671 Shares 3821 views

„Bandikam”: ustawienie programu

W trakcie korzystania z programu „Bandikam”, a nawet bardziej, gdy po raz pierwszy go uruchomić, użytkownik może doświadczyć poważnych problemów z jego ustawieniami. Choć program i uznał publicznie, ponieważ jego prosty interfejs i dyskretny, ale wybór parametrów niektórych ludzi po prostu staje w martwym punkcie.


Ten artykuł omówi, jak można się domyślić, program „Bandikam”. Dostosuj go – jest oczywiście łatwy proces, ale nie nadaje się dla każdego. Dlatego ten artykuł dostarczy szczegółowe instrukcje dotyczące konfigurowania absolutnie wszystkie parametry, oprócz być poruszone, gdzie najlepiej jest, aby pobrać oprogramowanie.

Gdzie jest najlepszy program do pobierania

Prawidłowa odpowiedź na to pytanie jest tylko jedna – na oficjalnej stronie twórców. Spowodowane jest to czynnik ryzyka, ponieważ niewiele osób chce narazić komputer do ewentualnych luk. Fakt, że pobieranie plików z niezaufanych źródeł powoduje ryzyko, bo absolutnie każdy, nawet początkujący, profesjonaliści mogą modyfikować kodu programu, umieszczając go malware, w prostych słowach, wirus. Z tego powodu do pobrania, które można umieścić ten sam wirus w swoim systemie operacyjnym.

Rozmawialiśmy o tym, gdzie najlepiej jest pobrać program „Bandikam”. Ustawienie to jest następny punkt, więc teraz przejść bezpośrednio do niego.

Ustawienia wideo

Ponieważ „Bandikam” to program do nagrywania wideo z monitora, ustawienie wideo podstawowym ustawieniem programu jest. Korzyść z parametrów nie jest tak dużo, żeby zniknąć w ciągu kilku godzin, a po naszych instrukcji, a tym bardziej można to zrobić w ciągu kilku minut.

Tak więc w „Bandikam” ustawienie dźwięku jest następujący:

  1. Zaloguj się na „filmy” i kliknij na przycisk „Ustawienia” pod „Format”.
  2. pojawi się okno. W nim jesteśmy zainteresowani w trzech punktach, format pliku, wielkości i jakości.
  3. W „Format pliku” umieścić znak na indeks AVI, będzie dostarczać wysokiej jakości fotografowanie wideo.
  4. Obok „wielkości” ma listę rozwijaną, wybierz go w obszarze nagrywania, które trzeba.
  5. Z jakości wszystko jest proste: wystawiać wskaźnika, które potrzebujesz.

Zaleca się również w zakładce FPS, na ekranie głównym, należy zaznaczyć pole „Ustaw limity” w punkcie pola wejściowe 30-60 FPS.

I tak to się robi w „Bandikam” Video Setup, teraz przejść bezpośrednio do utworzenia dźwięku.

Ustawianie dźwięku

Z dźwiękiem wszystko czasami łatwiej konfigurowalne opcje nie jest wiele, a połowa z nich, to znaczy, nie ma wpływu na jego jakość.

Początkowo należy:

  1. Wprowadź ustawienia nagrywania i zaznaczyć „nagranie”. To pozwala na nagrywanie głosu z mikrofonu.
  2. Poniżej, aby wybrać urządzenie, które będą wykonywane post.
  3. Po tym, przejdź do ustawień formacie oraz w „Sound”, aby zmienić wartość przepływności i częstotliwości na maksimum.

Jak widać, utworzenie „Bandikam” – a to nie jest tak skomplikowana sprawa, jak mogłoby się wydawać na pierwszy rzut oka.