406 Shares 1344 views

Kim są tituszki? Historia współczesnego neologizm

Kim są tituszki? Ciekawe krótkotrwałego euromajdan pikantny satelitarnej. Nie jedna wzmianka o rewolucyjnej protest odbył się bez titushek. Nieprzetłumaczalne na inne języki świata słowo nagle stał się dobrze znany i szeroko stosowany poza Ukrainą, podczas gdy okazało się kilka miesięcy przed wybuchem Majdanie.


Tituszki: wartość neologizm

Termin ten stał się jednym z najbardziej popularnych neologizmów na koniec 2013 roku, tak jak jego ideologicznej antonim „euromajdan”. Więc kim są tituszki? Jest to obraz, który wyłonił zbiorowego było konieczne w odniesieniu do młodych ludzi (mężczyzn) o określonej warstwy społecznej społeczeństwa.

Są to ludzie, wygląd, sportowe aktywnie zaangażowany w boksie lub sztuk walki, składający się w klubach lub grup sportowych. działaczy społeczeństwa obywatelskiego i dziennikarzy zostało ustalone i okazało się, że były one używane przez struktury władzy (jak również władze same) zastraszenia, rozproszenia i tworzą prowokacyjne działania w dziedzinie ludzi gromadzących, wyrażając sprzeciw wobec polityki władz.

Vadim tituszki przeszedł do historii

Aby zrozumieć, kim jest nazywany tituszki, trzeba wiedzieć, do kogo były one należne. W maju 2013 roku, w centrum Kijowa odbyła się 2 przeciwieństwem ideologicznej treści działania: jeden był z opozycją, a drugi (w skurczu) – od partii rządzącej (Partia Regionów). Zarówno rally były dość liczne, były udziałem znanych dziennikarzy.

W pewnym momencie między stronami walki wybuchł, raniąc dziewczynę (przedstawiciel mediów) oraz inny dziennikarz. W trakcie dochodzenia okazało się, że inicjatorem i prowokator pojawiła Vadim tituszki.

Ten młody człowiek był w obiektyw kamery w momencie ataku, i tylko z tego powodu był w stanie doprowadzić do sprawiedliwości. We wrześniu tego samego roku 20-letni chłopiec skazany na 3 lata, które zostały zastąpione 2 konwencjonalne. Jeśli chodzi o jego osobowości, że Vadim był w klubie sportowym w Białym Kościele (pod Kijowem), zaangażowany w sztukach walki, miałem różnice. Pośród nich, był znany jako Vadim-Rumunów.

Nazywa tituszki posiada swoistą formę, lecz stają się zbiorową sposób przekształcona w liczbie mnogiej. Więc zaczęli wyznaczyć agresywnych młodych ludzi, których obecny rząd nieoficjalnie używane do przewozu „czarny” i pracy karnej, a mianowicie: bicie, zastraszanie, szantaż, porwanie, rozbój.

Po wydarzeniach z maja i potępienia Vadima może tituszki termin bym poszedł w zapomnienie. Jednak musieli odgrywać bardziej znaczącą rolę w historycznych wydarzeniach państwa ukraińskiego.

Kim są tituszki na Evromaydane? Outdoor Adventure 200 USD dziennie

Pojawili się natychmiast po utworzeniu euromajdan i stał się nieformalne, policji i innych alternatywnych struktur bezpieczeństwa organizacji. Przez cały okres konfliktu (od listopada 2013 do lutego 2014) tituszki brali udział w większości imprez karnych i karnych. Oni porwany Maidan, spalił swoje samochody, bici, torturowani, okradziony, nadużywane. Ponadto, niektóre z nich wzięło udział w zabójstwach, co jest udowodnione, dzisiaj.

Titushek dostarczane od strony południowo-wschodniej części kraju, skąd końcówka mocy i gdzie jej przedstawiciele mieli ogromną lojalność. Tzw tituszki współpracował z policją, biorąc udział w rozproszeniu Majdanie i zatrzymaniu jej uczestników. Już pod koniec imprezy, gdy kursy były wyraźnie po stronie protestujących, członkowie Partii Regionów utworzona i wysłana do Kijowa z tych obszarów całych pociągów i autobusów kolumn wbijanych tituszki.

Jednakże, ze względu na wzrost wsparcia ze strony społeczeństwa tych „wycieczek” udało się zablokować nawet przy wejściach do Kijowa.

Po wydarzeniach na Ukrainie, nie jest jedna osoba, która nie wie, kim jest tituszki.

Vadim tituszki przeciwko titushek

Tak, to co może historia. Po ucieczce z kraju prezydent Janukowycz Vadim tituszki pojawił się w obszarze informacyjnym i protestowali przeciwko jego „imiennik”. Powiedział jednak, że w jednym czasie popełnił błąd i teraz obsługuje euromajdan.

On jest, według niego, musiałby chętnie dołączył do niego, gdyby nie dwuletni zakaz udziału w różnorodnych działaniach politycznych i społecznych. Jedyną rzeczą, jaką może – tak jest do rozdrabniania drewna na Majdanie i zabezpieczyć wejścia do miasta z napływem chłopców sportowego wyglądu. To nie tituszki niech Kijów titushek.

po niepodległość

Oceń titushek rola musi jeszcze być, ponieważ śledztwo w sprawie masowych zabójstw, tortur, porwań i molestowania pokojowych protestów przez ludzi jest nadal w toku. Co ciekawe, działacze retoryki można usłyszeć coraz częściej chodzi o tituszki, jeśli chodzi o najbardziej strasznych i krwawych wydarzeń na Majdanie. To nie jest nawet jednostki policji lub specjalne, mianowicie tituszki. Oznacza to, że wzięli czynny udział w konfrontacjach zima, i bali się nie mniej niż mężczyźni w mundurach.

To wszystko, o kim jest tituszki. W analizie wydarzeń, stwierdzono, że do nich są w większości własnością osób ze wschodnich i południowych regionach Ukrainy, którzy mają rejestrów karnych, problemy z prawem, bezrobotnych i bandyckich napadów handlu. To ciekawe, ale członkowie Majdanie łatwo odróżnia je od innych cywilów w charakterystyczny sposób ubierania (sportowej) oraz specjalny wyraz twarzy całkowicie pozbawione oznak inteligencji. Jak ktoś powiedział, to było powszechne Gopnik lub gopota, jak się je nazywa w niektórych kręgach.