883 Shares 4329 views

Ile cegieł na patelni – konieczne jest, aby wiedzieć do transportu ładunków

Z boomu budowlanego, który ogarnął kraj, mówi nieskończona liczba. Rozszerzanie konstrukcja wymagała materiałów budowlanych, budowa nowych zakładów do ich produkcji. Najbardziej popularny jest cegła, na których technologia poprawy jakości pracy ciągłej.


cegła pochodzenie

Wydaje się, że cegły do budowy mieszkań jest zawsze używany, został użyty do budowy piramid, znany był z 3-2 wieku pne. Praży gliny, cegły producenci prymitywne i bardzo starożytnych ludzi. Przez tysiąclecia, jego struktura zmieniła. Forma zawsze reprezentowane okno, które zapewnia gęstość muru. Tylko zmienione wymiary, osiągając optymalną wydajność – 25-6-6,5 (jak można to określić liczbę cegieł na palecie – specjalnego opakowania do transportu).

Rodzaje i rozmiary cegieł

Przez wiele lat w kamieniach budowlanych były glina i Adobe. Obecnie istnieje cegieł silikatowych, ceramiki i hyperwciśnięta. Posiada taki podział – czerwony, biały i dekoracyjny. Każda z nich ma swój własny cel i niezaprzeczalne zalety – niektóre mają dobry mróz, inne dobra izolacja akustyczna. Rodzaje cegieł są następujące: bar, euro, jeden, jeden i pół, podwójny standard jest gładka, jest obdarty jedna lub dwie twarze. Wszystkie one mają swoje własne parametry.

Wymiary kamienia budowlanego są różne, nawet wyłączne, ale obok materiału drogowego:

  • 25h12h6,5 – dane standardowy pojedynczy lub gładki (nie od razu powiedzieć, ile pojedyncze cegły w palecie – 275 sztuk);
  • 25h6h6,5 – bar, obdarty z cegły z dwoma podarte krawędzie szlifowane. Przeciętny Kowalski paleta rozmiar jest umieszczony 375 sztuk;
  • 25h9h6,5 – nierówny cegły – ilość 307 części na palecie.

Obliczenia wymagane do transportu

Skąd mam wiedzieć, ile cegieł na patelni? Dla poprawnego wyliczenia wielkości palety podzieloną przez wielkość cegły, a następnie mnożone przez zalecane dla tego typu kamienia liczby rzędów (nie – nie stoją na palecie), i uzyskania wymaganej liczby. Dane dla kontenerów średnich ww. A cegły są ułożone w stos na palecie, w różny sposób, czasami – „jodełkę”, pod kątem 45 stopni, a następnie ilość materiałów budowlanych będzie inna. Należy rozważyć.

Zamówić niezbędne materiały budowlane w odpowiedniej ilości, wiedząc, ilu cegieł w palet i kontenerów celu, który jest bardziej korzystny, klient może przystąpić do przeprowadzenia.

Wymiary cegły trzeba wiedzieć, w tym dla łatwego transportu. Dawno nie mają ciężarówki powojenne ładowane z cegieł bez opakowania. Nie wolno podnosić je do miejsca instalacji „ręcznie”. Cegły są obecnie porusza się w specjalnych pojemnikach – pojemniki, palety, paczki. Najpopularniejsze pakiety – palety, które są również podzielone według rodzaju – z hakami i barów, wielkość – większość pracujących z nimi 520h1030, 600h1915 i 520h1740.

Niższe koszty transportu – zmniejszenie kosztów obiektu

Palety (inna nazwa opakowania) wykonane są z drewna, metalu, drewna i niemetalicznych. Pojemniki metalowe stosowane nie tylko do transportu, a także usuwania z pieców do wypalania cegieł. Kwestia „ilu cegieł na patelni” nie jest bezczynny. To zależy od zapłacić za transport – Mniej paletach, mniejszych płatności. I tutaj jest to konieczne, aby zapewnić wszystko, aby nie przekroczyć kosztów budowy obiektu.

Ilość cegieł potrzebnych do budowy domu, jest włączona do projektu próbki. Określić liczbę wymaganych pojemników można osiągnąć poprzez podzielenie całkowitej ilości tego rodzaju materiałów budowlanych od ich liczby w palecie. Odpowiedź na pytanie, jak wielu cegieł na patelni, aby pomóc w identyfikacji i transport – ile samochodów i ładowność będzie trzeba użyć do transportu towarów.