94 Shares 8014 views

poidła smoczkowe dla brojlerów z rękami. Jak zrobić butelkę wody dla brojlerów z rękami? Podajniki i pijące dla brojlerów z ich rąk (zdjęcia)

Brojlery – jeden z najczęstszych ras mięsnych kurcząt. Są bezpretensjonalne i łatwe do utrzymania, ale, podobnie jak wszystkich istot żywych, potrzebuje wody. W chwili obecnej istnieje wiele pijących, które są sprzedawane w sklepach, ale kupują – to przede wszystkim raskoshelivanie. Biorąc pod uwagę fakt, że potrzebują dużo, kwota będzie raczej duży. Poidła dla brojlerów z rękami – jedynym wyjściem z tej sytuacji. Domowe urządzenie będzie kosztować znacznie mniej, dzięki czemu pozwoli to ptaki hodowca, aby zaoszczędzić pieniądze.


Co jest pijący, jakie są

Kurczaki stale potrzebują źródło świeżej wody pitnej. To właśnie ta cecha (wodę) i działają waterers dla brojlerów. Jego dłonie wykonane takie urządzenie będzie kosztować dużo mniej niż w sklepie.

oprócz wszelkiego rodzaju poideł, które różnią się między sobą istnieją. Przewidziane głównie trzy odrębne klasy: zwykłe, brodawki próżniowe i pijące dla brojlerów. Ręce mogą zrobić wszystko z powyższych urządzeń, ponieważ ich konstrukcja nie jest bardzo skomplikowane. Najbardziej zaawansowane z nich – sutek. Jest to cały system, który potrzebuje konserwacji.

DIY – zawsze będą korzystać

Poidła dla brojlerów z rękami (fotografii i aplikacji instrukcjach im łatwo znaleźć) można zrobić samemu. Pozwoli to zaoszczędzić pieniądze. Jakość i funkcjonalność improwizowane urządzenie do podlewania nie jest gorsza niż w fabryce. Wykonane karmniki i pijące dla brojlerów z rękami – to zawsze jest opłacalne i praktyczne.

Problem ze zwykłymi pijących

Podczas podlewania ptaki mogą mieć pewne problemy. Zwłaszcza jeśli zrobione pijącego dla brojlerów kurzych z rękami, może to być bardzo proste lub niestabilne. Wtedy lokatorzy kurnika może łatwo obrócić go, a następnie woda wyleje na podłodze, to byłoby złe dla ptaków. Takie czynniki jak zmienność i niskiej wadze, nie może być ignorowane, ponieważ takie osoby pijące dla brojlerów z rękami po prostu nie są skuteczne.

Ponadto, woda powinna być często zmieniane, ponieważ będzie w stagnacji. Nieświeże wody może prowadzić do poważnych chorób wszystkich zwierząt. Zwłaszcza jeśli zaprojektowany poidło dla kurcząt brojlerów, z rękami zrobić wszystko, aby ostre krawędzie zostały wygładzone, a woda jest zmieniana codziennie. Kolejnym organem raczkujący ptak wymaga starannej opieki.

Poidła smoczkowe – rozwiązanie wszystkich problemów związanych z hostem

Jak przydatne poidła smoczkowe? Tego rodzaju urządzenie jest jednym z najlepszych urządzeń do zainstalowania w kurniku. Ze względu na jej pozytywnych stron, poidła smoczkowe dla brojlerów, zbudowanych własnymi rękami, są bardzo powszechne i popularne.

Woda nie arbitralnie wynika z samych pijących. To natychmiast zabija dwie pieczenie na jednym ogniu: po pierwsze, nie jest konieczne, aby stale zmieniać pościel namoczone, a po drugie, nie jest konieczne do uruchomienia i dodać wody w samym korycie, ponieważ nie będzie przewracać. Jeśli umieścisz łapacze kropli, że ani jedna kropla nie spadnie na podłogę. Szczególnie aktywne osoby, które wcześniej wspinał brudne stopy w misce wody, po prostu nie mogę tego zrobić, ponieważ ten projekt jest zamknięty. Ponadto, zmniejszenie zużycia wody, które również pozwoli zaoszczędzić pieniądze.

Aby skutecznie realizować taką technologię w swoim kurniku, kury muszą przyzwyczaić się do picia z takiego urządzenia. Aby dać im najlepsze dzieciństwo. poidła smoczkowe dla kurcząt brojlerów z rąk różni się od dorosłego. Różnica polega na tym, że na jej sutek konieczności instalowania trochę inaczej.

Jak zrobić butelkę wody dla brojlerów z rękami

Przede wszystkim musisz zdecydować typ pijących, a dla ilu osób będzie to służyć. Jeśli planujesz poidła smoczkowe, przed rozpoczęciem pracy należy przygotować wszystkie narzędzia i zakupu dodatkowych elementów.

poidła smoczkowe zrobić na pierwszy rzut oka wydawać się trudne, ale w rzeczywistości nie ma nic skomplikowanego. Wezmą w nim udział osoby, które nie mają żadnego doświadczenia w tej dziedzinie. Najważniejsze – aby mieć i być w stanie korzystać z niektórych narzędzi.

