388 Shares 8857 views

Wenecja – Taksówka wodna Consorzio Venezia Motoscafi

Wenecja niestrudzenie. Twoje nogi mogą boleć od godzin spędzonych w kolejce w Ca „Pesaro Muzeum lub w poszukiwaniu Columbine maski. Być może masz ból głowy od ciągłego paplanina weneckich sprzedawczynie lub obudzić zapomniane ralikulit – Wenecja bardzo mokro! Ale nawet wracając po raz piąty w Wenecji, czy nie złapać się na myśli, że miasto na wodzie, nigdy nie przestaje zadziwiać?

Istnieje wiele możliwości, jak spędzić czas w mieście i zobaczyć wszystko, Wenecja oferuje kilka wieków …

Jak mówią sami Wenecjanie, „Wenecja. – wszystko na piechotę, nawet gołębie” Brak samochody i podróże rowerem jest zabroniona, choć ten szalony pomysł, by nie doszło do nikogo: w Wenecji, 400 mostów, które pomagają poruszać się po drugiej stronie kanału, a nie uzyskanie stopy mokre. Nie zgub się chodzenia po Wenecji nie jest tak trudne, jak mogłoby się wydawać na pierwszy rzut oka. Na ściankach Palazzo, żaluzje place wszędzie przyłączone żółtych płytek o nazwie „chusteczek”, gdzie strzałki wskazują kierunek, w którym należy przemieszczać. Od najmniejszych ulic i impasu można uzyskać bez pomocy służb ratowniczych w 10 minut, „chusteczki”, co prowadzi do placu San Marco i mostu Rialto, jak koła ratunkowe na ratunek w panikę turystów.

Nie wszyscy turyści są dobrze zorientowani na kartach, często są mylące i łuski Wenecja wydaje się malutki dżungli, wśród nieskończonego oceanu. W rzeczywistości, można poruszać się po całym mieście w godzinę drogi od stacji kolejowej do wschodniego wybrzeża, z którego można zobaczyć długą wyspę Lido, Wenecji i jego otoczenie zalewu, jak taśmy.

Jednym z najbardziej ekscytujących momentów w swojej pierwszej podróży do Wenecji, będzie lądowania na lotnisku Marco Polo. W Wenecji perdstanet iluminator przed sobą jak stary grawerowanie w ramce.

Aby dostać się z lotniska do miasta na kilka sposobów: autobusem (40 minut), pływanie (40 minut, jeśli bagaż nie jest bardzo ciężki), taxi (10 minut do centrum). Wszystkie weneckie taksówkarze będą integrować konsorcjum spółdzielni, które jest centrum komunikacji i kontrolować wszystkie ruchy. Setki taksówek jest zarządzana z centrum pojedynczych operacji i pozwala zanurzyć torebkę i siebie w łodzi w przeciągu minuty i kilka minut, aby dostać się do hotelu lub do następnego sklepu.

Consorzio Motoscafi Venezia oferuje najpiękniejsze łodzi w Wenecji, dla 10 osób lub więcej, z sofami, ozdobione skóry i kierowców przychylny. Nie należy mylić z gondoli łodzi, które segdnya służyć jako rozrywki i którego ruch prędkość nie zezwala na dostęp do lotniska na mniej niż 2 dni … na romantyczny Gondola dobrej godzinnego spaceru po wąskich kanałach miasta. jeśli bardzo dobrze zostać poproszony, aby dodać kilka uwag, gondolier może coś zaśpiewa dla ciebie, ale w ostatnich latach nie jest to konieczne, aby liczyć na takie romans nie są wliczone w odpowiedzialności dzisiejszych cynicznych gondolierów.

Zamawiając więcej z domu taksówką wodną w Wenecji, który zabierze Cię i swój bagaż do hotelu z lotniska, na fantastycznej wyspie Murano i Burano, wieczorem z restauracji, a tydzień z hotelu na lotnisko, będziesz mieć czas na wszystko: doświadczenia, emocje, szczęście , podziw, a nawet łzy przy rozstaniu z Wenecji.