382 Shares 3866 views

WoW klas i ich odmiany

W tym artykule skupimy się na klasę swojej postaci w grze World of Warcraft. Tam również zostaną przedstawione i uważany za najpotężniejszy z proponowanych zajęć.


ogólny opis

Masywnie multiplayer gra fabularna lub MMORPG o nazwie World of Warcraft Blizzard Entertainment firmy od wielu lat jest najlepszy w swoim gatunku, a także dobrej międzynarodowej publiczności milionów.

Sednem rozgrywki jest stworzenie własnej postaci w tym świecie fantasy, gdzie wraz z innymi gracze muszą zjednoczyć albo przeprowadzić sekciarskiej wojny. Gracze są podzielone na dwie i zwalczających się frakcje, z których każdy ma sześć rasy i jest również naród Pandaren, co określa ich przynależności do każdej grupy.

Oprócz wyścigu selekcji postaci, konieczne jest określenie płci i wyglądu, a także nadać mu nazwę. W przyszłości, gracz będzie miał długą i twardą drogę rozwoju nie tylko umiejętności, ale także sprzętu. Aby rozgrywka była zróżnicowana, istnieje WoW zajęć, które czynią znaki różnią się od siebie i określić ich rolę: zbiornika, uzdrowiciela lub bojownika. Ta separacja pozwala graczom zbierają się w grupach i skutecznie połączyć swoje umiejętności w walce z potworami lub wrogich graczy. Następny rozdział będzie poświęcić wątek – WoW wybór klasy.

Wybierając klasę

To pytanie jest bardzo ciekawe i zróżnicowane. Klasy WoW obecnie ma jedenaście tytułów, jednak oczekuje się wkrótce ostatnią aktualizację, która wprowadza do gry nową klasę legendarną. Podczas tworzenia postaci, każdy gracz będzie musiał wybrać grupę – to może pomóc, przede wszystkim, wybór roli, że gracz będzie miał na pojedynczej i gier Warcraft. Postacie często działają samotnie, czasami razem w grupach lub zatłoczonych nalotów i zderzających się ze sobą w pełnym walki.

Przede wszystkim, gracz musi zdecydować, jaką rolę chce grać, a następnie wybierz rodzaj działalności najbardziej interesujący dla niego. WoW klasy są bardzo zróżnicowane, ciekawe i wieloaspektowy, więc należy rozważyć szczegółowo wszystkie opcje dotyczące ich wyboru.

WoW klasy

Jak wspomniano powyżej, w grze istnieje jedenaście różne role grupowe. Z tego powodu warto zastanowić się najwyższej klasy WoW:

 • Warrior – żołnierze blisko walki, w której wcielamy się w rolę zbiornika lub wojownikiem. Noszenie ciężkich zbrojach, można użyć dwuręczny broń i podwójne, a także tarczę. Ponadto, posiada rakiet i umiejętności, aby szybko zmniejszyć dystans.
 • Mag – magik, posiada w swoim arsenale niszczycielskich czarów różnych szkołach. On zakłada rola wahały myśliwca, jednak może zapewnić wsparcie dla towarzyszy, zapewniając im magiczne żywności, jak również otwarcie teleportów.
 • Warlock – Czarnoksiężnik, który używa magii zanieczyszczenia, jak również połączenia do siebie różne sługi demonów. Jest wahał DPS, wspierania grupy w postaci reanimacji i kamienie teleportacji.
 • Paladyn – wręcz wojownikiem, który używa magii światła. Pod wieloma względami podobny do wojownika, z tą tylko różnicą, że zamiast okularów wściekłość wykorzystuje magiczną energię i może być w roli lekarza.
 • Monk – bijatyka fighter, zbiornik lub uzdrowicielem. Używa zaawansowanych technik sztuk walki, a także mgła magii uzdrawiania.
 • Shaman – bardzo wszechstronny klasa, która wykorzystuje moc żywiołów i totemy. Może przytłoczyć naturalnych wrogów z daleka z zaklęć, pary broni atak melee lub tarczę, aby chronić i leczyć sojuszników, wód leczniczych. Podróż dookoła świata, może zamienić się w wilka.
 • Death Knight – Fallen Hero, która wykorzystuje magię śmierci i lodu, a także dzwoniąc na jego stronie sług nieumarłych. Bierze na siebie rolę zbiornika, a także krótko- i średnioterminowych myśliwskiego walce.
 • Druid – to uniwersalna klasa, która praktykuje wszystkie trzy role. Charakterystyczną cechą jest zdolność do przyjęcia kształtu różnych zwierząt i magicznych stworzeń.
 • Rogue – tylko melee fighter, który korzysta ze świeżych broni, śmiercionośne trucizny, jak również metod ukrycia i niewidzialności. Bardzo zwinny i szybki myśliwiec niezbędny w walkach z innymi graczami.
 • Kapłan – może być lekarz, korzystając z magii światła, lub dystansowej DPS, wykorzystując magię ciemności.
 • Hunter – dystansowej DPS, jak oswojone zwierzęta jako zwierzęta domowe i wykorzystuje przebiegły pułapek myśliwskich.

Najsilniejszy klasa

W oparciu o powyższe, każdy gracz będzie mógł zrozumieć, jaką rolę pasuje mu najlepiej, a szczególnie grupa podobne. Niektórzy mogą zobaczyć, że nie jest najmocniejszym klasa w WoW. Ta dyskusja ma miejsce, opinie bywają różne. Niemniej jednak, jest to błędne stwierdzenie, ponieważ twórcy gry zapewnia równowagę pomiędzy grupami, co stanowi do pewnego stopnia po wszystkich klas Warcraft. Tak, możemy zauważyć tymczasowy dominacji konkretnej rangi nad resztą w osobnym dodatku (dodatek), jednak ta sytuacja jest szybko eliminowany przez twórców zmiany pociągają za sobą wzmocnienie pliki gry niektórych zajęciach oraz osłabienie innych, aż do osiągnięcia równowagi. Zatem najbardziej potężnych klas w grze, zjawisko jest dość krótki i niestabilne.

Specjalizacja i talenty

Musisz znać wiele niuansów, aby skutecznie grać Warcraft. Znaków, na przykład, mają nie tylko klasę i rolę, ale także pewną specjalizację i talenty, które je definiują. Posiada specjalną postać w grze, które są zbiorem premii wypłacanych przez samych graczy. W zależności od podziału punktów talent, nawet w obrębie tej samej wydajności specjalizacja bohater może zmieniać się dość znacznie. Tak więc, z tego można eksperymentować od czasu do czasu, gdy to konieczne, aby przydzielić punkty.

WoW Legion

W tej chwili przygotował kolejną znaczącą aktualizację gry, która przyniesie jej nowej klasy bohatera. Będą łowcą demonów, pod wieloma względami podobnej do wyżej wymienionych klas złodziei, ale z wieloma unikalnymi cechami.