811 Shares 2582 views

Wildberries – recenzje i opinie

sklep internetowy na realizację ubrania, buty i akcesoria wildberries, opinii, z których będziemy starać się zebrać, znany będąc na rynku od ponad 8 lat. W warunkach niestabilności gospodarczej – jest to dość długi czas. Wszystko zaczęło się w latach 2005-2006. Gdy kobieta biznesu z T.Bakalchuk otworzyliśmy punkt sprzedaży, który zaproponował kilka setek towarów i miał zatrudnia około 5 osób. Obecnie firma zatrudnia około 1800 osób, a sklep sprzedaje około 100 000 różnych artykułów. Jak opinie, wildberries jak projekt ewoluowały bez inwestycji z zewnątrz, kosztem świadomości biznesowej i smak dobrego menedżera, który zaproponował klientom najpopularniejsze modele.


Następujące rodzaje towarów można zamówić na stronie internetowej firmy:

– odzież damska różnych modeli i marek, w tym stroje kąpielowe, próbek dla większych kobiet, specjalnych artykułów dla kobiet w ciąży;

– odzież dla mężczyzn – od bielizny do kapeluszy i akcesoriów;

– dużo towarów dla dzieci (przybory szkolne, gry i akcesoria dla niemowląt i in.);

– Buty – od chodaków do butów;

– akcesoria do domu komfort, dać, itp.

– sprzętu sportowego;

– towary luksusowe;

– najlepsze przykłady współczesnej mody młodzieżowej.

Aby zrozumieć, że dzisiaj jest online wildberries przechowują informacje zwrotne na temat tej usługi można znaleźć tuż po każdym elemencie, który jest oferowany na stronie. Wystarczy spojrzeć w prawym górnym rogu strony, gdzie znajdują się „gwiazda” i kliknij link aby zobaczyć istniejącą opinię albo zostawić własnych. Zasobów jest ciekawe, że krytyka nie jest usuwany i zawsze można zorientować się na temat konkretnego SKU do jego zakupu.

Jeśli spojrzymy na ogólną sytuację rynkową, wildberries, przeglądy działalności, która na stałe Yandex-market na 5 z 5 punktów, teraz pierwsze miejsce w branży Internet mody. Wielu klientów doceni go na 4-5 opinii wynik na 2-3 znacząco niższe.

Ci, którzy pozostali na opinie wildberries oczywiście uwzględniać takich pozytywnych aspektów jak bezpłatna dostawa do prawie wszystkich regionów Rosji, w tym ogrodzie w okresie letnim, możliwość samodzielnego dostarczania do tych elementów potrzebna bardzo pilnie, dostępności niezbędnych certyfikatów i deklaracji zgodności dla wszystkich produktów. Rozpoznawane i łatwe płatności: gotówka i pieniądz elektroniczny, karta kredytowa. Istnieje możliwość wypożyczenia i dostawy zamówionego adres. Ostatnia funkcja wykorzystywana przez tych, którzy chcą zrobić prezent.

Firma oferuje sezonowe rabaty na towary przechodzące sezon, w którym można zakupić piękne rzeczy dla 40-50% taniej. Istnieje również system akumulacji, zgodnie z którym osoba, która zamówiła towary i odkupione przez pewną kwotę, może zdobyć zniżkę w wysokości do 20% (dla VIP klientów, którzy dokonali nabycia 250 000 rubli.). Biorąc pod uwagę, że informacje zwrotne na temat jakości poszczególnych towarów są pozytywne, a firma ma długą historię, taką samą ilość zamówień, aby wybrać się w ciągu kilku lat jest prosta.

Dla tych, którzy są tylko staną się wildberries klienta, sugerują, że firma jest dość łatwe do zaakceptowania zwrotu przedmiotów, które nie pasują. Mogą zwrócić szczególną kuriera wnieść w pozycji marki, wyślij e-mail i odzyskać pieniądze w gotówce lub przelewem bankowym lub pocztowym.