373 Shares 2851 views

„Audi R8”: cechy, ceny, zdjęcia i komentarze z ekspertami

Jego pochodzenie historia samochodu „audi R8 wybiera” w 2006 roku – to było wtedy, że wersja produkcyjna samochodu zadebiutowała w Paryżu. Została ona jednak poprzedzona wykazano we Frankfurcie w 2003 roku, samochód koncepcyjny sportowy. Jednak należy zauważyć, że jest to przypadek, gdy wersja produkcyjna nie różni się zbytnio od swojego poprzednika.

nowy poziom

Chcę powiedzieć, że „Audi R8” problemem był dla całej firmy jest naprawdę bardzo ważne wydarzenie. Wraz z nim cała grupa po raz pierwszy w życiu weszła na listę przedsiębiorstw, które zgłosiły najdroższych samochodów sportowych. Firma osiągnęła zupełnie nowy poziom i zdobyć wyższą pozycję w branży motoryzacyjnej.

W tym modelu bardzo skutecznie łączy doświadczenie grupy, najnowszymi osiągnięciami, najlepiej z nowoczesną technologią i bardzo specjalnej konstrukcji. Nie jest zaskakujące, że ten model wykonany splash w branży motoryzacyjnej.

Projekt i układ

Tak więc, jeśli mówimy o wyglądzie „Audi R8” (samochód zdjęcie zaprezentowania jej luksusowy projekt), pierwszą rzeczą, należy zauważyć, dioda wstęga wykonana z maleńkich latarnie, które są zintegrowane z reflektorami. Wydzielono także i dekoracyjne elementy nadwozia umieszczony z boku.

Ciekawe jest również to, że wszystkie urządzenia optyczne, dostępne w pojeździe są LED – nawet w tym świateł hamowania i kierunkowskazów. W diodach są konkretne korzyści nad znany wszystkim żarówek. Po pierwsze, działają one znacznie dłużej, a po drugie, zużywają mniej energii i, w końcu, są one mniejsze. Ciało, nawiasem mówiąc, jest dość zwarty. Linie modelu Swift, gładkie i eleganckie – to najlepsza konstrukcja podkreśla tradycyjne okrągłe nadkola.

wnętrze

Co z kabiny, to można powiedzieć jedno: być w nim – prawdziwa przyjemność. Najbardziej komfortowe fotele, przyjąwszy postać z tyłu miejsca kierowcy i pasażera w nogach, wszystkie sformułowane w tym samym stylu. Nie jest jeden szczegół, który mógłby być wskazówką zaniedbania – tylko drogie wysokiej jakości materiałów i skóry. Zarządzaj deska rozdzielcza jest bardzo prosta, ponieważ jest umieszczony po prostu wszystko, czego potrzeba. Co więcej, jest nawet lekko nachylone w kierunku kierowcy, więc łatwiej było poruszać.

Silnik – Wskaźnik zasilania

Samochód jest wyposażony w osiem V cylindra silnika, który charakteryzuje się wysoką wydajność. Jego silnik znajduje się w komorze centralnej – w sposób przewidziany przez producenta. Inżynierowie firmy specjalnie opracowany specjalny ramy przestrzennej. Maksymalna moc, która może być silnik wyjściowa moc jest równa 420, a wskaźnik momentu obrotowego osiąga 43,8 kg / m (4500-6000 obr./min).

301 kilometrów na godzinę – to maksymalna prędkość , która może iść „Audi R8”. W celu przyspieszenia do 100 km / h, konieczne jest bardzo mało czasu – zaledwie 4,6 sekundy. Należy zauważyć, że dziś „R8” – to najbardziej wydajna i szybka maszyna, produkowane pod marką „Audi”. W tym modelu oferuje dwa rodzaje PPC – 6 kroków (mechanika) i R-Tronic, ale to tylko zestaw dostosowane. Ta manualna skrzynia biegów z wbudowanym automatycznym i manualnym funkcji przełączania.

funkcje konfiguracyjne

Omawiając „R8 Audi”, charakterystykę pojazdu i jego komponenty powinny być oddzielnym uwaga zauważyć jego hamulce. W sumie jest tu 24 tłok pracuje, a 8 z nich pracuje na przednich kołach. Dzięki tych potężnych hamulców nie będzie trudne do zatrzymania samochodu nawet przy maksymalnej prędkości.

