642 Shares 2654 views

Czy wiesz, o czym marzy kiszki?

Nawet starożytni wiedzieli, że sny są prorocze, czyli przewidują przyszłe wydarzenia. Szanowano tłumaczyjących nocnych wizji, słuchano ich, wierzyli. Według starożytnych legend, bardzo rzadko były one mylone. Ich wiedza została zapisana i przyszła do naszych czasów w postaci zbiorów z wyjaśnieniami marzeń. Artykuł szczegółowo opisuje, co gryzie się marzy.

Gryka

Surowe gryki nie jest bardzo dobrym snem. Zapewnia drobne kłótnie, kłótnie i spory. Być może będziesz musiał znosić nieprzyjemne chwile, odkryć związek lub rozwiązać jakiś konflikt.

Z wizji nocy można dowiedzieć się, kto spowoduje niezgodę. Na przykład, jeśli konkretna osoba, która przyniosła gryczana do swojego domu marzyła, to najprawdopodobniej będzie źródłem konfliktu.

Jeśli marzysz, że sam kupisz kaszy gryczane w sklepie lub rozrzuć ryczałt na podłodze, musisz monitorować swoje zachowanie, ponieważ istnieje duże prawdopodobieństwo, że to ty zapełnia wrogość.

A jeśli marzysz, że zbierasz rozproszone gryki i wyrzuć ją, możesz przezwyciężyć różnice, powstrzymać skandal, zignorować jego konsekwencje.

Grind raw kasza gryczana, szlifować lub wlać zębatkę z jednego naczynia do innego oznacza, że przed tobą czeka na bezużyteczne małe kłopoty.

To, co marzy o gryki jest surowy.

Kasza gryczana

Spać o kasie gryczanej zawsze jest pomyślny. Jeśli gotujesz, oznacza to, że Twoja firma zostanie zwieńczona powodzeniem, jeśli jesz, wtedy ktoś Ci pomoże, jeśli masz przed sobą kasę gryczana, poczekaj na prezent. I smakowity owsianka, im bardziej zawiera masło, tym więcej szczęścia czeka w niedalekiej przyszłości.

Jeśli we śnie rozbiłeś talerz gotowanej gryki, wtedy nie będziesz w stanie docenić pomocy, jaką oferuje ci. To właśnie gotuje gryka (owsianka).

Jak interpretować złożone marzenia o kasie gryczanej

Powyżej powiedzieliśmy, co marzy kiszony – płatki zbożowe lub owsianka. A jeśli wy marzę, na przykład, że przyniosłeś surową kasę gryczaną, a potem ugotowałaś owsiankę, wtedy takie marzenie można wytłumaczyć następująco: ktoś (najprawdopodobniej ten, kto przyniósł zęby we śnie) rozbudzi kłótnię, ale będziesz mógł przerwać konflikt Na samym początku, a nawet wykorzystać tę sytuację.

To może być, że surowe zrzeszenie śmieci będzie marzyć. Starożytni wierzyli, że w tym przypadku przyczyna konfliktu będzie plotka i oszczercza przeciwko marzycielowi, którego otoczono przez niekorzyść.

Wielu pyta, o co marzyła kobieta, wierząc, że dla mężczyzny i kobiety ten sen ma inny sens. Istotnie, starożytni tłumacze uważali, że jeśli takie marzenie marzy o człowieku, to ma to więcej wspólnego z biznesem (na przykład konflikty lub sukces w pracy, w biznesie). Dla kobiet, gryka w śnie bardziej symbolizuje relacje osobiste i domowe rzeczy (na przykład surowe zęby – kłótnia w rodzinie lub z przyjaciółmi, kasza gryczana – to jest zysk w domu).

Teraz wiesz, co gryzie kaszel, ale pamiętaj, że nie zawsze są marzenia, czasem są ostrzeżeniem dla marzycieli, pomagając uniknąć kłopotów w przyszłości.