448 Shares 4927 views

Jaki jest najlepszy klient torrent?

W ostatnich latach coraz bardziej popularne wśród udostępniania plików staje potok trackerów, pozwalając na tyle szybko i bez żadnych problemów z Internetem w celu pobrania informacji. Główną zaletą klientów torrentowych jest to, że pozwalają na maksymalne wykorzystanie zasobów połączenia internetowego, przyspiesza proces pobierania. klient torrent to program, który pozwala na pobieranie i tworząc potok. Dodatkowo, program posiada funkcję automatycznego skanowania w poszukiwaniu wirusów. Przed pobraniem jakichkolwiek informacji lub dokumentu, program sprawdzi obecność szkodliwych składników, a dopiero potem rozpocząć pobieranie.

Jednak, aby wybrać, które najlepiej torrent klienta, nie jest tak łatwo. Główne różnice w skuteczności programu, interfejs ustawień. Oczywiście, wielu użytkowników po prostu korzystać z programu, do którego przyzwyczaili się do, lub zalecić torrent trackera. Ale cokolwiek to najlepszy klient BitTorrent wybrać, trzeba jeszcze skonfigurować program dla siebie na podstawie szybkości połączenia, swoimi możliwościami i preferencjami. Dostrojenie wydajności i skuteczności iniekcji, ważne jest, aby wiedzieć, szybkość połączenia internetowego. To poinformować przez ISP. Można też użyć specjalną usługę w Internecie.

Wybierając dla siebie potok co jest lepsze, nie poważnie przyjrzeć się programów zagranicznych, ponieważ nie są bardzo dostosowane do naszego kraju. Jest to o wiele łatwiejsze, aby pobrać program z interfejsem Rosyjskiej i samej funkcjonalności, zamiast spędzać czas na tłumaczenie menu. Teraz przyjrzyjmy się bliżej najbardziej popularnych programów.

uTorrent

Ten klient korzysta wśród użytkowników bardzo popularne. Jeśli jesteś zainteresowany tym, co jest najlepsze torrent klienta, spojrzeć na ten program. Posiada wszystkie niezbędne ustawienia i waży prawie nic. Przenośna wersja praktycznie nie zajmuje miejsca na dysku. Aby pobrać program, będzie w stanie uwolnić się na oficjalnej stronie internetowej. uTorrent ustawienia pozwalają na zmianę różnych opcji, w tym GUI, prędkość, czas siewu i tak dalej. Inną zaletą tego programu jest to, że może pracować równie dobrze zarówno w systemie Windows, a na Unix i Mac. Program obsługuje ponad 40 języków, w tym rosyjskim. A liczba obsługiwanych języków rośnie. Dodatkowo uTorrent działa jakościowo, szybko, bez problemów i błędów. Na czas pobierania pliku do zainstalowania na stronie znajdziesz instrukcje instalacji i pracy klienta. Program obsługuje również auto-upload funkcji RSS-wiadomości, działa za pośrednictwem serwera proxy. uTorrent jest bardzo niezawodny program, który zapewni bezpieczeństwo komputera i urządzenia pozwoli szybko pobrać nawet bardzo dużych plików. Z tych wszystkich licznych zalet uTorrent wielu uważa najlepszego klienta torrent. Dla nich odpowiedź na pytanie, co jest najlepsze torrent klienta jest oczywista.

BitTorrent

Program ten jest również popularny wśród wielu użytkowników klientów BitTorrent. W rzeczywistości, klient nie różni się zbytnio od uTorrent, ale jest samodzielnym programem.

Azureus

Program ten szybko zyskał popularność wśród użytkowników. Posiada przyjazny interfejs użytkownika oraz szeroką gamę opcji. Niektórzy użytkownicy skarżą się, że Azureus nie jest łatwe do zrozumienia, ale jeszcze dać mu pierwszeństwo.

To tylko najbardziej popularne klienci torrenta. I nie można z całą pewnością powiedzieć, jaki jest najlepszy klient torrent. Aby wypróbować wszystkie opcje i wybrać program, który znajdziesz najbardziej wygodny i łatwy do zrozumienia. Pobierz klienta, można zwolnić z oficjalnej strony internetowej. A wybór jest wciąż do Ciebie.