497 Shares 3332 views

Gobelin z rękami do kwiatów i roślin

Gobeliny zwane sprzęt specjalny rodzaj krata, ma na celu wspieranie rośliny, które mają kręcone pędy. Każdy rodzaj tych struktur jest inny konkretny cel. W szczególności, istnieje pogląd, który jest używany do tworzenia drzew wsparcia i małych próbek do rzęs ogórków, co zwiększa produktywność. Do tej pory, krata z ich rąk może być wykonana z dowolnego rodzaju i bez większych trudności. Elementy te pomagają hodowcy swoich witryn ciekawy styl, a także łatwe do ukrycia się z różnego rodzaju braków terytorium. Drewniane krata pomaga ogrodnicy podzielić ziemię w strefach. Należy zauważyć, że pojawienie się takiej kraty nie jest szczególnie interesujący, więc najlepiej, aby zamaskować go z bujnej roślinności.


Gobelin pojawiła się w Rosji w 8 wieku, kiedy Grand Dukes wykorzystywane struktury wsparcia w celu wsparcia z winogron, który jest znany jako potrzebują wsparcia. tkaniny dekoracyjne poprzednicy stosowane do innych roślinach (chmielu róży). Z biegiem czasu, pracownicy ogrodu doszli do wniosku, że krata jest wykonany własnymi rękami bez wysokich kosztów energii.

Najczęściej stosuje się w produkcji metalu bazowego tkaniny lub drewna. Stosowany również materiały takie jak beton, plastik, wikliny i sznurka. Kraty masowe mogą być duże lub małe, w zależności od celu. Krata, przeznaczone do dekoracji ogrodów, inny niską masę i łaskę. Jednocześnie za cel wspieranie opiera się w dużym stopniu ogromny gobelin, ręce można produkować wszelkiego rodzaju tablic.

krata proporcjonalności może być stosowany jako wspólny, i myśleć o ich własne. Ważne jest, aby wiedzieć, że podczas produkcji drewnianych materiałów krata musi być dokładnie nasączone środkiem dezynfekującym. Wysokość jest obliczana w oparciu o montaż prętów być zakopane w ziemi na głębokość pół metra. Dość łatwo panami krata z ich rąk, które będą służyć jako podpora dla barw, ważne jest, aby spróbować stworzyć najbardziej eleganckie.

Krata podporowe kwiat tuleję jest wykonany na podstawie pomiarów, a następnie łączone ze sobą szynę. Nadmiar nadmiar usuwa się przez cięcia drewna. Najpierw należy rogach przymocowane za pomocą elementów konstrukcyjnych wykonanych z metalu (w celu uniknięcia zniekształcenia). należy dążyć do stworzenia kwadratowy lub w kształcie rombu rozmiar oczka 10×10 cm. Kwiaty nie trzeba masywne filary, natomiast ciężki winorośli może wymagać bardziej solidne kraty.

Wszelkie krata dla roślin pnących należy ustalić w świetle zewnętrznych obszarach projektowych. W centrum ogrodu jest lepiej nie uciekać się do masowej instalacji, nieciekawe, choć wytrzymałych konstrukcji. Dla struktury wiążącej w ziemi, aby zastosować rozwiązanie mieszanki betonowej, żwiru i piasku. Wstępnie belki, które będą w ziemi być traktowane roztworem antyseptycznym.