741 Shares 2302 views

Kończąc kąpiel w swoje ręce: podstawowe zasady

Rosyjski kąpiel od dawna uważane za najlepsze miejsce na relaks ciała i duszy, zwłaszcza jeśli jest to wygodne i dobrze wyposażone. Kończąc kąpiel w swoje ręce – jest to bardzo ważny i odpowiedzialny krok, który rozwiązuje kosmetyczny, bezpieczeństwo i funkcjonalność przestrzeni.

materiały wykończeniowe

Przy wyborze materiałów do wykończenia wewnątrz wanny, konieczne jest, aby wziąć pod uwagę ich jakość, takich jak życzliwość i bezpieczeństwa ekologicznego, a drzewo jest najlepszy mecz tych wymagań. Ale każdy gatunek drzewa w stanie znieść wysoką regularne zmiany temperatury i wilgotności. Dlatego należy stosować wyłącznie wysokiej jakości drewna, obok pewnej obróbce cieplnej. Ta procedura jest konieczna, ponieważ to materiał „łagodzi” przeciw stałej ekspozycji na negatywne czynniki zewnętrzne i zwiększa jego żywotność. Ponadto, konieczne jest, aby nadać pierwszeństwo do skał, które mają małą pojemność cieplną i wysoką przewodnością cieplną. Innym ważnym czynnikiem jest również estetyczny stronie materiału. Na przykład, idealnym rozwiązaniem – wykończeniowego kąpiele w podszewce. Konieczne jest, aby zwrócić uwagę na smak, który produkuje drewno, jak to będzie kilka razy silniejszy przy wysokich temperaturach.

cechy drewna

Przed zakupem materiałów, powinni dokładnie sprawdzić je na plamy z żywicy i sęków – te wady nie powinno być. Zaleca się, aby korzystać z klasycznych gatunków drewna, takich jak:

  • Lipa. Gdy ogrzewa się w pokoju rozciąga się przyjemny aromat miodu i użyteczne. Ponadto okładzina wapna nie ciemnieją w warunkach wysokiej wilgotności i utrzymuje dobry wygląd na długie lata.
  • Drewno nie abashi ogrzewa się w bardzo wysokich temperaturach, dzięki czemu kąpiel wykończenie w swoje ręce ten materiał zapewnia bezpieczeństwo.
  • Cedar po podgrzaniu wydziela zapach sosnowego lasu, ale wybór tego drzewa należy zauważyć obecność plam z żywicy, a jeśli w ogóle, zakup takiego materiału nie jest zalecane, ponieważ podczas ogrzewania będzie uwolnienia enzymów niebezpiecznych.
  • Doskonałym przykładem wykonania jest kombinacja wykończenia kąpiel w ich rękach od liściastych i iglastych drzew.
  • Sufit zaleca się stosowanie najbardziej „czysty” drewno, nie emituje substancji smolistych, ponieważ wzrasta najgorętszych powietrza i żywicę rozpuszczoną może ściekać z sufitu.

Warunki wszystkim podwaja clapboard

Podczas korzystania z podszewką w łaźni parowej, należy zauważyć, że w tym pokoju materiał jest narażony na pary i wysokich temperaturach, więc kiedy jego nobilitacja musi przestrzegać pewnych zasad.

  • Lakier do drewna, ponieważ zakazane Nawet najbardziej wysokiej jakości warstwy lakieru podczas ogrzewania będzie wydzielać zapach ostry i szkodliwych chemikaliów.
  • Ten sam zakaz dotyczy również dowolny kolor.
  • panele ścienne muszą być zabezpieczone za pomocą gwoździ stożkowym sposób, ponieważ wystawiony metalu, po pierwsze, rdzewieje, a po drugie, poprzez ogrzewanie może spalić skórę przy dotknięciu.
  • Kończąc kąpiel w swoje ręce przez okładziny wymaga przygotowania. Tak więc, aby uzyskać maksymalną uszczelniona przestrzeń pomiędzy ścianą i boazerii zaleca się ułożenie izolacji termicznej izolacji mineralnej a pokrycie folią aluminiową, aby chronić je od pary.