688 Shares 9834 views

Picie wody: książka marzeń. Woda w szklance. Czysta i brudna woda we śnie

Czasem w wizjach człowiek pije wodę. Wymarzona interpretacja tej historii na różne sposoby. Wszystko zależy od szczegółów, które należy wziąć pod uwagę. A poza tym każda książka interpretacji w swój sposób określa znaczenie tego lub tego snu. Jednak nie boli, aby od razu zastosować kilka z nich.


Według Miller

Więc co oznacza wizja, w której człowiek może pić wodę? Książka marzeń Millera zapewnia, że jeśli doświadczy wielkiego pragnienia, starając się ją zaspokoić, w prawdziwym życiu będzie musiał dążyć do długiego i ciężkiego celu. Być może wydaje się nieosiągalne, ale w rzeczywistości tak nie jest.

W kieliszku ofiarowanym przez kogoś nie było wody, ale alkoholu? Jest to prekursor rywalizacji lub kłótni, która zdarzy się z powodu własności.

Jeśli osoba pije ciepły i nieprzyjemny smak wody, to zwiastuje chorobę. Zimno i czysto – na dobre zdrowie. Bujne i brudne wody zniechęcają do przeoczenia. Najprawdopodobniej pewne zdarzenie bardzo zaszkodzi osobie. I w związku z tym zapomni o tym, jaka jest czystość i radość. Może nawet rozwijać depresję. Unikaj tego pomagać krewnym, przyjaciołom i bliskim, którzy nie powinni wahać się szukać pomocy lub porady.

Książka interpretacyjna Freuda

Ona również potrafi powiedzieć, czego się spodziewać po wizji, w której człowiek musiał pić wodę. Dreambook mówi: jeśli marzyciel był człowiekiem, a on wchłaniał płyn z jakiegokolwiek statku, wtedy kobieta, z którą jest obecnie w związku, stanie się jego stałym partnerem.

Musiałeś pić z jeziora, strumienia lub rzeki? Stąd mężczyzna jest bardzo obsesją na punkcie pragnienia, aby szybko wejść w intymność – tak bardzo, że nawet nie zależy na potencjalnym partnerze. Pij z palmy? Najprawdopodobniej będzie zadowolony z siebie. Ale gdyby pił z rąk dziewczyny – wtedy jest namiętnie przywiązany do drugiej połowy.

Woda, jak gdyby wymykała się i zaspokoić pragnienie, nie działała? Najprawdopodobniej ma problemy zdrowotne. Nadal martwić się stanem twojego stanu jest to konieczne w przypadku, gdy w śnie trzeba było pić brudną wodę.

Dla dziewczyny, starając się zaspokoić jej pragnienie płynem ze strumienia lub wiosny uosabia jej poszukiwanie doświadczonego i wyrafinowanego partnera.

Marzenia Dmitry i nadzieje na zimę

Również w tej książce interpretacji warto zwrócić uwagę, czy wizja musi pić wodę. Sonnik mówi, że próba zaspokojenia pragnienia odzwierciedla wewnętrzne, szczere niezadowolenie osoby. Chociaż, jeśli nadal udało się pić, to z wizji warto czekać na dobre. Być może w niedalekiej przyszłości ktoś będzie pożądany.

Ale jeśli musiał pić chętnie we śnie, a nie było jeszcze ulgi, to była pasja, której nie można było usatysfakcjonować.

Najważniejsze jest to, że nie ma alkoholu w naczyniu. Ponieważ spożywanie alkoholu, mylonego z wodą, obiecuje porażkę i nieprzyjemną historię.

Interpretacja snów od A do Z

Ta książka o interpretacji wielu ciekawych rzeczy może ci powiedzieć, jak to jest pić wodę. Książka snów zapewnia: jeśli gorący dzień był w wizji, a człowiek próbował zaspokoić jego pragnienie, jest to bezpieczny przebieg sprawy. Być może będzie miał własną firmę. A jeśli już jest, wszystko pójdzie pod górę.

Gdybyś musiała wypić czystą wodę z wiadra – dotyczy to urazu, choroby lub wypadku. Człowiek ugasił pragnienie ze szklanki? Być może on będzie zarażony jakimś rodzajem infekcji wirusowej. Ale jeśli pijesz wodę we śnie, to jest konieczne z dzbanka, trzeba czekać na dobre i szczęście. Czy ciecz była w kubku lub szklance? To jest dla bogactwa i sukcesu. Ale szklanka wina i szklanka obietnicy skandalu w domu.

