551 Shares 4670 views

Igor Władimirowicz Lebedev – syn Władimira Żyrinowskiego

Igor Lebiediew urodził się w rodzinie polityków i naukowców z 27 września 1972 roku w stolicy Rosji. Od dzieciństwa, chłopiec był bardzo inteligentny, nigdy w żaden sposób potrzebne. Miałem wielu przyjaciół. Jest jedynakiem, więc pełne miłości otrzymaliśmy, pomimo faktu, że jego rodzice są ludzie bardzo znanych i zapracowanych.


rodzice

Jego ojciec – znanym politykiem, który stworzył jedną z najbardziej popularnych stron Rosji Władimir Volfovich Żyrinowskiego, rządząca Partia Liberalno-Demokratyczna. Kiedy Igor miał osiemnaście lat, jego ojciec postanowił, że jego syn powinien przyjąć nazwisko matki do nazwiska ojca nie przeszkodziły młodym przyszłych posłów w realizacji swoich planów. Należy zauważyć, że decyzja o Vladimira Volfovicha był całkiem poprawny. Igor Rozwiązanie to opiera się na jego wytrzymałość i nie używa wpływ ojca w swoim życiu. I jedyną rzeczą, to pokazuje, że wszystko w życiu Lebiediewa dokonał własnych.

Mama Galina Lebiediewa poświęcony jej życie do działań badawczych w dziedzinie biologii, napisał więcej niż jedną pracę, a nawet stał się kandydatem nauk.

polityka

W 1995 Lebiediew stał się prawą ręką ojca. Poza tym, on kieruje organizacją młodych polityków-Demokratycznej Partii Liberalnej Federacji Rosyjskiej.

W 1996 roku, działa na deputowanych do Dumy Państwowej, dostaje się do urn, ale nie zyskuje odpowiednią ilość procent głosów. W tym samym roku kończy Akademię prawne i otrzymał czerwoną dyplom. Staje się ekspertem w dziedzinie prawa. W rezultacie wyborów spada do Dumy Państwowej z partii ojca. Władimir Żyrinowski dostaje stanowisko wicemarszałek Dumy Państwowej, a jego syn został liderem Partii Liberalno-Demokratycznej w jego miejsce. Aw grudniu 2007 roku Igor Władimirowicz Lebedev otrzymuje status zastępcy. Staje się również dr socjologii, doktor historii.

domatorstwo

Igor Władimirowicz Lebiediew, którego rodzina składa się z czterech osób, ożenił się z piękną Ludmilla, który jest również doktorat z biologii. W 1998 roku został ojcem dwóch synów – bliźniaków Sasha i Serezhi Lebedevyh. Igor wielka rodzina człowiekiem, wspaniałym ojcem. Cała jego wolny czas poświęca rodzinie.

Lebedev marzeniem jest, jak się okazało po jednym z wywiadów – zostać prezydentem.

syn Żyrinowskiego zawiera gruntów w Penza, Moskwie, Psków. Kilka domów i apartamentów w całej Rosji. Jest właścicielem dwóch samochodów. Jest najbogatszym całej jego rodziny, ma również dużą część akcji VTB Bank.

Igor Władimirowicz Lebiediew i jego żona często pojawia się na imprezach publicznych – mówi, że jest dumny ze swojej żony.

Nagrody i inne osiągnięcia

Lebiediew wielokrotnie nagradzany i ma więcej niż jedną nagrodę. 05 sierpnia 2011 Igor Władimirowicz Lebedev otrzymał Order Honoru za sumienne i aktywnego udziału w życiu kraju. 12 czerwca 2013 roku został odznaczony Orderem dobre dla aktywnej pracy twórczej.

25 lipca 2006, Lebiediew został odznaczony medalem „Zasłużony dla stopnia Ojczyzna» II – za uczciwą pracę.

21 października 2009 roku otrzymał dyplom honorowy Prezydenta Rosji za działalność społeczną. Oprócz nich, to ma wiele innych wyróżnień.

Podczas swoich działań politycznych Lebedev Igor Władimirowicz, którego zdjęcia wielokrotnie pojawiły się w mediach, nie raz został wykonany wspólnikiem ogłuszające skandale, które są napisane w gazetach iw telewizji zgłoszone.

Obecnie pełni funkcję zastępcy przewodniczącego Dumy Państwowej. Lebiediew uważane urodzonym politykiem, jego pozycja w Dumie, że dokonał się. Uczestniczy we wszystkich wyborach, nie ma czasu był inicjatorem nowelizacji prawa. Jedną ze zmian wprowadzonych do kodeksu karnego. Tematem nowelizacji było znalezienie wpływem alkoholu za kierownicą. Lebiediew był za pozbawienie praw potrzebne natychmiast. Uczestniczy również w działalności badawczej, wspiera utalentowanych młodych naukowców, którzy napisali pracę, która skutecznie chroni.

Igor Władimirowicz Lebedev – okrągłe, to nic dziwnego, że jest idolem wielu Rosjan.