657 Shares 2522 views

Aquapark w Esaulova (Krasnojarsk): zdjęcia i opinie

Aquapark w Esaulova znajduje się w centrum rekreacyjnym „Przyjaźń”. Krasnojarsku regionu zawsze był znany z pięknej scenerii. W centrum rekreacji znajduje się w czystej, zielonej okolicy. Jest otoczony przez wieloletnich drzew sosnowych.

Gdzie jest operacja i

A 20 minut jazdy od Krasnojarsk znajduje rekreacyjnym „Przyjaźń”. Tutaj rzeka Jenisej, położony w pobliżu wsi Esaulova (Krasnojarsk Territory). park wodny, ul. Maja 2a – dokładny adres kompleksu wypoczynkowego. Może to zostać osiągnięte przez autobus lub pociąg z Krasnodar.

Droga z miasta nie trwa dłużej niż 40 minut. Tak więc możliwe jest, aby przyjść do podstawy tylko w centrum wodnego.

Esaulova Aquapark jest czynny codziennie. Goście mogą odwiedzić restaurację od 10:00 do 22:00. Czasami, z powodu planowanego parku rozrywki przerwa nie działa.

Więcej informacji na temat trybu pracy należy oglądać na oficjalnej stronie firmy. To określa zmianę godzin pracy i znosić harmonogram wizyty klientów w czasie wakacji.

Baseny w parku wodnym

Zakład posiada kilka miejsc do pływania. Woda jest oczyszczana przez specjalne nieszkodliwe dla ludzi. Aquapark w Esaulova posiada trzy baseny:

  • dla dorosłych;
  • dla dzieci od 3 lat;
  • Dla dzieci do 3 lat.

Wszystkie są wyposażone w nowoczesne miejsca do zejścia. W basenie można przejść do bezpiecznego i sprawnego schodów pochodzenia, pokryte małymi chropowatych płytek, które nie ślizga.

Głębokość waha się od 1,20 do 1,60 metra. Długość wynosi 25 metrów. Basen ma interesujący kształt fali objętościowej.

Strefa dzieci ma głębokość 0,6 metra. Posiada płynną zejście, głębokość zwiększa się stopniowo. Wewnątrz kubka jest okrągła o głębokości 0,3 metra. Jest on przeznaczony do kąpieli dzieci poniżej 3 lat.

Woda w basenach ma optymalną i komfortową temperaturę 32 ° C w pomieszczeniu wilgotnym i ciepłym, więc po wyjściu z wody zwiedzających nie doświadczają dyskomfortu i nie zamrażać.

Warto zobaczyć: rodzaje i charakterystyka

Wszystkie baseny mają elementy rozrywkowe. W okolicy znajdują się dorosłych:

  • armat wody;
  • jacuzzi;
  • Strefa przeciwprądowym;
  • podwodne gejzery.

Znajdują się one na obwodzie, aby rozpocząć swoją pracę, trzeba nacisnąć odpowiedni przycisk znajdujący się na krawędzi. Wszystkie z nich podpisał z eksploatacji.

dwa rodzaje preparatów są w strefie dziecięcej. Jednym z nich jest gładkie i, z drugiej strony zamknięty w postaci rurki. Mają niewielką wysokość i kąt. Dlatego tutaj dzieci są bezpieczne.

W tej dziedzinie wiele małych fontann. Również na szczycie niewielkiego wiadrze wody i wylewa wpisane nieoczekiwaną chwilę. Dzieci dostaje dużo przyjemności z procesu.

Wszystkie urządzenia są certyfikowane i bezpieczne w stosowaniu.

Sauny, łaźnie

Aquapark w Esaulova (Krasnojarsk), który opublikował zdjęcie w artykule ma na swoim terytorium kilka łaźnie parowe. Są one wyposażone w nowoczesne elementy ocieplenia pozwalają w parach z pomocą gorącymi kamieniami i wodą. Sauna jest urządzony w stylu fińskich tradycji.

Goście często odwiedzić turecką. Łaźnia jest urządzony w tradycyjnym stylu. Tutaj jest bardzo wysoka wilgotność. Tryb ten ma pozytywny wpływ na skórę. Ludzie o zwiększonej suchości będzie obsługiwać wiele razy Hamam.

Wnętrze sauny jest wykonany w całości z drewna. Czuje się przyjemny zapach drewna. Półki znajdują się na różnych poziomach. Tak więc, może być dostosowana do wygodnej samej temperaturze.

