166 Shares 7661 views

Blogger Brian Mups. Gdzie są Brian Maps?

Ostatnio aktywnie zaczęli oglądać wideo młodego, obiecującego i utalentowanego blogera Maxim Tarasenko, lepiej znanego pod nazwą Brian Maps. Obecnie jego kanał ma ponad pięć milionów abonentów, a każdego miesiąca ich liczba wyraźnie rośnie. Maxim – najmłodszy bloger wideo w Rosji, który potrafił zdobyć tak dużą liczbę widzów. Najlepszym najlepszym przyjacielem rywalizacji i niepełnym wymiarze czasu jest Ivangai. Mimo że w internecie są głównymi przeciwnikami w czołówce popularnych blogerów, w życiu są bardzo przyjaźni.


Kreatywność

Jego pierwszy kanał Maxim utworzony w 2011 roku pod pseudonimem Maxutko99. To był początek twórczości. Tematy kanału pozostały niezmienione. Zasadniczo jest to śmierć, recenzje gier, samouczki. Wszystko to oczywiście towarzyszyło humorowi. Z nieznanych powodów, rok później Maxim całkowicie zrezygnował z pracy. Ale w 2012 roku młody człowiek wznawia swoją aktywność i rozpoczyna nowy kanał pod pseudonimem Brian Maps. Zasadniczo od dwóch lat strzela do recenzji o popularnej grze komputerowej w tym czasie – Minecraft.

W 2014 roku zaczyna strzelać do innych gier i tworzy swój drugi kanał TheBrianMaps 2, gdzie publikuje swoje życie i wszystko, co dzieje się za kulisami. Wszystko było dobre, jego popularność i liczba fanów stale wzrosła, a film zyskał dużą liczbę poglądów. W 2016 roku jego główny kanał został zablokowany z powodu naruszenia zasad korzystania z hostingu wideo. Przez dwa miesiące był niedostępny.

W 2015 roku Maxim decyduje się poważnie angażować się w humor i zaczyna rozprzestrzeniać się na kanałowych filmach z humorystyczną naturą i opowiadać śmieszne historie z życia. To znacząco wpłynęło na wzrost abonentów i widzów. Już w 2016 roku Maxim Tarasenko znalazł się w pierwszej dziesiątce najpopularniejszych i najbardziej popularnych blogerów w Rosji. Max nie rozpowszechnia informacji o swoim życiu osobistym, a niedawno zapomniał ukryć wiek – na sieci społecznej VKontakte wskazał datę urodzin. W tej chwili bloger ma 17 lat.

Gdzie mieszkają TheBrianMaps?

Wśród fanów Maxim Tarasenko pojawiają się dwa najpopularniejsze pytania: ile zarabia Maxim, iw jakim mieście mieszka? W Internecie trudno jest znaleźć dokładną odpowiedź na te pytania, ponieważ bloger nie lubi mówić o swoim życiu osobistym. A w wielu witrynach opublikowano niedokładne informacje. Szczególnie dla Ciebie przeprowadziliśmy niewielkie dochodzenie i jesteśmy gotowi odpowiedzieć na pytanie, gdzie mieszkają mapy serwisu Brian Maps.

Spory i spory

Z mnóstwa strumieni informacyjnych dowiadujemy się, że Maxim urodził się w regionie Samara, w mieście Kinel, gdzie studiował aż do siódmego stopnia. Z rodzinnych powodów on i jego rodzina przeprowadzili się do stolicy. Teraz Maxim Tarasenko mieszka i studiuje w Moskwie.

Te informacje nie zostały jeszcze opublikowane, ponieważ w internecie miały spory i spory. Niektórzy kibice, opierając się na nieznanych źródłach, informują, że Brian Mapes jest rodakiem moskiewskim i żył przez całe życie w stolicy. W "Twitterze" Maxim zaprzeczył wszystkim, co napisał o nim w internecie, ale zauważył, że nigdy nie przeprowadzał podróży po kraju.

Później, w sieciach społecznościowych z 2015 roku, publicznie stwierdził, że przeniósł się do innego miasta. Nie dzieląc szczegółów z kim i z kim. Pomimo tego, niektórzy uporczywi kibice Maxima nadal twierdzą, że nadal pozostaje w stolicy. Te same Brian Maps nie zwracają uwagi na takie pogłoski i nadal utrzymują fanów w napięciu.

Według wersji klubu fanów

Nie tak dawno temu w grupie fanów popularnej sieci społecznościowej "VKontakte" administrator publiczny zamieścił post, w którym otworzył wszystkie tajemnice dotyczące miejsca, w którym mieszka Brian Mups i zapewniał swoich abonentów, że jest to najbardziej wiarygodne informacje w sieci. Nikt nie wie, czy jest w 100% prawdą, że ta informacja jest właściwie poprawna, ale mimo to jego publikacja stała się trzecią oficjalną wersją dla fanów. Sam Maxim, jak zwykle, opuścił plotki bez zwracania uwagi.

Tak więc, według klubu fanów, Maxim urodził się w mieście Kinel, ale z przyczyn nieznanych autorowi, jego rodzice i starsza siostra przenoszą się do północnej stolicy Rosji – Petersburga. Do dziś młody człowiek żyje i kontynuuje naukę w tym mieście. Ale najbardziej uważni widzowie Maxim gotowi są spierać się z autorką tej wersji, po wszystkim w blogach w 2015 roku facet wspomniał, że jego miasto – wystarczająco małe. To nie jest ani Moskwa, ani Piotr.

Nasza wersja

Ze wszystkich nieuchwytnych przepływów informacji zebraliśmy i przedstawiliśmy jeden, najbardziej wiarygodny, naszym zdaniem, informacja: Maxim Tarasenko urodził się i wychował w mieście Kinel, a sędzia "Twittera" przeniósł się do Sankt Petersburga w 2015 roku. Ale żarliwi wielbiciele i wielbiciele młodego blogera nie mają wystarczająco dużo, a na forach wciąż istnieją takie pytania: "Gdzie jest Brian Maps, jaki adres?" Ale fani próbują próżno.

Dokładna lokalizacja, w której mieszka Bryan Maps, nie jest wskazana w dowolnym miejscu. W związku z tym fani nie znajdą wiarygodnych informacji, ponieważ sam Maxim, jak wspomniano powyżej, nie lubi rozpowszechniać swojego osobistego życia. Niemniej jednak, gdzie mieszka Brian Maps i w jakim mieście, nie ma wpływu na jakość treści. Najważniejsze jest to, że firma Maxim kontynuuje swoją aktywność twórczą i zadowolić swoich fanów.