345 Shares 9741 views

System Windows 10 na telefon: jak zainstalować system na różnych urządzeniach

Od telefonu „dziesiątki” prezentacji, wielu użytkowników po prostu chcesz umieścić system Windows 10 na telefonie. Jak zainstalować ten system do smartfona (lub tablet) działał bez zarzutu, a obecnie należy rozważyć. Oprócz standardowej wersji podręcznika analizować możliwość ustawiania dziesiątą wersję systemu operacyjnego na urządzeniach z systemem Android.

System Windows 10 na telefon: jak zainstalować? warianty działań

Po pierwsze, należy rozważyć głównych „dziesiątce” najlepiej zainstalować na telefonach gadżetów, które są obsługiwane przez Microsoft (pierwotnie był to Lumia smartfony, a nawet wtedy nie wszystkie).

Z drugiej strony, jeśli sporo myślenia, możemy rozwiązać ten problem, w jaki sposób zainstalować system Windows 10 na telefon z listy rekomendowanych urządzeń lub innych „poniekąd” na pokładzie, takich jak Android. Jednak w ten sposób będą miały na własne ryzyko.

Instrukcje instalacji w systemie Windows 10 nad Windows Mobile

Tak więc, jako przykład, należy rozważyć kwestię, jak zainstalować system Windows 10 na telefonie Nokia Lumia, na którym jest już zainstalowany system Windows Mobile 8.1.

Pierwszym krokiem jest, aby zarejestrować się w tak zwanym programem wsparcia na oficjalnej stronie. Z reguły wystarczy użyć jego „uchetku”. Następnie powinniśmy zgodzić się ze wszystkimi warunkami, a także określić siebie jako tester-developer.

Teraz musimy iść do sklepu Windows Phone Store i załadować od niego specjalną aplikację systemu Windows Insider. To właśnie ma być zainstalowany „dziesiątki” w postaci wersji Technical Preview (wg rodzaju, jak narzędzie Multimedia Utworzenie Narzędzie do stacjonarnych komputerów PC i laptopów).

Następnie uruchom program i przekazać Reauthorization za pomocą istniejącego login i hasło. Po tym, wybrać źródło aktualizacji. Istnieją dwie opcje:

  • Szybko – ładuje od razu po premierze.
  • Slow – powolny cykl, dzięki czemu rolki z powrotem do wersji 8.1.

Lepiej jest wybrać drugą opcję, ponieważ w tym przypadku gwarantuje bardziej stabilną pracę systemu. Następnie zgadzamy się z warunkami stosowania.

W kolejnym etapie, przejdź do sekcji ustawień smartphone i wybrać z menu aktualizacji. Po znajdują się aktualizacje, aplikacja poprosi je zainstalować. Zgadzamy się. Następny Pobieranie zdarzyć, a po około 30 minut na telefonie będzie czysty „dziesięć”. Jak widać, nic skomplikowanego w procesie instalacji nie jest.

Innym kluczowym punktem. Wychodzimy z faktu, że Windows 10 jest już zainstalowana w telefonie. Jak zainstalować system, jest już jasne, ale powrót do poprzedniej wersji jeśli „top ten” użytkownik, który nie lubi, to lepiej, aby przy użyciu Windows Phone Recovery Tool specjalnego narzędzia. To właśnie w tym celu został opracowany.

Jak zainstalować Windows 10 na „Android” -phone: że należy rozważyć w pierwszej kolejności?

Teraz zobaczmy jak umieścić dziesiątą wersję systemu Windows na smartfonie lub tablecie z Android OS na pokładzie i czy możliwe jest, aby to zrobić.

Tutaj konieczne jest, aby wziąć pod uwagę kilka kluczowych punktów. Po pierwsze, można używać emulatora „dziesiątki”. Nie, oczywiście, że nie będzie pełnoprawnym systemem Windows 10, ale jeśli wystarczy użyć interfejsu „Vind”, jest najlepszym rozwiązaniem.

Po drugie, „Top Ten” w pełni rozwiniętej postaci można umieścić całkowicie przeprogramować urządzenia. Tu zaczyna się największe trudności. Jeśli wersja 7 i 8 w All Android urządzenia jeszcze jakoś można dostarczyć, od Windows 10 nie jest tak prosta. Wynika to z faktu, że nie wszystkie procesory smartfony wióry lub tabletki Android obsługiwanego produktu Microsoft. Wspierać instalację „Wiatr”, tylko z procesorami ARM i architektur i386, a pierwszy nie przeznaczone do siódmej wersji. Druga praca z „Siedem” i powyżej.

Ponadto, „dziesięć” odbędzie się na urządzeniu jest znacznie więcej miejsca niż istniejące „Android”, tak że instalacja tanie gadżety z nowym systemem całkowicie niepraktyczne. Ponadto nowy system operacyjny może „zabić” starego systemu, który nie może zostać odzyskane, a jeżeli ustalono, może być wystarczająco trudne do hamulca.

Instalowanie systemu Windows 10 na górze Androida

Powiedzmy, mimo wszystkich rad i ostrzeżeń, nadal chcesz z systemem Windows 10 za darmo. Jak ustawić „Windu” na górze „Android” bez migania? Problem jest dość skomplikowany, jednak nie jest rozwiązaniem.

Aby rozpocząć pobieranie sdlapp plik sdl.zip oraz specjalny program w formacie apk, po którym aplikacja jest zainstalowana w smartfonie, a dane archiwum jest pobierany w folderze SDL. Następnie, w tym samym katalogu są kopiowane do pliku obrazu systemu (zwykle c.img). Pozostaje to, aby uruchomić narzędzie konfiguracji i czekać na zakończenie procesu. Jednak gwarancja skuteczności nowych i starych systemów nikt nie daje.

wniosek

Na koniec pozostaje powiedzieć, że bardzo instalacja systemu Windows 10 do obsługiwanego zupa nie powinny powodować problemów. Ale z android-gadżetów powinien być bardzo ostrożny, bo jeśli instalacja „Windu” na urządzeniu siłą nie można wykluczyć, że w końcu to po prostu nie do końca. Więc przed instalacją kolejnych sto razy myśleć. A jeśli chcesz mieć system Windows 10, to najlepiej używać emulatorów interfejsu systemu. Tak będzie o wiele bezpieczniejsze. Tak, i można nawet pobrać je z gry rynkowej i całkowicie za darmo.