462 Shares 9326 views

Jak korzystać z pierścieniem z tworzywa sztucznego dobrze

Ostatnio, gdy studnie urządzenie używane głównie kręgów betonowych lub drewnianych dziennik. Te projekty mają kilka dość istotnych wad. Na przykład, w miejscach połączeń w betonowych i gleby pakowane ciągły yl. W związku z tym, że musieli być okresowo czyszczone. Drewniane domy z bali, jak szybko gniją i wymagają wymiany.


Dziś w tym celu, to jest bardziej celowe użycie znacznie bardziej nowoczesny materiał – pierścienie do plastiku dobrze. Elementy te stanowią stałe rury falistej. Po dobrze jest wypełniona wodą z pierścieniowej struktury nie pozwalają na kontakt z podłożem, tak aby całkowicie szczelne. Takie struktury nie muszą być czyszczone bez końca, jak beton, na przykład. Ponadto, są one znacznie bardziej wytrzymałe niż drewno.

Wysokość standardowej części rzędu 2 m. Masa tego elementu wynosi tylko 50 kg. Dlatego też, w przeciwieństwie do betonowego pierścienia, montaż całej konstrukcji mogą być produkowane bez użycia jakiegokolwiek sprzętu. Zainstalować rury easy wymusza maksymalnie dwóch osób. To samo odnosi się do transportu. Jeśli transport betonu należy zamówić specjalny sprzęt, pierścień dobrze plastik możliwe jest dostarczanie i pojazdów prywatnych. Jest to bardzo wygodne i może obniżyć koszty budowy.

Picia dobrze z pierścieniami z tworzywa sztucznego rozmieszczone w zasadzie jak zwykle. Wstępnie przeprowadzone badania geologiczne. Aby to zrobić, należy odwołać się do specjalistów. Niezależnie określić miejsce występowania wody jest trudne. Istnieją, oczywiście, jest dość dokładne sposoby, ale profesjonalny uchwyt to znacznie lepiej i szybciej. W końcu, prawidłowe określenie miejsca najbliższego występowania wody na miejscu pozwoli również na zmniejszenie kosztów pracy na kopanie.

W celu dokonania studnię wcześniej wykopali sobie dziurę. Struktury te można podzielić na dwie grupy – publicznych i prywatnych. Pierwszy typ jest umieszczony głównie na glebach gliniastych. Na dnie wykopu wylewa żwiru, a następnie przechodząc do pierścieni dla plastiku dobrze. Połączenia między nimi są pokryte uszczelniaczem. Średnica otworów może być większa niż wewnętrzna średnica pierścieni o kilka centymetrów. W tym przypadku montaż jest znacznie łatwiejszy w produkcji. Po pierścienie mocujące rozrywający usytuowany między ścianami wykopu i jest wypełniona pierścieniami żwiru i zagęszcza.

W luźnej glebie zorganizować studnie zamknięte. Ponieważ taka głęboka dziura w ziemi wykopać problem, najpierw wykopać trochę. Zamontowany pierścień. Dalej od pod nią usunięciu gleby. Po opuszczeniu go w wystarczającej odległości od powierzchni, to jest do następnego elementu. Tak więc zebrać wszystkie pierścienie z tworzyw sztucznych do studzienek. Ich cena, nawiasem mówiąc nie jest zbyt duża i może być około 1000-1500 rubli za sztukę, w zależności od wysokości. W rezultacie, możliwe do kopania dół na odpowiednio wysokim poziomie, aby uniknąć wydalaniem gleby. Na dnie wlano żwiru i pokrywa górna jest zamontowana.

Takie konstrukcje są używane na urządzeniu nie tylko do picia studnie, ale także kontroli, odwadniania i kanalizacji. W każdym z tych przypadków, okazuje się łatwe w użyciu wytrzymałą konstrukcję. pierścienie z tworzyw sztucznych do studni może mieć bardzo różną średnicę. W normalnych komórkach, ten wskaźnik 60-90 cm.