W centrum jest unikalnym sauna sól. W jego murach wyłożona cegłami soli morskiej. Są na podwyższone temperatury w pomieszczeniu emituje przydatne jony, które pozytywnie wpływają na układ oddechowy.

usługi dodatkowe

Na drugim piętrze parku wodnego w Esaulova znajduje się bar i kawiarnia. To serwuje wyśmienite potrawy z domu i kuchni europejskiej. Duży wybór napojów, aby zaspokoić smak każdej smakoszy.

Tutaj, na obwodzie pomieszczenia umieszczone są kamienne podgrzewane leżaki. Oni są wyłożone płytkami, mozaiki, i są uproszczone. Ich płynne linie są te same krzywe ciała. Get odpocząć po długiej kąpieli, to tutaj możliwe. Mięśnie są całkowicie zrelaksowany i ciało odpoczywa. Przeprowadzone przez pół godziny na leżakach można porównywać z 3-4 godzin snu dźwięku.

W pokoju znajduje się prysznic doznań. Zatrudnia efekty dźwiękowe związane z różnych stref klimatycznych na świecie. Raz tu, goście mogą poczuć się jak w dżungli w deszczu lub dostać się na burzę. Aby uzyskać realistyczne działanie strumieni wody są zasilane różnym natężeniu.

Usługi rekreacyjne „Przyjaźń”

Na terenie obiektu znajduje się nowoczesny hotel i rosyjski kąpiel w Esaulova. „Przyjaźń” (park wodny) również znajduje się tutaj. Ulica jest odkryty basen, wokół którego znajdują się wygodne łóżka. W centrum rekreacyjnym można wziąć zabiegi spa. Tutaj, doświadczony kosmetyczek i masażystów.

Restauracja oferuje menu oparte na recepturach kuchni narodowej. To jest możliwe złożenie zamówienia na organizację bankietu lub gospodarstwa strony firmowe. Baza znajduje się nad brzegiem Jeniseju. Goście mogą zanurzyć się w wodzie do odświeżenia zorganizowaną plażę.

Kompleks znajduje się w lesie sosnowym, więc spokojny spacer po lesie będą różnicować resztę i pozwoli odwiedzającym zapomnieć o zgiełku miasta. W bazie jesień gości często pójść do lasu na grzyby.

Urlopowicze mogą skorzystać z taryfy rodziny na wakacje. Zatem ceny zakwaterowania i korzystania z urządzeń park wodny zostanie znacznie zmniejszona. Na bankiety, goście mogą korzystać z pokoi hotelowych na odpoczynek za opłatą.

koszty usług

Ceny dla parku wodnego zależy od wieku użytkowników. Dorośli mogą być tutaj 02:00 za 900 rubli. Dla rodziców dziecka będzie zapłacić 450 rubli za ten sam okres. Dzieci do lat 3 mają wstęp wolny.

Każda dodatkowa godzina jest wypłacana oddzielnie: 300 rub. dorosłych i 150 rubli. z dzieckiem. Co 10 minut późno na temat wyjściowej grzywny. Mieszkańcy kompleksu hotelowego można odwiedzić park wodny w Esaulova (zdjęcie w gazecie) z 50% zniżką.

Można kupić bilet na 10 wizyt. Tak więc koszt jest znacznie zmniejszona.

Opinie gości

Aquapark w Esaulova (Krasnojarsk) cieszy wystarczającego popytu wśród mieszkańców województwa i całego kraju. Goście zapoznali się z czystości we wszystkich dziedzinach. szatnie wyposażone są w wygodne schowki i nowoczesnych suszarek.

Woda w basenach, w opinii klientów, zawsze oczyścić z odpowiednią temperaturą. Tutaj, w ciągu całego okresu eksploatacji oglądania, oni zachować porządek w pokoju i gotowy, aby pomóc odwiedzającym w razie nieprzewidzianych okoliczności.

Menu w różnych kawiarni, tam są dania, przygotowane specjalnie dla dzieci. Dlatego, aby wyżywić całą rodzinę pomiędzy pływać jest łatwe. Klienci szczególnie izolowane w swoich opiniach istnieją ogromne panoramiczne okna z widokiem na las. Ten moment dodaje odrobinę relaksu i naturalność dodatkowego relaksu.

Aquapark w Esaulova (Krasnojarsk), można przejść do uzdrowienia. Goście mówią, że po przyjęciu procedur pod armatek wodnych ból pleców w pewnym momencie znika. Podwodne gejzery także korzystny wpływ na mięśnie nóg i pleców.

Sauna soli jest możliwe wielokrotne wizyty leczyć objawy SARS, pod warunkiem, że temperatura nie wzrasta. Klienci zauważyli, że punkt sprzedaży i wynajmu akcesoriów do pływania popytu ze względu na fakt, że goście często zapominają szczegóły dotyczącego saun wizyta w domu.