355 Shares 1740 views

Jak uruchomić "The Sims 4". Zacznij licencję i „piratów”

Ostatnio, gracze są coraz bardziej zaczął się zastanawiać, jak zacząć „The Sims 4”. Podobnie jak, wszystko jest proste – zainstalować grę i grać. Ale nie w tej sytuacji. Fakt, że twórcy zadbali o ochronę swoich towarów z nieautoryzowanych kopii. Więc mamy trochę potu do Ciebie bezpiecznie „to” gra na komputerze. Porozmawiajmy ze sobą jak uruchomić symulator.


Licencja – Przygotowanie

Tak, jak rozpocząć "The Sims 4"? Pierwszą rzeczą, którą trzeba kupić grę. Po pierwsze, uważamy najłatwiejsza opcja – kupić w sklepie. Zazwyczaj po zakupie licencjonowanej kopii, nie powinno być żadnych problemów i problemy z uruchomieniem.

Twórcy gry zadbali o odpowiednio bronić swoich produktów. Tak więc, podczas próby uruchomienia gry, mogą wystąpić pewne problemy, aż do końca rozgrywki. Nie jest wykluczone nawet w licencjonowanych kopii.

Aby zrozumieć, jak uruchomić „The Sims 4”, musisz być zarejestrowany w „pochodzenie”, a następnie zainstalować go na komputerze i logowania. Za to wszystko, czego potrzebujesz stałego połączenia z Internetem. Wystarczy za pomocą World Wide Web, aby zapewnić niezawodną ochronę przed nieautoryzowanymi kopiami gier. Jeśli masz już konto, wystarczy przejść autoryzację. Teraz jest to możliwe do rozważenia szczegółowo instalację i późniejsze uruchomienie.

Kładziemy i uruchom „litsuhu”

Więc, kiedy dokonały się, że konto w „pochodzenie” i podłączony do Internetu, jesteś gotowy do pierwszego uruchomienia gry. W tym celu konieczne jest, aby zainstalować. Włóż płytę z grą do napędu DVD-ROM, czekać na autorun. Jeśli nic się nie stało, aby przejść do „komputer”, a następnie dwukrotnie kliknąć na dysku. Otworzyć instalatora.

Pierwsze okno – to pozdrowienie. Wystarczy przeczytać ją i kliknij przycisk „Dalej”. Teraz musisz zaakceptować warunki umowy licencyjnej, a następnie wprowadzić klucz aktywacyjny. Jest napisane na pudełku lub dysku lub dysku, więc będzie musiał ręcznie jazdy. Po tym, będzie oferowane Wybór lokalizacji dla instalacji. Czekać do końca procesu, po którym będzie można grać. Teraz prawie zrozumieć kwestie jak uruchomić „The Sims 4”.

Pozostaje tylko zalogować „pochodzenie”, jeśli jeszcze tego nie uczyniły, i kliknij dwukrotnie na ikonę gry. Poczekaj chwilę, a gra się zaczyna. Żadnych problemów i niespodzianek. Jeśli masz jakiekolwiek problemy z pierwszym podejściu do gry, należy sprawdzić, czy komputer spełnia minimalne wymagania systemowe.

„Piraci” – początek problemu

Ale dość często zawodnicy i fani serii „Sims” zaniepokojony nieco inne pytanie. Niewiele osób chce kupić grę, a nawet po nie najlepsze recenzje od krytyków. Tak, gracze coraz częściej pytają, jak uruchomić „The Sims 4”, „piratów”. Spróbujmy zrozumieć.

Aby rozpocząć, należy pobrać plik instalacyjny. Do niego należy dołączyć małego podręcznika i „trzask”. Jeśli nie ma – nawet nie próbować pobrać dystrybucję, nie dostać się do gry.

Więc po pobraniu instalatora, trzeba go uruchomić. Następnie powtórz te same elementy jak w instalacji licencjonowanej kopii. Jednak w kroku z wprowadzeniem numeru seryjnego mogą mieć problemy. Dobrze wyglądać na „piratów” powinien być osobny plik z „klucza”. Po tym, cała zawartość folderu „crack” skopiuj „bin”, czyli wszędzie tam, gdzie zainstalowałeś grę.

Komputer zapyta, czy chcesz zastąpić istniejące pliki z nowego lub chcą zachować obie „wersje”. Zapraszam do klikania bezwzględnej wymiany. W przeciwnym razie próby, aby rozpocząć grę nie uda. Teraz uruchom „launcher”. To jest bardzo ważne. Mając to wszystko na przełączniku równoległego „pochodzenie” i umieścić go w trybie „offline”. Teraz, gdy wiesz, jak rozpocząć „The Sims 4”. Nie należy jednak zapominać, aby spojrzeć na ustawieniach gry i odznaczając elementy, które wysyłają dane o grze i są wysyłane powiadomienie za pośrednictwem Internetu. Teraz „Sims” będzie w pełni działał.

pułapek

Wydaje się, że należy rozumieć, w jaki sposób, aby to działało pirackich wersji gry. Ale nie wszystko jest takie proste. Istnieją przypadki, kiedy „The Sims 4” nie udało się uruchomić po raz drugi. Oznacza to, że można tylko jeden raz, aby „spróbować”, aby grać. Ten problem występuje, jeśli jest coś zrobiłeś źle, jak tego wymaga „trzask”.

Ponadto w trakcie gry można po prostu przejść do ekranu „w kratkę”. Jest to specjalne zabezpieczenie przed egzemplarzach, który sprzedał firmę EA Games. Nie bój się, jeśli podczas kąpieli swój „SIM” obraz monitora ulegnie zmianie. Jest to sygnał do tego, że trzeba ponownie zainstalować „piratów” lub kupić licencjonowanej wersji.

Ponadto dość często można napotkać z czarnego ekranu podczas próby uruchomienia zabawki. Jeśli problem nie ustąpi, nie starają się korzystać z „piratów”. Wystarczy kupić licencję, należy go zainstalować i zapomnieć o problemach. Teraz, gdy wiesz, jak uruchomić grę „The Sims 4”.