115 Shares 1622 views

Zespół żołądek leniwy, albo ze względu na to, co tam jest ciężkości w żołądku po jedzeniu

W naszym szybkim wieku ludzie doceniają każdą chwilę i spróbować nadążyć za dnia jak najwięcej. Często śniadanie w podróży, kilka przekąski w ciągu dnia i po południu w telewizji uzupełnić nasze menu. Do tej pory, a na rozwój całego szeregu zaburzeń układu trawiennego. Jest stały ciężar w żołądku i ból bóle w tej dziedzinie. Jeśli zostawisz choroba nie jest zaznaczona, to zacznie się gwałtownie rozwijać, prowadząc do wzdęcia, nudności i wymioty. Lekarze nazywają tę chorobę „syndrom leniwy brzuch”, i nie możemy się z nimi zgadzam. Wszakże w rzeczywistości, żołądek naprawdę nie chce pracować, naruszył jego funkcje motoryczne, jest ospały i spadające złe Grinds dostać jedzenie. To właśnie z tych powodów, a tam jest takie nieprzyjemne uczucie ciężkości w żołądku po jedzeniu.


Bardzo ważne jest, aby twój brzuch stop „leniwe”, aby pomóc mu rozpocząć pracę w trybie normalnym. Jeśli nie, z wyjątkiem ciągłym uczuciem nudności i uczucie ciężkości, z pewnością będzie miał problemy z krzesłem, a wynik będzie kompletna blokada organizmu funkcji życiowych z naszych produktów, toksyn i odpadów. Jak zrobić nieprzyjemne uczucie ciężkości w żołądku po jedzeniu nie jest już martwi?

Zacznijmy od tego, że taki znak – jest to pierwszy sygnał, że ciało prosi, aby całkowicie zmienić istniejący diety. On na pewno nie nadaje się. Nadszedł czas, aby umieścić swoje zdrowie na pierwszym miejscu i zabrać je tak dokładnie, jak to możliwe. Nie jedz zbyt gorące i zimne jedzenie, żadnych przekąsek w biegu. Przejadanie się, alkohol i palenie są również wyłączone. Silne rodzaje alkoholu – jest to pierwsze zagrożenie dla żołądka. Ranią jego śluzówka może prowadzić do owrzodzenia i zapalenie błony śluzowej żołądka. Częste alkohol nieuchronnie prowadzi do pogorszenia stanu układu pokarmowego, a wynik jest z pewnością stanie się ciężkości w żołądku po jedzeniu.

Nigdy nie łączą płynu z głównym jedzeniem i piciem je tuż po jedzeniu. Żołądek powinien móc niezależnie od przeznaczenia koniecznych enzymów i sok. Eksperci zalecają wody pitnej nie później niż piętnaście minut przed jedzeniem. I próbują utrzymać się przez co najmniej pół godziny po pysznym obiedzie, bez użycia cieczy. Dla ludzi, którzy jedli i pili przy tym samym czasie stały ciężar w żołądku i obrzęk – zjawisko znane. Aby rozwiązać ten problem, zacząć jeść prawo. Odnosi się to również do prędkości, przy której wchłonąć obiad gdzieś stale powoli. Jedzenie nikt nie zabierze, a wszystko może czekać dwadzieścia minut. To, ile czasu jest potrzebne do pełnego posiłku. Jedz powoli, żucia dobrze. Zaleca się żuć każdy ukąszenie co najmniej osiemnaście razy, aby wybrać optymalną liczbę soku żołądkowego.

Jest ciężkości w żołądku po jedzeniu, a ponieważ obżarstwa. Nawet jeśli jest to elegancki stół wakacje, a ty jesteś bardzo głodny, nie spiesz się. Najpierw spróbuj najsmaczniejsze, a resztę można zjeść i nieco później. Nie zapomnij, aby oddzielić zasady żywienia. Jeżeli istnieją problemy z trawieniem, powinien być bardziej selektywny. I nie jest to szczególnie potrzebne do ignorowania ich na świątecznym stole, pomyśl o tym, co może mieć konsekwencje. Jeśli nadal się zdarzyć do przejadania się trochę, i nie było ciężkości w żołądku po posiłku, przyjść z pomocą usprawnia proces trawienia leków. To Holenzim, Pankreatyna, Festal i Mezim. Kiedy wątroba nie może poradzić sobie z obciążeniem, nie może być nieprzyjemne uczucie tępy ból w prawym boku i pomóc Karsil Allohol.

Zadaj sobie taki piękny cel – poprawić swoje zdrowie i normalizują funkcjonowanie żołądka. Zacząć jeść prawo, kilka razy dziennie, w jednym i tym samym czasie, małymi porcjami. procesy trawienne postępować w najlepszy sposób, jeśli poruszają się umiarkowanie, spacery, ćwiczenia i gimnastykę. I wreszcie, największy sekret szczupłej sylwetki i zdrowego żołądka – odmowa jedzenia w godzinach wieczornych.