odcieniach. Chusta dla dziewczynek – różowe ton, a dla chłopca – niebieski. Bardzo ładny wygląd pokryte białym gwintowane wzdłuż krawędzi kontrastującym wstążką.

Jeśli z jakiegoś powodu płci dziecka jest nieznany, to będzie biały jak to możliwe.

Dzianina, szydełka, najbardziej odpowiednie dla dzieci chusta

Chusta wyodrębnić hak niemowląt (schemat przedstawione w niniejszym dokumencie), korzystnie związany z igłami. Fakt, że taki koc może być łatwo dovyazat jeśli zajdzie taka potrzeba. Jest jeszcze jedna zaleta – chusta trochę zdeformowane, czyli jej krawędź nie jest skręcony, jak to ma miejsce w przypadku prostych łopatek umieszczonych na szprychach.

Różnorodność wariantów nie powinien straszyć

Dość gruby dywan wełna zima może związać prostą siatkę, a obwód jedwabną nicią taśmę. Ważne jest, że wzór nie było grudek lub inne wybrzuszenia. Będą one kolidować z dzieckiem, tworząc dyskomfort, gdy on będzie na wózku inwalidzkim lub łóżku. Powyższe wzory mogą pomudrit jeśli dopasowanie kratki lato wyodrębnić Dziecko szydełka. Schemat cienkich wstęg są zwykle bardzo skomplikowane. Oprócz podstawowego wzoru stosowanego do centralnej części, wymagane jest, aby wybrać granicę wzoru. Ta praca jest dla doświadczonych tkaczy, ponieważ wymaga zdolności do obliczania i dostosowywania powtórzenia.

Chusta wyodrębnić dziecięce szydełka, wykresy i zdjęcia z letnich i zimowych wersje, które są prezentowane w tym artykule wymaga obliczenia względnej wielkości liścia. Z reguły jest to standard -. 1m x 1,2 m jest zbyt duży lub zbyt mały koc zawinąć dziecko niewygodne.

Koc może kojarzyć fantazyjne ażurowe, a jest to możliwe – z filet zwięzły prosty wzór w postaci kwiatów, serca lub paski.

Prędkość dziania w zależności od grubości i liczby nici haka

Cienkie nitki i wymagają cienkiej haka. Ten koc jest z dzianiny długo. Do gęstej sierści należy hak grubsze. Umiejętne Knitter na drutach z wełny koc wyodrębnić hak niemowląt (schemat prostego filet z nakida kolumny i dwa lub trzy pętle pomiędzy nimi powietrza widocznego na zdjęciu poniżej), to zajmie nie więcej niż dwa tygodnie.

Knit lepiej darmowe pętle – więc rzeczą będzie bardziej plastyczne.

Sample Knitting – obowiązkowy etap prac

powinna związać małą próbkę przed rozpoczęciem prac na głównej płótnie. należy zmierzyć długość i szerokość, a dane zapisane. Próbka musi być myte jak masz zamiar później usunąć cały dywan.

Na sucho i prasowane próbki do pomiaru, i porównując ponownie początkowy i końcowy rozmiar, aby pętla obliczeniowego.

Uniwersalny postać – pojedynczych motywów

Najczęstszym, możemy powiedzieć, uniwersalny dywanik wykonany jest z motywów kwadratowych. Oni są z dzianiny w kolorze własnym lub wielobarwne. Związek występuje podczas dziania lub gdy wszystkie elementy są gotowe. Następnie mogą przyłączyć się do tego samego włókna za pomocą haków lub igły do szyć kolorze pasujący gwint. Bardzo piękne koce wątek związany z dwóch lub trzech kolorów połączonych ze sobą. Nie jest konieczne, aby wziąć udział w kwadratów kratę, na której dziecko będzie oparte, trójwymiarowe kwiaty. Choć wygląda bardzo ładnie, niedogodności spowodowane przez pogrubienie kwiatów otoczony przez niedojrzałego szkieletu, zbyt duża.

Dzianiny jedno ostrze od centrum – dobra opcja dla nie doświadczonych fachowców

Inna postać uniwersalnego kratę tkaniny jest połączony ze środka. Strony w takich taśm zostały utworzone z tej samej długości. Proces dziania jest bardzo prosta – w rogach każdego z dokonanych zwolnień pętli. Z tego powodu liczba kolumn i powietrza pętle od środkowa staje się coraz bardziej. Ten wariant jest znamienny tym, że kąt ostrza są nieco rozciągnięty – przekroje prostokątne i ostre i proste odpowiednio lekko prasowane. Dla małej grubości przędzy dywan z taką cechą jest całkiem do przyjęcia. Dzięki tej metodzie wyboru wzorów dziewiarskich jest bardzo ograniczona, ale można grać z kolorem. Ponadto tie ażurowe granica kwadrat płótna jest nieco prostsze niż prostokątny. Strona może być związana tylko z dwóch przeciwległych stron, a następnie kratę uzyskać standardowej wielkości.

Wełniana urządzenie kratę prania w ustawienie „wełny” lub ręcznie. Spin – tylko bardzo delikatne. Bawełna można bezpiecznie myć w maszynie, a białe – nawet wybielacz.