404 Shares 9362 views

Stork Hotel 2 *: opis, opinie i ceny

Grecka wyspa Kreta dawna lubiący turystów z różnych zakątków globu. Nasi współobywatele nie są wyjątkiem od tej reguły. Podróżujący przyciąga tu piękna przyroda, czyste morze, dobrze rozwinięta infrastruktura, obecność wielu interesujących zabytków i gościnnych ludzi. Hotele można znaleźć tutaj na każdy gust i portfel wielkości. Jeśli chcesz zatrzymać się w wygodnym miejscu, ale nadal chcesz zapisać, a następnie świetnym rozwiązaniem byłoby, aby zatrzymać Hotel Stork Hotel 2 *. Że czeka na gości, porozmawiamy dziś.


miejsce pobytu

Komfortowy hotel „Bocian” znajduje się na północnym wybrzeżu greckiej wyspie Krecie. Znajduje się niemal w samym centrum uzdrowiskowej miejscowości Amoudara, osiem kilometrów od dużego miasta Heraklion. Jest również blisko do „Nikosia Kazandakis” International Airport (zaledwie 14 km). Więc po przybyciu do portu lotniczego Stork Hotel 2 * można dotrzeć w ciągu zaledwie 15-20 minut. Jest to szczególnie zachwycają turystów wyjazdem na wakacje z małymi dziećmi. Od najbliższej piaszczystej plaży, hotel jest usuwany tylko 350 metrów. Dzięki czemu można dotrzeć do morza w ciągu zaledwie kilku minut.

Stork Hotel 2 * (Kreta, Amoudara): Description

Pomimo faktu, że ten hotel nie jest nowy, 2014 częściowy remont przeprowadzono tutaj. Co sprawia, że dziś oferuje komfortowe zakwaterowanie w czystych i komfortowych pokojach. Do dyspozycji gości hotelu jest odkryty basen z leżakami, barem i okrągły biurku zegar przednim. Hotel jest idealnym miejscem dla gospodarki wolnym.

Fundusz mieszkaniowy

W sumie hotel posiada 40 pokoi. Są to zarówno dwuosobowe apartamenty (i ewentualnie do pojedynczego wykorzystania), a pokój może pomieścić do czterech osób. Wszystkie pokoje są urządzone w przyjemnym stylu i wyposażone we wszystko co niezbędne. Pokoje wyposażone są w TV, lodówkę, bezprzewodowy dostęp do Internetu, balkon i łazienkę. Można również skorzystać z klimatyzacją i sejfem za dodatkową opłatą. Dla wygody gości hotel wyposażony jest w windę.

Koszt noclegu

Ponieważ hotel Stork Hotel 2 * dotyczy gospodarki kategorii klasa noclegów może pozwolić wielu wyobrazić. Tak więc koszt zakwaterowania na 10 dni w lipcu tutaj wynosi 25 tysięcy rubli za pokój dwuosobowy, z 34 tysięcy rubli za apartament dla czterech osób i 17 tysięcy rubli za pokój dla jednej osoby. Podane ceny zawierają śniadanie. Lunch i obiad można w pobliżu hotelu, w tawernach i kawiarniach.

Stork Hotel 2 *: Liczba turystów z Rosji

Bo dziś większość turystów przed dokonaniem rezerwacji pokoju w danym hotelu, studia nie tylko oficjalny opis i słuchać rad biur podróży, ale także niezależnie próbując znaleźć komentarze ludzi, którzy już tu mamy trochę łatwiejsze, proces ten przedstawia uogólniony widok naszej rodacy, którzy pozostawali w pozostałej części hotelu „Bocian” (Amoudara, Kreta). Przede wszystkim, możemy powiedzieć, że zdecydowana większość turystów bardzo dużo tutaj. Ich zdaniem, hotel jest zgodne z ich wartościami. Ale wszystko po kolei.

Jeśli chodzi o pokoje w Stork Hotel 2 *, są one małe, ale miejsce jest dość mało. Są urządzone prosto, ale ładnie. Meble i łazienka w dobrym stanie. Wszystko działa sprawnie. Turyści również pamiętać, że łazienki, nie wszystkie pokoje są wyposażone w prysznice. W niektórych apartamentach znajduje się taca z kurtyną. Wynika to z faktu, że na początku ubiegłego roku, przywrócenie hotelu jeszcze nie obejmował wszystkie pokoje. Ale w każdym razie pozycja takie skargi nie jest spowodowane. Niedobory wody, zgodnie z podróżnych, nie było. Pokoje są sprzątane codziennie. Jednak zbyt ostrożny, według naszych współobywateli, to nie można nazwać.

Jeśli mówimy o hotelu w ogóle, wielu podróżnych opisać jako domu i bardzo wygodne. Goście mogą spędzać czas na basenie oraz w barze. Nawiasem mówiąc, goście basen bardzo dużo. Ponieważ jest to dość duże i głębokie. Jednak istnieje również płytkie sekcja przeznaczona dla dzieci.

O śniadaniu w Stork Hotel 2 * (Kreta) oferuje widoki większości zgodzili się, że jedzenie jest bardzo smaczne. Pomimo faktu, że zakres oferowanych produktów nie są szczególnie duże, ale zawsze jest to wspaniałe wypieki, jogurt, ser, kiełbasa, owoce, itd. Ponadto, codziennie wybór jest trochę inna.

Jeśli chodzi o lokalizację, byli zadowoleni goście. Tak więc, w okolicy hotelu znajduje się wiele tawern i kawiarni, gdzie można bardzo smaczny obiad i kolacja. wiele małych sklepów i sklepy z pamiątkami znajdują się tutaj. Kilka kilometrów od „Bocian” hotelu (autobusem) znajduje się duży supermarket, gdzie można kupić wszystko, czego potrzeba.

Do plaży, w słowach naszych rodaków, można dojechać w 10-15 minut. Jest wyposażony we wszystko co niezbędne.

I, oczywiście, najbardziej doświadczeni podróżnicy doradzić wszystkich podróżnych do Krety nie ogranicza się do wakacji na plaży i na wycieczki do ciekawych miejsc. I, według nich, zrób to lepiej wynajmując samochód.