603 Shares 1193 views

Logitech Gaming Mouse: przegląd rynku, funkcje, zdjęć i najlepsze modele

profesjonalni gracze doceniają swoich urządzeń głównie dla ich dokładności sterowania, posłuszeństwa, niezawodności, trwałości i, oczywiście, na dodatkowym zestawem wyspecjalizowanych funkcji. Wiele firm produkuje podobne urządzenia, ale nie wszystkie z nich może pochwalić się takim zestawem cech. Romans czy mysz dla graczy Logitech, które będziemy rozmawiać dzisiaj.


Logitech G502

Logitech G502 Gaming Mouse Proteus Core jest najbardziej popularny model gry. Jest on wyposażony w zaawansowany optyczny typu czujnika. Urządzenie to ma na celu monitorowanie manipulowanie maksymalną możliwą dokładnością. Charakterystyczne cechy są również specjalne profile gry, liczba i położenie, które można zmienić. Nie miało i bez wbudowanym oświetleniem LED.

Czujnik optyczny

Dzięki wyłącznego składnika błędu podczas przesuwania myszy śledzenia zmniejsza się do wartości minimalnej. W tym przypadku można zawsze zwiększyć szybkość kursora. Podczas wskazując dokładność strzelca będzie maksymalna. Pomiędzy poziomami czułości można natychmiast włączony. Użytkownik ma łącznie pięć trybów. Aby włączyć niektóre ustawienia tego planu „LogiTEK” będzie zainstalowanie dodatkowego wolnego oprogramowania z oprogramowaniem firmy jest konieczne.

Pragnienie użytkownik – prawo

Logitech Gaming Mouse zawsze koncentruje się przede wszystkim na potrzebach nabywcy. Zakup modelu G502, użytkownik może mieć pewność, że będzie on w stanie skalibrować i skonfigurować urządzenie tak, jak chce. Myszy są dostarczane szczególne ciężary: masa każdego z nich – 3,6 gramów. W żądanym miejscu, można ustawić wszystkie ciężary od razu, czy tę samą operację z pewną kwotę. Takie dostrojenie jest osiągnięcie równowagi masy urządzenia i dokładności kursora.

Oświetlenie dla każdego smaku

Wiele mysz dla graczy Logitech posiada podświetlenie i G502 nie jest wyjątkiem od tej reguły. Klienci, którzy zakupili ten model może wybrać, aby włączyć podświetlenie jest jedną z 16,8 miliona kolorów. Funkcja ta zapewnia specjalnego oprogramowania dostarczonego przez producenta. Po rozdaniu w ustawieniach można ustawić preferowany tryb dla momentów, gdy system operacyjny nie jest potrzebne. W tym przypadku, podświetlenie zostanie całkowicie wyłączony.

Rozporządzenie z najważniejszych cech

Z zakresu ustawień użytkownika, urządzenie może być przygotowany do pracy na praktycznie każdej powierzchni. Więc nie pochwalić całą mysz dla graczy Logitech, ale jest to jedna z cech modelu G502. można zrównoważyć wskaźników tak, aby ostatecznie osiągnąć najwyższą dokładność. Aby to zrobić, można użyć odpowiedni czujnik optyczny, który Mówiliśmy już wcześniej. Zaledwie pięć minut prostej instalacji i jesteś gotowy do walki z wirtualnym przeciwnikiem.

Logitech Gaming Mouse G700S

Mówią, tym większa siła, tym większa odpowiedzialność. W kategoriach gry, interpretacja taka brzmi nieco inaczej: im większa siła, tym więcej klawiszy makro być mysz. Rzeczywiście, te elementy odgrywają dość ważną rolę. Model posiada trzynaście programowalnych klawiszy i jak z nich korzystać w dowolnym celu, decyduje się pozostać przez użytkowników.

