682 Shares 7913 views

Wenus w Wodniku: wpływ na przeznaczenie

Astrologia wraz z rozwojem astronomii w średniowieczu stała się jednym z najbardziej popularnych nauk. Ktoś uważa to za wynalazek lub pseudonaukowy majaczenie, ale nawet wielu polityków trafia do wróżek, magików i wróżek, próbując dowiedzieć się ich przyszłego losu w tym śmiertelnym świecie. A planeta Wenus w Wodniku wpływa na los dowolnej osoby tak silnej, że wielu po prostu jest zaszokowanych faktami jego manifestacji.

Planeta Wenus: fakty i spekulacje

Przed przystąpieniem do zagadnień astrologii rozważmy niektóre z nich związane. Przede wszystkim, bez wchodzenia w mity i mistycyzm, radzimy sobie z planetą.

Wenus z zgłoszeniem radzieckiego pisarza science fiction Georgy Martynov nie na próżno nazywa się "siostrą Ziemi". Oczywiście, zgodnie z naszymi przekonaniami, w przeciwieństwie do historii przedstawionej w książce, nie ma inteligentnego życia. Samo sam fakt, że temperatura powierzchni wynosi około 480 stopni Celsjusza.

W zasadzie, jeśli wychodzimy z ogólnie uznanych kanonów, masa tej planety jest porównywalna z ziemią. Nic dziwnego, że wielu astronomów, zwłaszcza naukowców SETI, odnosi się do niego jako egzoplaneta, na której istnieje możliwość życia organicznego.

Jeśli zastosujemy formułę Bode'a i Titiusa, który po raz pierwszy założył istnienie regularności układów planet w Układzie Słonecznym, począwszy od dystansu od Ziemi do Słońca, podjętej na jedną jednostkę astronomiczną, Wenus pochodzi z naszej głównej Gwiazdy w odległości 0,75 AU, co sprawia, że Najbardziej "gorąca" planeta po Merkurym. A na horyzoncie można zaobserwować bardzo często w postaci czerwonej kropki i, niezależnie od tego, do jakiej półkuli jesteście. To urodziło wiele legend i mitów, które są patetycznie postrzegane do dziś.

Mity i legendy

Jak wiecie, Wenus jest wyjątkowo związany z jakimkolwiek mężczyzną z boginią Miłości w rzymskiej mitologii. W przeciwieństwie do Afrodyty, która uosabia wzniosłe uczucia, Wenus była boginią cielesnych przyjemności i kontemplacji.

Około 293 pne. E. Kult Wenus został założony, pierwsze świątynie zostały zbudowane na jej cześć w Lavinia i Ardea.

Nic dziwnego, że ślady takiego kultu wciąż się spotykamy. Że istnieją tylko antyczne posągi, których najbardziej znany jest Venus de Milo. Nawiasem mówiąc, jeśli ktoś nie wie, ta postać nie jest Wenus (rzymska bogini), ale grecki Aphrodite!

Niemniej te boginie w jakiejkolwiek formie i manifestacji miały bardzo silny wpływ na ludzi, których sponsorowali. Warto też zatrzymać się na konstelacjach zodiakalnych i zobaczyć, jak Wenus wpływa na Aquariusa w naszym życiu (zwłaszcza, że konstelacja Wodnika, wchodząc na fazę aktywną, jest bardzo niebezpieczna i prowadzi niemal globalne zmiany).

A oto Wodnik?

Wodnik jako znak Zodiaka w sobie jest dość agresywny. Ale pojawienie się Wenus w tej konstelacji lub w charakterze osoby pod nim urodzonej, wszystkie te pragnienia, jeśli nie zniweczone, co najmniej osłabia punkty szczytu.

Wenus sprawia, że myślisz o pięknie, choć nie wywyższonym, ale cielesnym, ale rozproszonym ludziom z złych skłonności. Oczywiście wiele osób może sprzeciwiać się tym, powiedzmy, Wenus w Wodniku w człowieku może zbyt dużo złagodzić jego temperament w takim stopniu, że stanie się tym samym henpecked. Nic takiego! W najlepszym przypadku, Wenus w Wodniku dla męskiego Raka, na przykład, wywołuje jedynie niewystarczającą odpowiedź na uczucia zaczerwienienia od samego mężczyzny w odniesieniu do przedmiotu jego pożądania.

