344 Shares 6405 views

Przyczepy dla motobloków – użytecznym narzędziem

Każdego dnia, wymyślają nowe urządzenia, które mają na celu ułatwienie życia ludzkiego i jego pracy. Wyjątkiem nie jest, a sektor rolny. Aby pomóc osobie w procesie zbioru i uprawy ziemi pochodzą maszyn mechanicznych. A przede wszystkim wielkości, z mechanicznego pługu do kombajnu.


Backyard są coraz częściej takie urządzenie jako ciągnik. Ze możliwe jest lądowanie i proces oraz gromadzić dojrzały plon. Urządzenie nieodzowne podczas jego pracy jest przyczepą dla motobloków.

Tego rodzaju przyczep budowlanych może mieć kilka typów. Główne z nich są dedykowane i uniwersalne przyczepa. Ten ostatni może być stosowany w sprzęgu ze sadzarki. Wielkość może się zmieniać od małego do kiszonki, który prawie pasuje jednej osoby w niewielkim przyczepy, które mogą przenosić ciężar 800 kg.

Przyczepy dla motobloków jest niezbędna rzecz na podwórku. Ze względu na swoją konstrukcję ciała może być przechylony do łatwego rozładunku. Ponadto, rolnik okazją do przeprowadzenia prac podczas posiedzenia. Fakt ten podnosi wydajność pracy i traktowanie ziemi zajmuje mniej czasu.

Ze względu na fakt, że chłopi z przyczepami, których ceny są na tyle (w ciągu 30-35 tysięcy rubli) duży nie są dostępne dla wielu urządzeń, wielu entuzjastów są w stanie skonstruować To proste urządzenie samodzielnie.

Jeśli weźmiemy pod uwagę modelu fabrycznego, nie będzie przyczepa na najpopularniejszego „Neva” kultywatora silnika. Ten typ urządzeń przyczep wykonane są wyłącznie ze stali ocynkowanej. Pomaga to zapobiec powstawaniu korozji, która pozwoli na długi czas korzystania z przyczepą dla motobloków.

Jeśli nie masz wystarczająco dużo pieniędzy, aby kupić haka, dobre dla ciebie nie może być informacja o tym, jak zbudować swój własny zwiastun motobloków.

Na początek powinniśmy zrozumieć, z czego składa się z podstawowych części. W większości przypadków ta rama, karoseria, koła, jarzmo. Ostatni element składa się z niewielu części. Główną jest słup, który jest bezpośrednio połączony z zespołem zawiasu.

Nośnik musi być zaprojektowany według indywidualnych cech osoby, która będzie bezpośrednio wykorzystać przyczepę. Konieczne jest, aby wziąć pod uwagę długi obsługuje wodze, tak długo, jak trudno będzie siedzieć z otwartymi ramionami.

Wytwarzanie rama – a odpowiedzialny procesu. Na jej fundamenty muszą używać kabinę stalową, pręty okrągłe, rury prostokątne. Wszystkie elementy są ze sobą połączone wytrzymałą spoinę.

W celu wytworzenia oś będzie wystarczająca pręta stalowego o średnicy co najmniej 30 mm. Pręt jest przymocowany do korpusu podłużnej spoiny i prętów. Wykorzystuje wsporniki kątowe i tzw chustę.

Zatem znając highlights konstrukcji ciągnika spacery, będziesz w stanie to zrobić. A potem to wszystko zależy od twojej wyobraźni i umiejętności.