516 Shares 5080 views

Payeer: przeglądy systemu płatniczego

Jeśli jesteś w jakikolwiek sposób związane ze światem e-commerce, to już wiesz, ile ostatnio pojawił różnych instrumentów płatniczych. Jest to największe systemy płatności, które są analogiczne do waluty elektronicznej – można je wymieniać na inne, wysyłać i odbierać jako zapłatę za towary i usługi.


Jednym z takich systemów jest Payeer. Odpowiedzi na ten temat, jak również zalety walucie opiszemy w tym artykule.

Co jest Payeer?

Tak więc, na początek, możemy zauważyć, że mówimy o systemie płatności multi-waluty, która działa w ponad 200 krajach, w recepcji, wysyłanie i udostępnianie zasobów. Jest to rodzaj otwartego, uniwersalnego systemu, który pozwala na łatwe wykonywanie różnych operacji finansowych o niskim stopniu odpowiedzialności samych użytkowników, którzy są zaangażowani w niego. Zrozumiałe jest, że system płatności Payeer (Opinie potwierdzić) nie wymagają weryfikacji konta uczestnika, a nie jako zaangażowany w ścisłym nadzorem operacji, jak widać w innych systemach internetowych.

Ponadto, cała procedura wysyłania i nadawczy oznacza uproszczone: z Payeer można zarabiać pieniądze w innych walutach, takich jak Qiwi, przez jeden komitet dla całego systemu. To sprawia, że taki instrument płatniczy bardzo wygodne i korzystne. Właściwie, to wciągająca i Payeer.

Zalety systemu

Oficjalna strona firmy założyć specjalną stronę, która opisuje wszystkie zalety tego systemu. http://payeer.com programiści (opinie użytkowników witryny są dowodem) nawet przeprowadził analizę porównawczą waluty z innymi, dostępne dla użytkowników z Rosji i krajach WNP. Kryteria były niektóre z cech, jak również konkurentów tutaj są Qiwi, Webmoney, PerfectMoney, PayPal i „Yandex”.

Najbardziej interesującym punktem jest możliwość przeprowadzania płatności i otrzymać fundusze z kartami bankowymi VISA, Mastercard; konwertować pieniądze w żadnej walucie bez dodatkowych trudności; do przeprowadzenia ogromnych transferów kontrahenci API; Sklepy podłączony do otrzymania płatności bez skomplikowanych procedur; rezygnacja z praktyki ustalania limitów dla operacji, które użytkownicy i wydatkach. Dla wszystkich tych kryteriów prowadzi Payeer.com. Opinie użytkowników o niektórych z tych punktów naprawdę potwierdzić prostotę i użyteczność systemu.

natychmiastowy

Uzyskać co najmniej funkcję wymiany walut. Jest to specjalna strona, która przypomina jedną z wielu prywatnych wymienników systemu operacyjnego na stronie internetowej. To pozwala na wybór spośród trzech walutach (rublach, dolarach i euro), do wymiany jednego z systemów płatności ( "Yandex", Qiwi, OKPAY, BTC, RBKMoney, W1). Ponadto wymiana odbywa się na minimalną opłatą, jako miejsce Payeer. Komentarze użytkowników potwierdzają, że transfer środków z jednej waluty na inną systemu usuwa 2 procent prowizji. Weźmy, na przykład, WebMoney – jest tylko tłumaczeniem pomiędzy użytkownikiem a punktem wymiany spędził 0,8%, nie mówiąc operacja wymiany.

Kolejną zaletą jest wygoda Payeer. W przypadku prywatnych kantorach trzeba pracować ze stron trzecich, podczas przełączania między ich portfele. Podczas pracy z tym systemem, trzeba tylko przejść do strony, na której będziesz miał możliwość przeprowadzenia żądaną operację w ciągu kilku sekund.

Brak autoryzacji

Inną cechą systemu płatniczego, o którym mowa, jest odrzucenie obowiązkowego potwierdzenia tożsamości użytkownika. Jak wiemy, Webmoney procedura wysyłania zeskanowanego paszport wprowadzona kilka lat temu. Kilka lat temu, „Yandex”, w tym obowiązkowych weryfikacji użytkownika, który skarżył się również z dużej liczby osób.

Z Payeer.com, których opinie w tym względzie najbardziej pochlebne, to inna. System płatności nie wymaga żadnych dokumentów obowiązkowych mieć zaawansowane funkcje. Wszystkie operacje, które mogą być potrzebne dla zwykłego użytkownika, aby spełnić swoje problemy finansowe, tu dostępne w każdym przypadku. Jest wciągająca, ponieważ w tym przypadku nikt nie zmusza Cię do dzielenia danych osobowych. A rezultaty tej polityki są oczywiste: w systemie są (według oficjalnych statystyk na stronie internetowej) około 7 mld rachunków.

Oczywiste jest, że niektóre z nich – na koncie jednorazowym, instytucja dla niektórych poszczególnych zadań, a także rachunki innych systemów płatności, który działa również usługę.

transfery na całym świecie

Z Payeer mogą szybko i łatwo dokonać płatności na rzecz jakiegokolwiek kontrahenta na całym świecie. Jak wspomniano na oficjalnej stronie internetowej, każdy może wziąć pieniądze, w tym użytkownika, który nie jest zarejestrowany w systemie. Komisja, po zakończeniu w tym przypadku wynosi 0 procent i otrzymujących fundusze – 0,95%.