Może on sam nie zrozumie, dlaczego lubił taką dziewczynę lub kobietę. Więcej niż to! Jak zauważyli niektórzy psychologowie, negatywne impulsy i brutalne aspiracje mężczyzn Wodników mogą być zneutralizowane przez kobiety urodzone pod auspicjami Wenus.

Wenus w Wodniku: co oznacza ta kombinacja?

Jeśli mówimy o takiej kombinacji, powinniśmy natychmiast powiedzieć, że to łagodnie mówiąc, zasady wzajemnie się wykluczają. Z jednej strony Wenus próbuje złagodzić uczucie Wodnika, ale on sam (który zresztą jest nieodłącznie związany z jego naturą) opiera się temu, co w jego mocy. Okazuje się, że mamy presję z jednej strony i opór z drugiej strony.

Jeśli spojrzymy na średniowieczne interpretacje takich kombinacji, widać, że Wenus w Wodniku dla człowieka wykazuje bardzo silny wpływ na jego psychikę i zachowanie. Z reguły takie osoby posiadają raczej wyrafinowany umysł, są skłonne do wysokiej poezji, ale jednocześnie spokojnie traktują miłosne czyny, rzucając kolejną ofiarę miłosierdziu losu.

Ale! Spójrzmy na drugą stronę pytania, jak Wenus zachowuje się w Aquariusu z mężczyzną. To, co oznacza to zachowanie, nie jest trudne do zrozumienia, jeśli postępujemy zgodnie ze zwykłą logiką. Nie ma różnicy w tym co podpisać przedstawiciel silniejszego seksu rodzi się. W każdym razie, chcę, czy nie, to pokazuje jego wyjątkowy wpływ Venus w Wodniku z mężczyzną.

Zgodność znaków, a nawet bardziej psychotypów, oczywiście, może być naruszona, ale, jak pokazuje praktyka, łamanie rudy, silniejsze zjednoczenie. Można to porównać tylko z wzajemnym zainteresowaniem magnesami wielobiegunowymi. By the way, w tym sensie, Wenus w Wodniku u kobiet ma praktycznie taki sam efekt. Z tego powodu wiele osób pod względem seksualnym stało się, w przybliżeniu mówiąc, niekontrolowane. I Wenus, oprócz wszystkiego, również popycha do popełnienia grzechu.

Inne znaki zodiaku i zgodności

Ale jeśli zdemontujesz zodiakalne znaki i postacie ludzi, których urodzenie jest napisane pod taką kombinacją gwiazd i planet, warto zauważyć, jak Wenus zachowuje się w Aquariusu u kobiety. Zgodność z takimi portretymi psychologicznymi jest początkowo możliwa tylko na tym poziomie, jeśli dana osoba daje Ci możliwość wejścia do ich świata. Jeśli jednak taka próba zostanie zrobiona nieupoważniona, będą "uderzać", jak mówią "nie martw się matką".

Z reguły takie przedstawiciele, jak się wydaje, słabszej płci, mają wystarczająco wysoki procent skłonności do dowodzenia. Często i niezależnie od daty urodzenia, to objawia się, gdy Wenus w Koziorożcu kobieta osiąga apogeum. Innymi słowy, choć nie jest to uznawane jako oficjalna nauka, w okresie, w którym Wenus zbliża się do Ziemi w najbliższej odległości, zwanej peryhelium, wiele kobiet i dziewcząt ma bóle głowy. Oczywiście są to pojedyncze przypadki i nie można ich uznać za trwale spotykane.

Z drugiej strony ten sam Wenus w Koziorożcu, jeśli wierzysz w wszystkie aspekty astrologii, może powodować silną opór wobec wszystkiego, co spotyka. Tak, co mam powiedzieć? Spójrz przynajmniej na starą kobietę – w Wielkiej Brytanii. Nawiasem mówiąc, Wodnik jest w stanie ochłodzić złośliwe lub głupie początki jego osoby, tak jasne, pod prysznicem chłodzącym. Ale co jest najbardziej smutne, wielu nawet po takiej zimnej duszy nie akceptuje prawdy.

