707 Shares 9496 views

Free Antivirus AVG: Opinie i recenzje skłonni uwierzyć w wiarygodność

Niedawno można było usłyszeć z przyjaciółmi lub z ludźmi online, że oprogramowanie antywirusowe za darmo nie zapewnia wystarczającej ochrony dla swojego systemu operacyjnego. Ale w krótkim czasie sytuacja uległa drastycznej zmianie. Większość programistów zaczęła produkować darmowe wersje swoich programów antywirusowych wraz z rozwiązaniami do premii, które są wystarczające do ochrony komputera domowego z prostych i średnich zagrożeń (tak, co można spotkać na codzień podczas surfowania po Internecie lub pobierania plików) dobre.


Można bezpiecznie zapomnieć o panujących stereotypów. Świadek o AVG pisemnych opinii w Internecie. Wiele przeniesione do oprogramowania antywirusowego w 2010 roku i nadal używać go jako niezawodnej ochrony komputera domowego za darmo. W tym czasie Internet już dość opinii, które można zobaczyć na jednym lub innym programie podstawowej ochrony komputera użytkownika.

Mity i Legendy

Najliczniejszą opinii AVG Internet Security całkowicie zniszczyć stereotypy z przeszłości. Nie wierz tym, którzy mówią, że darmowy antywirus strzela zagrożeń i gorzej płatną pracę, bo dziś iw rzeczywistości, w innym przypadku należy użyć tych samych technologii antywirusowych i zabezpieczających.

Wątpliwości pojawiają się zawsze przy użyciu nowego produktu, zwłaszcza jeśli to nic nie kosztuje. Nasuwa się pytanie, jak to może działać dobrze, jeśli deweloperzy nie płacą za to. Brad! Anti AVG, których opinie są liczne, stanowią alternatywę: niektórzy użytkownicy, którzy przetestowali darmową wersję produktu, przejdź na przejazd, jeżeli chcesz mieć pełny dostęp do wszystkich funkcji i pełnym wsparciem technicznym do drugiej, coraz wersji płatnej, chcemy podziękować i wspierać deweloperów za ich doskonała pracy.

AVG Internet Security. opinie

Łatwiej powiedzieć o wadach, niż wyliczyć wszystkie zalety. Dla wielu z interfejsem użytkownika, który zmienia się co roku, wystarczające netto, ponieważ nie jest bardzo intuicyjne i przyjemne. Ale w wersji 2012 twórcy zdecydowali się zminimalizować wygląd i zrobić wszystko prosto i zwięźle (w stylu systemu operacyjnego Windows 8). Nadal można przypisać wad małych wad oprogramowania i tłumaczenie interfejsu użytkownika, ale z czasem będzie poprawiony przez deweloperów.

Pozytywne opinie o AVG liczniejszej i chwalić produktu. Mówi, prosty i łatwy montaż, to pozwolić każdemu z małym resursopotreblyaemost podczas pracy i skanowanie systemów i wiele innych zalet, która skupi się bardziej szczegółowo.

Antywirus AVG. Recenzje z programem prac

Sam program zajmuje jeszcze mniej miejsca niż poprzednio, co za miła niespodzianka (twórcy zadbali przestrzeni na dysku twardym systemu). Zauważalny był najszybszym załadunku antywirusowe i szybkość sprawdzania fałów. Łatwa konfiguracja: większość elementów programu nie wymaga korekt i mają wartości domyślne, które są idealnie zapewniają ochronę.

Głównie o AVG opinii wydzielają "AVG Surf-Shield" (strony WWW sprawdzić), "AVG Search-Shield" (ocena terenów dla złośliwego oprogramowania podczas wyszukiwania), "Online-Shield" (Web Antivirus) jako najważniejszym i skuteczne, ale dostępne tylko w płatnej wersji odpowiedzi na zagrożenia dla komputera.

wniosek

Po przeczytaniu opinii na temat AVG, możemy polecić ten produkt dla każdego użytkownika, niezależnie od poziomu wiedzy i korzystania z komputera osobistego. Ten Antivirus chroni system przed zagrożeniami wewnętrznymi i zewnętrznymi (malware, robaków i innych nieprzyjemnych rzeczy). Można nawet pomyśleć o zakupie wersji płatnej, która nie jest zbyt drogie, ale oferuje wspaniałe możliwości dla dodatkowych systemów bezpieczeństwa i ochrony antywirusowej i stałego wsparcia technicznego. Można podkreślić fakt, że wersja płatna przyjdzie aktualizacje bazy wirusów. Ogólnie rzecz biorąc, wykorzystanie wolnego i licencjonowanego produktu AVG jest bardzo wygodny i bezpieczny!