Ładowanie

Zapewne wielu zaznajomieni z sytuacją, gdy poziom naładowania myszy dobiega końca. Musimy przerwać grę, aby dokonać niezbędnych czynności. W przypadku modelu G700S takiego działania ze strony użytkownika nie jest wymagana. Ładować mysz może być nawet w trakcie gry za pomocą kabla USB lub zwykłym standardzie microUSB. Aby rozpocząć proces ładowania będzie wystarczające, aby zmienić preferencje w trybie bezprzewodowym do przewodowego. baterie AA opłata w wysokości nawet podczas korzystania z aplikacji i gier.

Sterowanie programowalne

Można osiągnąć doskonałe wyniki w grze, stosując normalną konfigurację. Ona, oczywiście, w żadnym wypadku nie wymaga żadnej dodatkowej konfiguracji. Jednak za każdym razem można zrobić szybki jedną bezwzrokowego ustawienie japonki. To znacznie ułatwia proces gry. Jest ułatwiony dostęp dzięki zastosowaniu PTT. Aby uaktywnić ustawienia, trzeba odpowiedniego oprogramowania, ale korzystanie z trzynastu programowalnych klawiszy – to marzenie wielu użytkowników wierzy.

Transfer danych w trybie stabilizacji,

Wszystko inne urządzenie wejściowe użytkownika rozpoznaje i wykonuje wystarczająco wysoką stawkę. Model myszy do gier Logitech G700S przesyła sygnały nie tylko za pośrednictwem połączenia bezprzewodowego ale przez standard komunikacyjny USB. Dzięki tej funkcji jest do ośmiu razy szybciej niż w tradycyjnych urządzeniach. Oznacza to, że wszystkie ruchy zostaną przechwycone niemal w tym samym czasie, jak masz popełnione je w rzeczywistości.

tryby czułości

Użytkownik nie może nawet być oderwany od sytuacji w grze, aby zmienić czułość urządzenia. Jest to na tyle wcześniej, aby założyć dziesięć trybów z różnymi indeksami. Po tym, przełączyć się z jednego do drugiego jest bardzo prosta. Osiąga się to poprzez naciśnięcie tylko jednego przycisku. Znajduje się za kółkiem. Dzięki takiej technologii można zmienić czułość od 200 do 8200 dpi.

Logitech Gaming Mouse G300S

Urządzenie jest również wyposażone w programowalne klawisze. Których istnieje dziewięć sztuk. Można raz i dla wszystkich elementów danych programu specjalnie dla siebie, w odpowiednim czasie, aby wykorzystać makra. Jednego przycisku wyzwala doskonale pamięta działania, które będą one „powieszonych”. Jednakże, jeśli nie ma takiej chęci, wejdzie w dół, a średnia konfiguracja stosowana domyślnie. Aby uaktywnić ustawienia niestandardowe wymagają dodatkowego oprogramowania.

kształt

Wireless Gaming Mouse Logitech G300S ma ergonomiczny kształt. To jest symetryczny, więc urządzenie może być wykorzystywane i praworęcznych i leworęcznych. Mysz została opracowana przez projektantów i inżynierów firmy zgodnie ze wszystkimi regułami komfort, niezawodność, wygoda i oczywiście trwałość. Kompaktowa forma, są uniwersalne, po raz kolejny tylko poprawia możliwości zarządzania.

podświetlenie

Każdy profil użytkownika może różnić się od podobnego unikalny wskaźnik koloru. Dzięki takim ustawień, zawsze można dowiedzieć się, jakie ustawienia zostały wykorzystane wcześniej. Obsługuje maksymalnie siedmiu kombinacjach kolorystycznych.

Cechy i porównanie

Specjalna powłoka przewód jest obecny tylko w pierwszym modelu. Można wybrać wartość czułości i skonfigurowane w zależności od decyzji użytkownika w odniesieniu do wszystkich trzech myszy. Symetryczna konstrukcja ma tylko G300S. Podświetlenie jest regulowane we wszystkich urządzeniach. Precyzyjne pozycjonowanie jest dostępne tylko dla G502. G700S nie mają czujnik optyczny , aby zastąpić nim przyszedł odpowiednik lasera. Podłączyć za pomocą interfejsu USB w żadnym G300S. Łączność bezprzewodowa jest dostępna tylko dla G700S. Zapewnia także możliwość doładowania. I tylko można dostosować wagę G502S.