851 Shares 4779 views

Jak przeprowadzić usuwania McAfee

Z różnych powodów, zdarza się, że istnieje potrzeba pełna, usuwanie 100% wszystkich śladów McAfee antywirusowego na komputerze. Lub proces zakończył swoje życie, lub po prostu nam nie podoba, lub znaleźć lepsze i tańsze – to nie ma znaczenia. Po zainstalowaniu inny ostatni ochrona wykryje ślady pozornie odległy, że postrzega je jako zatrzymuje się pełna instalacja oprogramowania i wymaga usunięcia konkurenta. Jak wykonać całkowite usunięcie McAfee i wszystkich jego elementów?


Zastanów się, aby rozpocząć podstawowy sposób standardowy, który będzie starał się pozbyć McAfee. Usunięcie zostanie przeprowadzona za pomocą narzędzi Windows na komputerze z 7 wersji systemu operacyjnego. Poprzez „Start” przejdź do „Panel sterowania”. Kliknięcie lewym przyciskiem myszy na „Programy”, znajdujemy się w „Programy i funkcje” sekcji. Znaleźć na naszej liście antywirusa, zaznacz go i kliknij przycisk „Odinstaluj / Zmień”, a następnie potwierdzić polecenie, naciskając przycisk „Tak”.

Zdarza się często, że usunięcie metody standardowej McAfee nie powiodło się. W tym przypadku będziemy musieli specjalne narzędzie usunąć McAfee, który nosi nazwę „Removal Tool McAfee”. Pobierz go (najlepiej na oficjalnej stronie internetowej dewelopera antywirusowego) przechowywanych na komputerze i wprowadzić uruchomienie jako administrator. Spokojnie poczekać, aż zakończy pracę i pojawi się monit o ponowne uruchomienie urządzenia. Pamiętaj, aby przeprowadzić to życzenie, nie odkładając go w późniejszym czasie. Po tym, widzimy, że z folderu Antivirus zostanie usunięty. Wykonując niektóre z powyższych działań może wymagać działań administratora. Więc idziemy pod odpowiednim kontem.

W rzeczywistości, musisz wiedzieć, że normalny sposób nie zostaną usunięte programy, które są uruchomione, i anty-wirus, gdy komputer uruchamia się automatycznie uruchomić wszystkie elementy. Dlatego też, jeśli zatrzymanie programu, a startup wypowiedzieć skanera i innych części, może również okazać się normalne usuwanie i standardową metodą. Będzie miał tylko ręcznie oczyścić każdą przypomnienie o niej w rejestrze.

Ponadto, w celu wykonywania wysokiej jakości usuwanie McAfee, można użyć fajne narzędzie Uninstall Tool. W pierwszej chwili po prostu całkowicie usunąć program, a następnie wykonuje skanowanie systemu na obecność pozostałych elementów korzeni, w tym rejestrze. Po potwierdzeniu i usuwa je.

Podsumowując, rozważmy inną opcję, z którym można zrobić usuwanie McAfee. Spróbujmy przeprowadzić procedurę w trybie awaryjnym. Rzeczywiście, w tym trybie działa minimum komponentów i sterowników, które będą szybko wyeliminować ewentualne błędy. Idziemy do „Konfiguracja systemu” i wyłączyć program antywirusowy. Po tym, usuwamy go z uruchamiania i wyłączania automatycznego uruchamiania usług McAfee. Ponownie uruchom komputer i ponownie uruchom tryb awaryjny. Usuń wszystkie foldery programu: X: Program Files i X: ProgramData. Ponadto, przeszukując znaleźć swoje ślady w rejestrze i oczyścić je. Wszystko!

Myślę, że ze wszystkich sposobów opisanych powyżej, można znaleźć taki, który będzie odpowiadał osobiście i używać go pomyślnie.