443 Shares 6456 views

Julia Andreeva: biografia i twórczość

Patriotyczne pieśni są szczególnie popytu w tych trudnych czasach. Julia Andreeva często koncertuje w Rosji i WNP. Jest często porównywany do Joanny d'Arc i francuska piosenkarka drażnić Marli. Ona słuchała tych wszystkich, którzy wierzą w wielkości narodu rosyjskiego i pamięta jego historię. Jedna z płyt Julia zwanych „Rise, Rosja!” I rzeczywiście, że spełnia tylko miejsca stojące.


Kreatywność Yulii Andreevoy

Wymagający gatunek „patriotycznego rocka” stał się ulubionym piosenkarza, rzadziej mówi Sergei Volokamskim kto śpiewa piosenkę i chanson gatunek. Ale grupa „Archipelago” Julia Andreeva podróżował po całym kraju. Za swoją pracę, grupa otrzymała tytuł legendarnego zespołu, ponieważ ich piosenki nie pozostawia nikogo obojętnym. Koncerty dzieje Kozaków, wojskowych, osób w każdym wieku.

Jedyną rzeczą, którą oszczędzono Julia Andreeva – że nie może dostać się na antenie radia. Piosenki uwierzyć niesformatowany, więc nie wolno nadawać żadnych stacji. Niemniej jednak, silny wokal, harmonijny fundament muzyczny i nowoczesne rozwiązania nie pozwalają kompozycje nadążyć z czasem.

Co inspiruje piosenkarza

Julia Andreeva Annu Marli często wywołuje jego instrukcji w pracach. Wielki francuski z rosyjskimi korzeniami mógł inspirować ludzi w okupowanej Francji, gdzie śpiewała u siebie barykady złożonej „Hymn oporu.”
Ponadto, stworzenie jej piosenek zainspirowany rosyjskiej historii i znajomości z obecnych funkcjonariuszy, którzy nie byli w gorącym miejscu. Dla nich, napisała kilka piosenek o towarzyszy, która spełnia publiczności szczególnie ciepłe.

występy Julia

Niestety, piosenka Julia, nigdy nie usłyszeć na centralnych kanałów. Rozpowszechniać swoje prace Julia Andreeva i grupa „Archipelagu” w Internecie.

Wraz z „Centrum patriotyczną pieśń” Julia odwiedza szereg działań, na przykład, występowała na Krymie oraz DNI. Ponadto, piosenkarka aktywnego zwiedzania i koncertuje w szpitalach, jednostkach wojskowych i klubów.