Nawiasem mówiąc, jeśli w wizji ktoś był tak spragniony, że nie zgiął się, aby zaspokoić ją brudną, ciepłą i mętną wodą – to nie jest dobre. Być może zachoruje, co ma wpływ na jego sprawy. Nieco odmienna interpretacja ma marzenie, w którym mężczyzna zwija ciecz ze źródła. Wizja ta przewiduje zmianę pracy, którą człowiek zdecyduje z powodu niekorzystnej sytuacji w obecnym zespole. Ale książka marzeń mówi, że to tylko najlepsze.

Włoska książka marzeń

Jeśli uważasz, że ta książka interpretacji, woda w szkle jest pozytywnym symbolem. Czy mężczyzna widział siebie pijącego z butelki? W podświadomości chce powrócić do dzieciństwa – w beztroski czas, kiedy się martwił i chronił. Oznacza to, że potrzebuje wsparcia jego rodzimej osoby.

Jeśli woda okazała się gorzka, warto czekać na nowiny i listy. Picie nie było możliwe w ustach, bo było strasznie gorąco? Musimy się zastanowić nad poważnym skandalem rodziny. Zimna woda przypuszcza pojawienie się nieznanego gościa w domu. Słodkie – przepowiednie nowości, ale kwaśne – kłopoty. Jeśli po wypiciu osoba zachoruje – dotyczy to lęku, co będzie na próżno.

Сонник XXI века

Woda w szkle, wykonana z przezroczystego szkła, jest niebezpieczeństwem. Tak mówi książka o snach XXI wieku. Jeśli zdrowy człowiek zaspokoi jego pragnienie dobrej, czystej wody, wtedy w jego życiu będzie panować. Dla chorych taka wizja obiecuje odzyskanie.

Jeśli naczynie było wykonane z żelaza – to nie jest dobre. Dream interpretacja zaleca staranne i uważne dla zdrowia. Ze względu na zaniedbanie, można urazić lub bardzo chory.

Gorzka woda zapowiada szybki zysk i normalizację sytuacji finansowej, gorąco – na szczęście w życiu osobistym. Ciecz słodka płynęła z radości.

Ale to nie wszystko, co mówi książka marzeń. Pij wodę z kranu, której ciśnienie rośnie, a ciecz płynie do umywalki, a to zrujnować. Człowiek nie może przestać się uczyć jak ratować. Jeśli woda powoli opada, a marzyciel stara się złapać go ustami, jest to małe, ale często odpady.

Kobieta książka marzeń

Ta książka interpretacji zapewnia, że pragnienie jest uosobieniem pragnienia czegoś niedostępnego. Jeśli dziewczyna zdoła ją wygładzić pyszną i przyjemną wodą, wtedy jej pragnienia zostaną spełnione.

Zimna woda w skorupach przewiduje duchowe oczyszczenie i przebaczenie. Wkrótce duży kamień spadnie z jego ramion, które przez długi czas były uciążliwe i zakłócały normalne życie.

Ale brudna woda to nie dobry znak – jak we wszystkich poprzednio wspomnianych interpretacjach. To odzwierciedla skłonność marzyciel do otrzymania pożądanych przyjemności za wszelką cenę. I wkrótce jest jej jakość, która może zagrać z nią okrutny żart. Możliwe jest również poważne zagrożenie i zagrożenie życia. Nic dziwnego, że mówią, że musisz się bać swoich pragnień – w tym przypadku to zdanie jest słuszne.

Inne interpretacje

Jeśli uważasz, że Księżycowy sen, to pragnienie jest zwiastunem kłopotów. Psychoanalityczna książka interpretacji zapewnia, że ta wizja jest uosobieniem dążenia osoby do odmłodzenia.

Zgodnie z książką snów Wanderera proces gaszenia pragnień obiecuje przyjemność i przyjemność. Czy woda była gorąca? Do małżeństwa i miłości.

Zgodnie z książką kulinarną, woda jest zwiastunem dobrego samopoczucia. A jeśli ktoś wypije ją z dużego, czystego naczynia o okrągłym kształcie, wtedy jego sprawy materialne ostro pójdą pod górę. Nie jest niemożliwe otrzymanie dużego zysku, dziedziczenia i premii.

Ezoteryczna książka snów zapewnia z kolei: jeśli osoba wypije czystą i czystą wodę, oznacza to, że w rzeczywistości zostanie otwarty jakiś sekret, albo dowie się prawdy, którą przez długi czas interesował. Czy ciecz była ciemna, a nawet lepka? Więc wejdzie głębiej w jego wewnętrzny świat i pozna głębię drugiego "ja". Najważniejsze jest to, że woda nie okazuje się gorzka i paskudna na smak. Ponieważ w tym przypadku osoba będzie musiała nauczyć się smutnej prawdy i nauczyć się brudnych stron życia.

Jak widać, marzenia o przybliżonej tej samej historii przez kilku mrocznych tłumaczy wyjaśnia się na różne sposoby. I najważniejsze jest uwzględnienie szczegółów.