Wtedy wyższe bóstwa już ingerują. Chociaż nie wierzymy, że istnieją, opis takich stworzeń jest obecny w starożytnej Sumerze, a starożytnym Egipcie, plemieniu Majów i Azteków. Wydaje się, że ten zbieg okoliczności nie jest przypadkowy. Jeśli wziąć pod uwagę niektóre wspólne aspekty ofiary, to możesz zakładać, że jest to kult pokrewny. Ale Wenus jako szanowana bogini krwiożerczy nigdy nie była, w przeciwieństwie do Indian Kali. Co więcej, nie rozpoznała ofiar, z wyjątkiem cielesnych rozkoszy na ołtarzu, ale już nie więcej.

Wenus w Wodniku: znaczenie położenia planety i konstelacji dla różnych psychotypów

Ogólnie rzecz biorąc, ludzie, którzy dziedziczą wpływ planety w powiązaniu z wpływem głównej konstelacji, odnoszą się do rodzaju twórczych marzycieli.

Są wyraźnie odznaczane przez jakąś zniewieść, a może nawet kobiecość. Jest to najbardziej widoczne w przypadku Gemini i Strzelca, którzy są gotowi używać strzałek Amura po prawej i lewej stronie. Ale jeśli ich planety są poza wpływem Wenus, a jeszcze bardziej konstelacji Wodnika, panikują i zaczynają zachowywać się dość niewłaściwie.

Charakterystyka mężczyzn

Ale Wenus w Wodniku od Czarnoksiężnika jest planetą tak dominującą, że potrafi zmniejszyć reprezentantów silnego umysłu. Ale nie są tak wrażliwe.

Chodzi o to, że ten typ mężczyzn jest w stanie zapewnić wystarczająco silną oporność kobiecie, bez względu na to, jak bardzo ją kocha, jeśli chodzi o naruszenie, mówiąc "na osobistą przestrzeń". Wejdź tam będzie jednostka, a dopiero pod warunkiem, że Koziorożec ufa całej kobiecie. Ogólnie rzecz ujmując, takie osoby są bardzo "cielesne" i często wykazują charakter, w którym nie jest to absolutnie konieczne.

Niestety Wenus w Wodniku z mężczyzną-Rybami może powodować nawet antypatię do wszystkiego, co się dzieje. Pomimo bezpośredniego obowiązku przynoszenia miłości do świata, Ryby i raki często manifestują absolutne odrzucenie wszystkich rzeczy i prób dzielenia świata na dwie połowy przy pomocy własnego pazura lub ogona. To prawda, że nie każdy rozumie, że wszystkie te działania w pierwszej kolejności odwrócą się od nich.

Kochać kobiety

Nie można nie docenić faktu, że Wenus w Wodniku w Koziorożcu może przyczynić się do tego, że w pewnym momencie obsesyjna połowa może łatwo zamienić się w rodzaj nowego Amazonki. Więc, nie czekaj na miłosierdzie.

Będzie kochać seks i wszystko, co jest z tym związane, ale tylko na razie. Partner jako taki nie jest dla niej ważny. Dlatego ci, których los wybrał, aby przekroczyć ich relacje z takimi cesarzami i biskupami, czekają na niesłychanie. Historia, niestety, zna wiele dowodów, gdy używając innego kochanka kobieta nie tylko rzuca, ale zabija, wierząc, że nie jest w porządku wyrzucać nudnej zabawki.

Los wszystkich i wszystkich

Oczywiście, aby rozważyć wszystkie znaki jest po prostu niemożliwe. Na przykład nie zostało szczegółowo powiedziane, jak Venus zachowuje się w Aquarius u męskiego raka. Ta historia jest niestety smutna, ponieważ mężczyźni tego typu uważają się za mistrzów wszystkich i wszystkiego, biorąc pod uwagę fakt, że kobieta jest tylko wytworem cywilizacji, która od czasu do czasu musi być wykorzystana.

I raka, chociaż są tchórzami ze swej natury i, jak to się dzieje, poruszają się w nienaturalny sposób, którego nikt nie rozumie, potrafi odpychać wszelkie istoty, które naruszały ich niezależność i integralność własnego świata. Niestety, dotyczy to większości współczesnych ludzi, którzy nie są w stanie podjąć odpowiedzialnej decyzji i nie wciągać ładunku na własne ramiona.

Powinienem ufać tym wszystkim?

Jak Pan rozumie, w tym opisie podano tylko częściowe przykłady. Oczywiście rozważanie wszystkich sytuacji jest po prostu niemożliwe. Ale tutaj wielu czytelników będzie miało wątpliwości: "Czy naprawdę warto wziąć to wszystko poważnie?" Niestety, tak. Wenus w Wodniku nie jest jedynym badaniem naukowców.