Co trzeba stworzyć poidła smoczkowe: materiały

Jak zrobić miskę wody dla brojlerów z rąk, jeśli pieniądze do jej utworzenia prawie? Jest to uproszczona wersja pijących, które nie wymagają wiele kosztów zamówień materiałów. Ekonomvariant korzystne w tym jego powstania zajmie więcej niż tylko trochę materiału, ale także czas. Ta prosta konstrukcja jest bardzo prosta, aby go utworzyć.

Z materiałów do tworzenia – metalu i tworzywa sztucznego o długości jednego metra rury, na przykład od średnicy hydraulicznej „kolanka” i wtyczki. Ponadto, jeden trzeba kawałek rury o takiej samej średnicy. Będzie ona służyć jako zbiornik. Od tego będzie to cała podstawa konstrukcji. Najważniejszy szczegół – sutek. Są dwa rodzaje: na tysiąc osiemset trzy tysiące sześćset. Jeśli brojlery są uprawiane, to lepiej kupić sutek na jeden tysięcy osiemset (jeden taki jest wart około pięćdziesiąt rubli).

Co trzeba stworzyć poidła smoczkowe: Narzędzia

Po pierwsze, musimy być w stanie wykorzystać wszystkie narzędzia. Jeśli umiejętności niektóre z nich nie, to najlepiej szukać pomocy u swojego sąsiada lub znajomego, który wie, jak używać. Nie zapominaj także o bezpieczeństwo.

Pierwszą rzeczą, którą trzeba będzie wiertło o średnicy wiertła dziewięciu milimetrów. Wielkość ta odpowiada średnicy kołka. W celu prawidłowego vymeryat odległości pomiędzy otworami, będzie potrzebował taśmy mierniczej. Należy również zwężać średnicę kranu dziewięciu milimetrów. Dotknij – urządzenie do nakładania nici w otwory. Musi pin może być następnie wkręcany w rurze. Można to zrobić bez gwintu, ale to miejsce będzie ustawiony sutki mogą wystąpić. Z pomocą gwintu nie trzeba instalować sutek mocno. Jeśli zostanie on zatkany i uszkodzony, można go łatwo wymienić.

Cenna rada: lepiej kupić sutki obcych roboty, ponieważ czasami przewyższają jakość domowej. Cena dla nich będą droższe, ale warto, bo to próbki zagraniczne mogą być długie i regularne, podczas gdy krajowy jest często zatkany i złamane.

Umieszczenie poidła dla brojlerów własnych rąk: urządzenie zdjęcia

Zanim zaczniesz, musisz przygotować się na stronie. To nie powinno być inne przedmioty, które mogłyby utrudniać produkcję. poidła podstawy mogą być wykonane z tworzywa sztucznego wzmocnionego lub zwykłych rur z tworzywa sztucznego. Na pewno gdzieś gospodarstwo leżące wokół kawałka rury, jeśli tak nie jest, a następnie kupić segment może być w każdym sklepie specjalności lub rynku.

Należy zacząć od wiercenia otworów w samej rury. Aby to zrobić, trzeba zastosować środek taśmy i znacznik do identyfikacji miejsc, gdzie będą wiercenia. Należy zwrócić uwagę: odległość między dwoma otworami nie powinna przekraczać dwadzieścia pięć – trzydzieści centymetrów. Okazuje się, że jednym z rurą pomiarową można zrobić koryta na czterech kur. Od tego obliczenia, można obliczyć, ile materiału trzeba dla pewnej liczby ptaków. Na każdym dziewięć milimetrów otworu znaku jest wykonana. Należy to zrobić ostrożnie, tak aby nie pękł przewód i otwór okazał się czysty.

Threading – ważny krok w tworzeniu poidła dla kur. To narzędzie ma wycięcia, które tworzą przyszłość wątek. Ostrożnie wkręcania narzędzia do otworu, możliwe jest uzyskanie dokładnych wątek.

Po zastosowaniu gwintu jest czas, w innych częściach rury związku. Na jednym końcu powinien być podłączony, które nie dadzą wodę wypływać. Z przeciwnego końca stóp jest ustawiona pod kątem dziewięćdziesięciu stopni. Nie trzeba otwór powinien „wyglądać” w górę. Jeżeli otwory w rurze „wygląd” w dół, kolano należy do góry. Do wolnego końca kolano łączy niewielką długość rury. Będzie ona służyć jako zbiornik.

zainstalować sutek

Przed wkręceniem złączki należy owinąć taśmą teflonową (Special uszczelniająca), że nic nie przecieka. Następnie energiczne ruchy sutka wkręca się. Śruba musi być na krawędzi. Pijący jest gotowy!

inspekcja

Po zainstalowaniu poidła dla brojlerów, aby przetestować swoją wartość. Aby to zrobić, możemy stwierdzić, że nie ma wycieków wody. Sutki powinien wszystko działa prawidłowo, w przeciwnym razie należy je wymienić.