395 Shares 3615 views

Irina Chakamada: biografia udanych kobiet

Kto powiedział, że miejsce kobiety jest w polityce? Fakt, że jest to błędne stwierdzenie dowodzi, znaną postać publiczny, rosyjski polityk, nadawca telewizyjny i radiowy, pisarz Irina Chakamada. Biografia tej udanej notatek kobieta wzbudzać zazdrość wielu kobiet, a nawet ludzi, którzy spędzili lata próbując osiągnąć co najmniej połowę tego, co osiągnął Irina.

Dzieciństwo, młodość, młodość

Irina, przyszłość „polityka XXI wieku” (według „Time” magazyn), urodził się w 1955 roku, 13 kwietnia, w Moskwie. Ojciec dziewczynki, Matsuo Khakamada był japoński komunistyczny, który musiał wyemigrować do Związku Radzieckiego z powodów politycznych i przyjąć obywatelstwa sowieckiego w 1939 roku. W 1991 roku zmarł. matka Iriny – Nina losifovna Sinelnikov, pracował jako nauczyciel.

Irina Chakamada, którego biografia pełna jest nie tylko faktów politycznych i społecznych, absolwent Uniwersytetu Przyjaźni Narodów im. Patrice Lumumby (Wydział Nauk Ekonomicznych). Dalsze dziewczyna celowy ma stopień kandydata nauk ekonomicznych na Wydziale Ekonomicznym. M. V. Lomonosova. W 1983 roku otrzymała tytuł „Associate Professor” (specjalność – „ekonomia polityczna”).

kariera

Irina Chakamada (biografia mówi) został wymieniony jako młodszy badacz w Instytucie Badawczym Gosplan RFSRR, pracował w fabryce ZIŁ (w politechnikach), adiunkta, profesora współpracownik, wiceszef działu.

W 1989 Hakamada zdecyduje się przejść do biznesu. Ona nie prowadził przez jeden kooperacji i centrum miasta. Tak więc, w jego liście biznesu w tym: spółdzielczy „Systemy + program” informacji analitycznych centrum, którego dyrektorem jest Khakamada, rosyjski Commodity Exchange. Ponadto, Irina zaangażowany w miłości. Kobieta stała się organizatorem pacjentów obłożnie pomoc serwisowa w Moskwie (w regionie Swierdłowsku).

Kariera polityczna Hakamada zaczął z nią wyborów do Dumy Państwowej Zgromadzenia Federalnego Federacji Rosyjskiej jako niezależny poseł od Orekhovo-Borisov dzielnicy Moskwy. Hakamada, biografia jest niezwykle nasycony, był członkiem komitetu Dumy Polityki Gospodarczej, organizatora Deputowanych „liberalno-demokratycznej Unii” (1994), członek Dumy Państwowej Komisji w sprawie podatków, budżetu, bankowości i finansów (1996).

W 1997 roku został awansowany do Irina przewodniczący Państwowego Komitetu na rzecz rozwoju i wspierania małych przedsiębiorstw. Dwa lata później, Khakamada został szefem Business Development Institute. Jego działalność polityczna jest tak wszechstronny, że często trudno uwierzyć, że kobiety przed nami. Do roku 2000, Hakamada był przewodniczącym Centralnej Rady All-Russian politycznego NGO „Common Cause”, założona przez Irina było.

W 2004 roku wybory prezydenckie w Federacji Rosyjskiej przedstawił swoją kandydaturę i Khakamada. Biografia polityk może zmienić dramatycznie, ale Irina otrzymała około 4.000.000 głosów. Aż do 2008 roku, był to ruch społeczny „Rosyjski Sojusz Ludowo-Demokratyczny.” W marcu tego roku, Hakamada powiedział, że zaprzestanie działalności politycznej.

obecny

Teraz Irina Chakamada pracuje na własnej książki ( „Seks w wielkiej polityce” (2006), „MIŁOŚĆ. Na uboczu. Historia polityczne samobójstwo” (2007), „sukces w wielkim mieście” (2008)). Jest autorką programu o jak odnieść sukces w radiu i telewizji, i prowadzi kursy mistrzowskie i warsztaty, w jednym czasie wykładał na MGIMO. Według materiałów klas mistrzowskich Khakamada opublikował książkę „Tao of Life” (2010).

rodzina

Zainteresowani Irina Chakamada (biografia, dzieci i życie osobiste sukcesy kobiet) z pewnością wiedzą, że był żonaty cztery razy. W tej chwili, jej mąż jest Vladimir Sirotinsky – menedżer i doradca finansowy. Irina – matka dwojga dzieci – syna Daniela i Marii córki.