Ograniczenia są raczej łagodne: jest tylko limit na wysyłanie pieniędzy na karty kredytowe (to jest 100 tysięcy lub 5 tysięcy dolarów dla Visa i MasterCard). We wszystkich innych przypadkach użytkownik otrzymuje praktycznie pełną swobodę działania: karty bankowe z prawie 200 krajów, można wypełnić tylko kilka kliknięć. Można również łatwo i po prostu zapłacić pieniądze na torebki z innymi systemami (na przykład, ten sam „Yandex”). To nie wspominając o wewnętrznych przelewów w systemie walutowym.

Wstęp na miejscu

Innym ciekawym narzędziem, które może zepsuć ich użytkownikom Payeer (opinie wskazują także wygodę pracy z nim) jest kupcem. Kto wie – jest to okazja, aby podłączyć system do witryny jako sposób uzupełnienia bilansu użytkownika.

Jest to konieczne, na przykład sklepów internetowych. Każdy, kto chce dostać usługi online lub produktu, można przy użyciu konta Payeer, dodać odpowiednią ilość na konto, a tym samym zapłacić sprzedającemu.

Nieruchomo i fakt, że można zarabiać pieniądze nie tylko w Payeer walucie, ale także za pomocą innych dostępnych metod płatności. Od prostych usług handlowych to sprawia, że ta usługa jest obecnie rozliczeniowe, które pomogą właścicielowi sklepu internetowego do prowadzenia działalności gospodarczej.

Możliwość uzupełnienia i wycofania

Aby zrozumieć, jak wiele sposobów, aby zdeponować lub wypłacić środki z systemu, by tak rzec: pod względem ilościowym, to jest około 150 różnych metod. W praktyce może to być cokolwiek: metody klasyczne (karta bankowa lub przelew z konta bankowego), e-waluty (PayPal, WebMoney i wiele innych), system uniwersalny płatność (Robokassa, który również skupia ogromną ilość metod wprowadzania), uzupełnianie przez SMS i wiele więcej. Wszystko to jest dostępne w celu potwierdzenia Payeer zwrotne sprawia, że system naprawdę wszechstronne narzędzie płatnicze.

opinie użytkowników

System ten jest dość popularny w wielu krajach, w związku z tym, aby znaleźć opinie o to łatwo. Większość z nich można bezpiecznie podzielić na pozytywne i negatywne. Po raz pierwszy użytkownik jest wyraźnie nacisk na łatwość i komfort, z jaką system może wycofać pieniądze, odkupić je i wysłać. Ponadto, jest to łatwe do podłączenia instrumentów płatniczych (w tym API) do stron internetowych, sklepów internetowych, a tylko płatnych usług. Aha, i nie zapomnij o pracy operacyjnej wsparciu, które jest wystarczająco szybki, aby odpowiedzieć na pytania o napotykanych trudności.

Co do negatywnych opinii, nawet bez nich, oczywiście, nie zrobić. Najczęstszym z nich są oburzeni o zawieszenie konta, jak również te, które dotyczą systemu wysokie prowizje.

Jeden z najlepszych systemów, które są wyświetlane na opinie Payeer – „WebMoney Advizor”. Jest to zasób, gdzie można znaleźć porady na temat różnych projektów dotyczących zarobków w sieci, jak również systemów płatniczych i waluty online. Jest to odpowiedź na zarzut podawania Payeer w nielegalnej blokady rachunków są odpowiedzialni, że system nie radzi sobie z zamknięciem kont bez powodu. polityka strona skupia się na tym, że rachunki zamykające użytkowników dokonujących nielegalnych działań i nadużyć prowadzonych. Dlatego możliwe jest, że ci, których pieniądze zostały utracone w wyniku tego zablokować sami wywołało taką reakcję z wyprzedzeniem. W tym przypadku, oczywiście, że można nazwać absolutnie fair.

Jeśli rzeczywiście w rzędzie bez powodu zablokowane Payeer torebkę, opinie byłyby znacznie więcej kompromisów i wyraźny. Jednak oczywiste jest, że w tym celu zarząd projekt nie jest konieczne. Po tym wszystkim, czy to prawda, system naprawdę straciłaby wiarygodność w oczach klientów. Nikt nie będzie po prostu uruchomić w Payeer torebce. Recenzje nieautoryzowanym zamknięciem, należy spojrzeć bardziej przekonujące i były naprawdę ogromne.

Uwaga! jednobrzmiące projekt

Jak opisano w artykule Payeer systemu płatniczego, nie będzie zbędny podnieść inną kwestię dotyczącą nazwę projektu. Jak sama nazwa jest bardzo dobrze znany (i zazwyczaj jest wystarczająco dostroić się do usługi, która współpracuje z walut), to jest często wykorzystywane przez inne osoby nie związane z tym, co opisano w tym artykule. Znamiennym przykładem – zarobki w systemie internetowym Payeer-Surf. Informacje zwrotne od uczestników projektu wskazują, że jest – to proste „Maźnice” (lub sponsora klika), prowadzony przez oszustów. W szczególności, dostarcza dowodów, że tu pierwsza oferta bonusów dla tych, którzy zaczynają swoją pracę, a następnie usunąć konto osoby bez płacenia mu pieniędzy.

Jest możliwe, że oszuści celowo wykorzystywane adres swojego projektu słowie «Payeer», aby uzyskać pewne dodatkowe zaufanie w oczach uczestników. Jednak czytając o opiniach Payeer-Surf.ru można jasno stwierdzić, że projekt nie zapłacić.

W przyszłości, należy uważać, przechodząc do niektórych witryn. Sprawdź adres, aby dopasować to, czego szukasz. W celu wyjaśnienia: strona internetowa system płatności jest dostępny na Payeer.com.