83 Shares 8345 views

Międzynarodowy mężczyzn Dzień: historia i cechy wakacje

Data 23 lutego, nasz kraj jest tradycyjnie uważany za męski po południu. Niestety, niewielu z naszych rodaków wie, że nie ma innej święto kiedy przedstawiciele połowa ludzkości można słusznie przyjąć gratulacje. Międzynarodowy Dzień męska (Światowy Dzień mężczyzn) został ustanowiony przez niezależną inicjatywę prezydenta ZSRR Michaiła Gorbaczowa, zauważył w pierwszej listopada soboty. Powiedz mi więcej o tej wspaniałej uroczystości oraz historię jej występowania. Podczas gdy głowa państwa, Michaił Gorbaczow postanowił raz na zawsze położyć kres dyskryminacji mężczyzn, wprowadzając odpowiedni wypoczynek. Jego inicjatywa została poparta przez Biuro Narodów Zjednoczonych w Wiedniu, sędziów wojskowych i innych organizacji międzynarodowych. W Stanach Zjednoczonych, Australii, Wielkiej Brytanii, Singapurze, Indiach i innych krajach, Międzynarodowy Dzień męska jest obchodzony w dniu 19 listopada, w rzeczywistości nic wspólnego z naszych wakacji nie jest. Została założona w Trynidadzie i Tobago, stosunkowo niedawno – w 1999 roku. Ma on na celu przywrócenie równości płci. Do tej pory ponad pięćdziesięciu krajach na całym świecie zajmie moje gratulacje dla mężczyzny w tym dniu.

W 2009 roku zatwierdziła główne cele przez państwa do przestrzegania Międzynarodowego Dnia mężczyzn. a mianowicie: • Chęć podkreślić ważną rolę zwykłego człowieka z klasy średniej, mieszkających przyzwoite i uczciwe życie.
• Utrzymanie zdrowia społecznego, emocjonalnego, duchowego i fizycznego i dobrego samopoczucia silnej połowy ludzkości.
• Eliminacja dyskryminacji prawnej i społecznej wobec mężczyzn.
• Zapewnienie równości płci oraz poprawę komunikacji między płciami.
• Zapewnienie dla realizacji swoich potencjalnych możliwości.

Każdego roku, Międzynarodowy Dzień męska jest dedykowany do konkretnego tematu. 2003 – Męska Zdrowie 2007 – uzdrowienia i przebaczenia, w 2009 – ważna rola mężczyzn, etc. W tym dniu w wielu krajach na całym świecie odbywają się różnorodne seminaria publicznych, programów radiowych i telewizyjnych, okrągłe stoły, demonstracji, pochodów i imprezach szkolnych.

W naszym kraju to święto obchodzone jest nie tylko globalnie, ale zdecydowana większość ludności rosyjskiej nawet nie podejrzewają jego istnienie. Tymczasem mężczyzna śmiertelność, że osiągnęła rekordowy poziom, to jest cztery razy wyższa niż kobiecych. Dlatego hasłem „Dbaj o ludzi!” W naszym kraju jest więcej niż uzasadnione. Oczywiście, w tym wspaniałe wakacje ludzie oczekują od nas opieki, uwagi i miłe słowa. Po prostu powiedz im, jak wiele znaczą dla Ciebie. A jeśli nie ufasz w jego elokwencji, to wystarczy spojrzeć na gratulacyjny tematycznym. Oto przykład jednego z nich:

Nie dziś i nazwisko Nowy Rok dni,
A twój urlop – Międzynarodowy Dzień mężczyzn.
Ci, chcę mu pogratulować
I chce opuścić serce.
Bądź silny, odważny, dzielny,
Aktywny, zwinny i zręczny.
Zawsze uśmiechnięty i pozytywny,
Piękny, stylowy, oszczędny.
A życie będzie bogaty i żywy,
Pełne niespodzianek, szczodry na prezenty.
Kruche dama blisko ciebie
Będzie żyć jak mur!