Jeśli mówimy o standardzie, a następnie model „Audi” ma 4 płyty kompozytowe, oparte na tworzeniu którego aluminium została wykorzystana. Jednakże, jeśli ta opcja jest potencjalny nabywca nie jest spełniony, można zamówić tarcze hamulcowe wykonane z ceramiki. Są łatwo wytrzymać podróż do trybie wyścigowym. Ogólnie rzecz biorąc, urządzenie jest zgodne ze wszystkimi wspólnych standardów. Ten 18-calowe koła oraz wysokiej jakości system audio z jasnym wyświetlaczu o systemie 7-calowym i burtowych. A to tylko mała lista tego, co może się pochwalić „Audi R8”.

Samochód sportowy, godny szacunku

„Audi R8 Spyder” – to taki model, który naprawdę zasługuje na szczególną uwagę. Jest on wyposażony w automatyczne różni napędowych z włókna węglowego części ciała. Dach pojazdu ulega rozkładowi w mniej niż 20 sekund, nawet przy prędkości do 50 km / h.

Jego silnik jest kilka razy bardziej wydajne niż wiele innych modeli. Jest to około 10-cylindrowy silnik w kształcie litery V, którego objętość wynosi 5,2 litra. Aby być rozproszone na „sto” samochód zaledwie czterech sekund, a znak „200” musi być 12,7 sekundy. I wreszcie, maksymalna prędkość – to 313 kilometrów na godzinę.

„Audi R8 Spyder” – prawdziwy supercar, w którego wciela najlepszy obraz nowoczesnej technologii. Na przykład ramy aluminiowej, albo stały napęd, a nawet, wbudowane pasa. Ten samochód jest dla miłośników szybkich komfort jazdy. Ma wszystko, a nawet więcej za to w konfiguracji urządzenia. Jest możliwe, aby zaprojektować indywidualne zamówienie – wiele zakupić adaptacyjne REGULOWANE, sportowe fotele, ulepszone akustykę i hamulca węgla-ceramiczne.

Ten samochód – nie tylko prawdziwy „koń żelaza”, ale także zapis doskonały smak. To może być rozumiane tylko przez patrząc na „Audi R8”. Zdjęcia tego potężnego samochodu nie pozostawi nikogo obojętnym kochanka modeli sportowych.

Liczba właścicieli

Wiele osób planujących tak ważnego zakupu, zdecydować, aby przeczytać opinie i komentarze ekspertów i właścicieli. I słusznie, ponieważ samochód „Audi R8„jest całkiem przyzwoitą kwotę pieniędzy, więc powinien wiedzieć, że o tym mówić. Jednakże opinii nie zawiódł – kierowcy są zaznajomieni z tym modelem, naprawdę mówienie o nim tylko dobrze. Dynamika, manipulacja, izolacja i komfort hałas – to wszystko na najwyższym poziomie. Chociaż niektórzy oczywiście wyrazić niezadowolenie, ale to głównie ze względu na cenę tego urządzenia. Ale trzeba pamiętać, że ta opcja jest dla tych ludzi, którzy mogą sobie pozwolić na taki model. Więc jeśli chcesz kupić niezawodny samochód, który będzie trwał przez wiele lat wiernie, powinien rozważyć tę opcję.

koszt

I wreszcie, kilka słów o ile samochód będzie kosztować „Audi R8”. Cena, jak wspomniano wcześniej, dość duży. Na podstawie powyższego można zrozumieć dlaczego. Tak, koszt osławionego Audi Spyder waha się od 6,49 mln rubli do 7600 000. Cena zależy od konfiguracji i cech technicznych. Na przykład Audi R8 Spider 4,2 FSI Quattro MT z przyspieszeniem od 4,8 sekundy i szybkością przepływu 14,4 jest najtańszym modelu. Ale 5.2 FSI Quattro AMT przewyższa jego koszt aż o 1.110.000 rubli. Wszystkim ze względu na przyspieszenie (zaledwie 3,8 sekundy), szybkość przepływu (13.2) i, oczywiście, ważną rolę objętościowych – 5204 cm3.

Ale to nie wszystko „budżet”, „Audi R8” modelu, których cena nie jest tak wielka. Na przykład, 4.2 FSI Quattro – samochód można kupić za 660 tysięcy rubli. Ale jeśli chcesz kupić 5.2 FSI, będzie musiał zapłacić 8,27 miliona str. Ogólnie rzecz biorąc, istnieją różne opcje – dla każdego koloru, smaku i budżetu. Istnieje nawet „Audi R8” o wiele bardziej rozsądne ceny, jeśli wziąć pod b / u. Takie samochody będą kosztować mniej niż 2 mln rubli (jeżeli samochód jest w dobrym stanie).