Choć w Związku Radzieckim religia i wszelkiego rodzaju manifestacje zdolności paranormalnych zostały sklasyfikowane jako Najświętsza Tajemnica, dziś można powiedzieć z dokładnością, że nawet sam towarzysz Stalin konsultował się z najważniejszymi mediami i prorokami (Edgar Casey, Wolf Messing) i zwrócił się do mistycznego Dzieła Edgara Allana Poe i legendy opisane przez Howarda Lovecrafta. Nawiasem mówiąc, mimo całej sowieckiej propagandy w tamtych czasach, teraz ten fakt jest udowodniony i nie budzi wątpliwości.

Prognozy astrologiczne

Ale jakie lata nas przygotowują? Wenus w Wodniku, jak już wcześniej przypuszczano, potrafiła zapobiec wojenom. Niestety, tak się nie stało. Teraz, jak się uważa, ludzkość weszła w wiek Wodnika. Przynajmniej jest to potwierdzone danymi z kalendarzy Majów. Ale tutaj również powinieneś być ostrożny w przewidywaniach. Obiecana w 2012 roku, globalne kataklizmy z całkowitym zniszczeniem cywilizacji? Gdzie oni są?

Ogólnie rzecz biorąc, trzeba się obawiać takich proroków. Mówi się w Piśmie Świętym, że nie są od Boga, ale dotychczas nie ustalono daty Ostatecznego Sądu. Wszystkie kwestie związane z zachowaniem planet w momencie narodzin człowieka, ich wpływ na jego los, itp., W przybliżeniu mówią, są heretyckimi obietnicami. Wenus w Wodniku może zachowywać się tak, jak chcesz, ale z tego predestination ludzkiej duszy, która nie wierzy w Pana, pozostanie nadal pochówkiem w nieistnieniu.

Nawiasem mówiąc, jeśli ktoś nie wie, nie ma absolutnie żadnej różnicy, jest Wenus w Wodniku teraz lub tego samego karła Mercury. Wszystkie przewidywania astrologiczne odnoszą się do najbardziej naturalnej diabła (Biblia wymienia to całkiem wyraźnie). Uważa się zatem, że odwiedzając magików, czarownice lub szamanów, człowiek szkodzi samemu sobie i swojej wierze. Więc bądź ostrożny.

W globalnym znaczeniu uważa się, że w niedalekiej przyszłości USA zmienią politykę zagraniczną, a może nawet znikną jako państwo w reprezentacji terytorialnej. Europa Zachodnia również nie będzie. Po globalnych przesunięciach tektonicznych Syberia pozostanie, co stanie się kolebką nowego świata i wiary.

Jednakże, według niektórych predyktorów, era Aquariusa w rozwoju wszechświata jest najbardziej niebezpiecznym okresem. To prawda, są też spory. Cały problem polega na tym, że większość naukowców i astrologów dzieli niebo na 12 konstelacji zodiakalnych, całkowicie pozbawionych trzynastego – konstelacji Ophiuchusa. Zgodnie z oczekiwaniami jest to w ukrytej formie, która może wpływać nie tylko na ruch planet w naszym systemie, ale także w pewnych okolicznościach wpływać na umysły ludzkości. Ale jeśli spojrzysz w to, większość największych odkryć i sprawdzonych teorii była na czas bezpośredniej konfrontacji z Ophiuchusem.

Ogólnie rzecz biorąc, o wszechświecie znamy wszystko i nic. Dlatego trudno jest nie zgodzić się z opinią o naszej powszechnej analfabetyzmie. Ponadto, zanim zaczniesz badać wpływ tego samego Wenus lub Marsa na ziemskie życie, musisz przynajmniej zbadać wskaźniki astronomiczne, łącząc je ze starożytnymi legendami, które dziś niestety nikt nie ma.

Ale to może dać klucz do zrozumienia przechodzącej. Przynajmniej naukowcy mogli wyjaśnić przekonania wielu narodowości na naszej planecie. Ale postać mistyczna nie może być odrzucona z kont. Wenus jest planetą wciąż żyjącą z naszą cesrą, i to wszystko. Kto wie, może, za miliony lat, kiedy już nie jesteśmy, Wenus stanie się następcą ludzkiej rasy?