211 Shares 8535 views

Symulator „Hammer” – sprzęt sportowy dla formacji spektakularne sylwetki

Kobiety w każdym wieku chcą mieć jędrne piersi. Młode dziewczęta dążą do tego podkreślić swoją urodę. Starsze panie marzą, aby elastyczna po urodzeniu. Pań po czterdziestce, chcą wrócić do starej formy piersi. W tym przypadku, zestaw zadanie jest bardzo realne. Czynienia ze to pomoże, „Hammer”. Symulator, którego zdjęcia są pokazane poniżej, jest przeznaczony dla wyciskaniu z klatki piersiowej.

Zasada działania

Symulator „Hammer” może skutecznie wypracować mięśnie klatki piersiowej. Sport w tym sprzęt sportowy jest wyciskaniu do przodu, w których ręce są zmniejszone w pozycji siedzącej. Na początku ćwiczenia na symulatorze uchwyty znajdują się od siebie w odległości szerokim uchwytem. powinny one zostać następnie zmniejszona. W tym symulatorze „Hammer” pozwala wykonać ruch o amplitudzie, co daje optymalne obciążenie mięśni, powodując ich kurczyć i rozciąganiem.

Opis sprzętu sportowego

Przyrząd treningowy „uderzenia” wyposażony jest w wysokim regulowanym siedziskiem. Dlatego, aby współpracować z maksymalnym komfortem w tym sprzętu sportowego mogą być ludzie z każdej postury i wzrostu. Odesłanie pozwala przyjąć najwygodniejszą pozycję do ćwiczeń. Uchwyty symulator odbywają się od pożądanej ścieżki. Zatem są one niezależne od siebie.

Symulator „Hammer” pozwala badać różne grupy mięśni klatki piersiowej. Aby podkreślić to wystarczy obciążenie dolnej, środkowej i górnej części.
Trener waga może wynosić do 265 kg. Dlatego zaleca się ćwiczenia w siłowni. Technika, za pomocą których wykonywane są ćwiczenia na „Hammer”, podobny do wirowania hantle ławeczką z lekkim nachyleniu. Tylna część symulatora wyposażone w układ dwóch jednostek ładunkowych oraz zbieżnymi ramionami.

Sprzęt sportowy może trenować indywidualnie z każdej strony, za pośrednictwem z najbardziej problematycznych obszarach. Podczas pracy w dużym stopniu zmniejsza ryzyko różnych urazów, które są możliwe przy użyciu hantli. Efekt treningu jest wystarczająco szybko zauważalne. To zwiększa elastyczność mięśni klatki piersiowej w kilku intensywnych treningów.

Symulator „Hammer” na plecach

Rozwinięte i inne modele sprzętu sportowego tej marki. „Młot” może stać się niezbędnym narzędziem w tworzeniu potężne plecy. Stosowanie tych artykułów sportowych pozwala na pracę mięśni, które rozciągają się od pachy do pasa. W ten sposób z powrotem zostanie zwężona spektakularny widok.

Ćwiczenia na takich symulatorów często spędzają kulturystów sportowców. Są one zalecane i tych o wąskich ramionach.

symulatory marką „Hammer” na plecach posiada szereg funkcji. Dźwignie sprzętu sportowego uczynić swój ruch jedynie wzdłuż określonej ścieżki, mający kształt łuku. Oś obrotu znajduje się w symulatorze za sportowca. To pozwala na wykonywanie anatomicznie wygodną pozycję. Cały ruch skierowany do maksymalizacji możliwość rozciągnąć mięśnie, a następnie produkować swoje pełne redukcji. W tym ręce sportowca ruchu spożywczego całkowicie niezależnie od siebie.