237 Shares 2051 views

Wymagania systemowe Ark: Survival Evolved i nie tylko

Dla miłośników przetrwać w dziczy, ale są zmęczeni postapokalipsisa atmosfera unyvnoy firma Studio Wildcard wkrótce okazją do tego. Nowa gra, która ma niskie wymagania systemowe, Ark: Survival Evolved, będzie w stanie cię zadowolić piękną otwarty świat i dostać się martwić o swój charakter.


Beysya, ukrywać i oswaja

Arc – wyspa zamieszkana przez prehistorycznych stworzeń – dinozaury. Stanowią one główną cechą gry. Aby przetrwać w tym świecie, najpierw trzeba być cicho, aby ukryć się przed drapieżnikami i obawiać zgniecenia przez dużych i wściekły roślinożercy. Jednak, jak zacząć się przyzwyczajać do nowego świata, będziesz mieć okazję do „udomowionych” dzikich jaszczurek.

Tame dinozaura, można korzystać według własnego uznania. Chcesz – i kierowania go na koniu lub przewozu materiałów eksploatacyjnych i narzędzi. Musisz ochronę? I ten problem zostanie rozwiązany dla Ciebie. Musisz cateringową? Tyrannosaurus Rex mógł się go dla Ciebie.

Ale w Arce: Survival Evolved, minimalne wymagania systemowe, w którym dinozaury są wykorzystywane do innych celów. Głównie do działań wojennych. Gracze mogą łączyć się w klany i plemiona sąsiednie ataku uchwycić zasobów. Lub połączyć siły z innymi graczami, jaszczurki i zniszczyć lokalizację szefa.

Można przetrwać?

Wymagania systemowe Ark: Survival Evolved nie sprawi, że będziesz cierpieć z komputera, ale gra będzie zrobić tak, że stale trzeba przeżyć. Jeśli uciec lub ukryć przed dinozaura lub wrogiego charakteru jakoś nadal możliwe, aby uporać się z głodu, pragnienia i niskiej temperaturze trudniejsze. Stała potrzeba jedzenia i wody jest charakterystyczną cechą wszystkich przetrwania gry, ale tutaj to jest realizowane w swój własny sposób.

Zasoby nie powinny wystarczy wyszukać i ekstrakt. Wszystkie Twoje działania wykonywane na wyspie, wydać i witalność. W rezultacie, udać się na wycieczkę do dostaw, więc ryzykujemy wyczerpaniu się, że umrze. Aby tego uniknąć, należy użyć torbę. Jednak im więcej waży, tym wolniej się poruszać.

I będzie musiał walczyć z temperaturą. Dynamiczne warunki pogodowe da negatywny charakter jest nie tylko zdolny, ale również wpływają na poziom pragnienia i głodu. I że w Arce: Survival Evolved (wymagania sprzętowe na PC są wymienione poniżej), aby wytrzymać pogodę, mają ogniska, budować domy i majsterkowania ubrania.

Niekoniecznie do walki

Rozgrywka skupia się na walczących klanów. Za posiadanie dużej ilości zasobów najeżdżać sąsiednie wsie i układu okresowego. Ark Wymagania: Survival Evolved są takie, że przetrwanie trzeba zbudować sobie mieszkania, które nie tylko w domu, ale także miejscem ochrony przed wrogiem.

Ale podejście do budowy budynków i fortyfikacji konieczne mądrze. To wymaga dokładnej kalkulacji, w przeciwnym razie ściana się zawali, a wzmocnienie spadek o jednym ciosem. Możesz zacząć od zwykłej budzie, ale stopniowo, zwiększając swoją wiedzę, będzie dostępna do bardziej złożonej budowie, up-to-date udogodnienia.

Ale żeby przetrwać, a nawet uchwycić całą wyspę, nie trzeba używać siły. Zwiedzanie wyspy, zbierać nasiona rośliny rzadkie, a następnie posadzić je na swojej stronie, dbać, aby następnie uzyskać bogate żniwo pożywienia i nie głodować i może pomóc w tych i innych graczy.

świata żywego

Prezentując dość niskie wymagania systemowe, Ark: Survival Evolved może zadowolić graczom prawdziwie otwarty i żywy świat. W tym czasie twórcy obiecują uwolnić ponad 70 różnych rodzajów dinozaurów – mięsożernych, roślinożernych, a nawet latających stworzeń. Ogromna przestrzeń gry – dżungle, góry, pola, rzeki i wodospady – wszystko to tylko dodaje do piękno i urok tej gry. A jeśli dodać do tego wszystkiego dynamicznej pogody, piękno okolicy i wschodzącego słońca, jest to po prostu niemożliwe, aby zerwać.

Jednak aby cieszyć się pięknem, trzeba będzie potężny „Iron”. The Ark: Wymagania systemowe Survival Evolved maksymalny popyt z komputera:

  • 4 PL RAM;
  • Procesor z częstotliwością zegara 2 GHz;
  • Karta graficzna o pojemności 1 GB;
  • Miejsce na dysku twardym 20 GB.

Jednak gra jest warto zaktualizować swój komputer w czasie pełnego uwolnienia. Projekt jest obecnie dostępny w trybie pre-dostępu, ma wady i ograniczonych świat. Ale wszystko to zostanie ustalona dla zwolnienia projektu w świetle, i można cieszyć się piękną grę w gatunku Survival.