710 Shares 8241 views

Jakie święta w kwietniu są trwałe?

W kalendarzu istnieje tak wiele świąt, które nie są oficjalne i zauważa pewien krąg osób. Ten artykuł wygląda na to, co ma wakacji w kwietniu. Być może niektórzy z was nawet nie wiem.


Teraz krótko o każdej wakacje.

Pierwszy kwietnia, wszyscy wiemy – święto głupców (śmiech).

W tym dniu żartu i wyśmiać, by zorganizować zabawnych niespodzianek. Prima Aprilis jest uważane za niepoważne. W kalendarzu nie odnosi się do tej pory jako święto, ale to jest obchodzone wszystko: zarówno dzieci jak i dorosłych.

Również w pierwszym dniu nie ma innej święto, dla niego, prawie nikt nie wie. To jest „Międzynarodowy Dzień ptaków.”

To święto jest związane z ochroną ptaków, które są na skraju wyginięcia.

Drugi kwietnia obchodził dwa święta. Białoruś i Rosja świętować „Dzień Jedności ich narodów”, a tego samego dnia, cały świat – „książka dla dzieci Festival”.

Impreza, która jest związana z wydawnictwem dzieci, obchodzone w dniu urodzin pisarza i gawędziarza Hans Christian Andersen.

Dzień jedności zaczęli świętować, ponieważ obaj prezydenci podpisali dokument o ustanowieniu Wspólnoty, która obejmuje Rosję i Białoruś.

Kwietnia oznaczone trzeci ciekawy urlop – Dzień cyrku. Wiele trup cyrkowych zorganizować ten dzień składania sierocińcach i szkołach z internatem.

Szósty kwietnia organów dochodzeniowych świętować profesjonalny wakacje.

„World Health Day Man” i „Urodziny rosyjskim Internecie” – święta w kwietniu oznaczonego siódmy dzień. W 1994 roku (w tym dniu) został po raz pierwszy wprowadzony w protokole .ru międzynarodowej bazy danych jako domeny.

Dzień Zdrowia postanowiła przeprowadzić siódmym z kwietnia, podobnie jak w 1948 (7 kwietnia) została podpisana przez ustawie o utworzeniu Światowej Organizacji Zdrowia.

Pracownicy wojskowych komisarzy świąt związanych z zawodem, wraz z siłami obrony ósmego kwietnia.

Wszystkie astronauci tam powód do świętowania dwunastego kwietnia – „Dzień Lotnictwa i Kosmonautyki z”. Po raz pierwszy został uruchomiony w przestrzeni kosmicznych. Zdarzenie to miało miejsce w dniu dwunastego kwietnia 1961 r. Na tym statku jest obecnie znany na całym świecie Jurij Gagarin.

„Specjaliści jednodniowe w wojny elektronicznej”, mówi piętnastego kwietnia.

Jednak istnieją inne wakacje w kwietniu.

Numer osiemnasty – Święto ochrony zabytków i pomników.

Niewiele osób wie, ale są festiwale w kwietniu, które są związane z autorstwem i książek. Dwudziesty trzeci dzień był kolejnym dniem Książki i Praw Autorskich. Zaczął obchodzić w 1996 roku.

Światowy Dzień Młodzieży obchodzi solidarności młodości dnia dwudziestego czwartego kwietnia. Dwudziesty szósty na całym świecie obchodzi święto poświęcone własności intelektualnej. W tym dniu również hołd dla tych, którzy zginęli w wypadkach radiacyjnych i katastrof, które miały miejsce w Rosji.

Dnia dwudziestego ósmego kwietnia społeczność międzynarodowa obchodzi, która jest przeznaczona do ochrony zdrowia i bezpieczeństwa. Zaczął obchodzić w roku dwa tysiące pierwszego.

Dwadzieścia Dziewiąte odbyła się uroczystość wydarzeń takich jak partnerstwa miast na całym świecie i Dzień Tańca.

Kwietnia przypada trzydziesta przeciwpożarowej profesjonalną wakacje.

Oprócz zdarzeń wymienionych powyżej, istnieją święte dni w kwietniu. Stała jest świętem kościoła Zwiastowania. To wydarzenie oznacza siódmą kwietniu.

Inne święta w kwietniu są niestabilne, co oznacza że mogą spaść na różnych numerów lub innych miesiącach.

W pierwszy weekend kwietnia to święto Świat geolog.

Ten festiwal jest dedykowany dla osób, które studiują unikalne znaleziska (skamieniałości) oraz różne właściwości wnętrza Ziemi.

Teraz, gdy wiesz, co tam wakacje w kwietniu.