85 Shares 4218 views

Arina Perchik: biografia i życie osobiste. Wzrost i waga modelu

Dla tych, którzy nie wiedzą, kim jest ten Arina Perchik wyjaśnia. Jest to najbardziej pamiętne i najzdolniejszych uczestnik pierwszego sezonu serialu „Top Model po rosyjsku”. Projekt ten przyniósł chwałę dziewczyny. Obecnie jest ona aktywnie zaangażowana w muzyce, i jest doskonałym prezenterem. Można nawet powiedzieć, że jest Arina stał się najbardziej znanym i sukces wszystkich uczestników projektu.


Ona nadal dość młody, ale bardzo przyjemny i nadzwyczajne. Chociaż sportu dla młodego modelu – nie najważniejszą rzeczą w życiu, to nie ma wpływu na jego doskonałej rzeźbiona postać. Reading – nie jest jej mocną stroną, choć dość wykształcony i inteligentny. Ale co dokładnie interesuje piękna, ponieważ jest aktywnym stylem życia, jasne wydarzenia. Ogromny tłum fanów młodej królowej serc jest nie tylko gotowy we wszystkich kolorach powiedzieć całemu światu, kto jest naprawdę taki Arina Perchik, co jest jego gwiazda sława, ale także powiedzieć wszystkim, dlaczego to jest warte takiego zainteresowania.

dzieciństwo

Urodził modelu Arina Perchik w Togliatti. Było to 15 lutego 1991. Jej ojciec opuścił rodzinę bardzo wcześnie, ale matka dziewczynki wyszła ponownie za mąż, i Arina jeszcze dzieckiem poszedł na szkolenie do surowych dziadków. Życie z nich, dziewczynka była w stanie ukończyć szkoły muzycznej, fortepian, chociaż przykładowym studenta i nie będzie wymienić. Kiedy Arina mówi: „jestem gwiazdą prawdziwa szkoła była również prefekt, a nie wydarzenie beze mnie nie jest kompletna Pamiętam, że nawet pierwszy równiarki zostały wysłane do obozu dla dzieci tam roll był przez nazwisko, i wtedy właśnie został nazwany ..!” Papryka " , wszystko dopiero się wybuchnąć śmiechem, a ja szaleję to, bardzo mi się podobało! Myślę, że to właśnie wtedy stałem się klaun, a do tej pory pozostają one od tej chwili, a ja bardzo lubię!”.

okres burzliwy

dziewczyna młodzież był jasny i bardzo burzliwe, nawet bez zarejestrowania nie było policji. W wieku 15 lat, była wraz ze swoją dziewczyną, zatrzymanych przez organy ścigania. Dziewczyny zatrzymane, ponieważ szli z butelką piwa. I raz, pod koniec partii, który zorganizował Arina i jej przyjaciół, właściciele mieszkania brakowało diamentowe pierścienie.

Mimo, że było porywające i lekkomyślny, był jako nastolatek Arina wiedział, że jego odwołanie może urok niemal wszyscy. Być może to było wtedy, że obudził się model talent, bo sukienka i wirowania przed lustrem godzinami stał się jej ulubionym zajęciem.

Jak budować karierę młodego piękna? Nawet w liceum, Karina (prawdziwa nazwa modelu) postanowił rozpocząć podbić szczyt modelingu. Poszła do angażowania się w agencji modelek. Nawiasem mówiąc, chociaż nazwy Arina i zmienił nazwisko urody pozostał obecny. Na decyzję, aby stać się modelem dziewczyna dotknięte sukces w szkole. Arina Perchik, którego biografia pełna jest atrakcji, twierdzi, że zawsze był Entertainer, wyprzedzając wszystkich w szkole, jego aktywność jest po prostu niesamowite.

wygląd

Zewnętrzne dziewczęta danych, oczywiście, doskonałe. Arina Perchik (wagowo, wysokość – 47 cm, a 176 kg) – miniaturowe elegancki i zawsze ważne. Również fascynować jej duże, brązowe oczy, które są niemożliwe, aby nie zwrócić uwagę. A co z modelu koloru włosów, prawdopodobnie, a ona nie pamięta, co to jest, ale bez względu na ich wygląd eksperymenty Arina każdy z drutu, to jest zawsze piękne. Jak magnes przyciąga ona poglądy płci przeciwnej.

modelowanie kariera

Podczas studiów w trzecim roku Wydziału Ekonomii Arina Perchik został zaproszony do jednej z agencji modelek i przeniósł się do Moskwy. Już w stolicy młodej piękności stał się dość popularny model: zaczynają pojawiać się w magazynach, nie długo czekać, a pierwsze wrażenia.

Aleja do sławy

Zakres działalności modelu dla dziewczynki okazało się być daleko od podstawowego do sukcesu i popularności. Arina Perchik, którego biografia została uwzględniona w nowym kierunku, kiedy postanowił udać się do Moskiewskiego Teatru Artystycznego szkoły, aby nauczyć się zawodu aktorka, a później był w stanie ukończyć kurs na „Ostankino”.

„Top Model po rosyjsku”

Dziś Arina przekonany, że jej pojawienie się na projekcie – tylko fuks. Twierdzi, że po prostu wszedł do złego drzwi i pozostanie aż zwycięstwo nie jest jeszcze dzieje się w projekcie. Arina mówi: „Czy wiesz, ja, że zwycięstwo będzie moje, ja nie wątpię, aby zatrzymać lub nie, ale na pewno mój mnie nie zawiódł, byłem dostrojone na straty, i to nie zależy od tego, jak dobry model I albo sami nie myśleć .. : dziewczyna zwinięte do rubli na stromym „Bentley” do udziału w projekcie osób natychmiast zdecydował, że mój udział ktoś właśnie kupił za dobre pieniądze, kto daje mi zwycięstwo Tak, i dlatego muszę dodatkowe konwersacje, który potrzebuje”.. ??.

Plotka głosi, że ona wiodącym „Top Model” Ksenia Sobczak prawie zawsze dokuczał dziewczynie, a dyskusja młodego człowieka Arina był jej ulubionym zajęciem. Ale opór spektakularne piękno do pozazdroszczenia, czasami nawet wydawało jej się, że w rzeczywistości – Xenia zupełnie innej osoby, kompletnie nie taki, co to opisuje. Pieprz uważa, że znany ekonomista, ponieważ „nie czują się bardzo piękny i młody” i „może nawet trochę samotny.” Arina choć nie ukrywam, że nadal coś chciałaby być jak Xenia. Po udział w transferze młodego piękna otworzyło nową drogę do sukcesu – stała się prezenter telewizyjny.

Życie osobiste Arina

Choć Perchik jest małżeństwo cywilne. Obraz nie jest tak ważne dla niej, chociaż miłośnicy zamiar ożenić się bardzo szybko. Arina Perchik mieszka z mężem (cywilnego) na rubla. Nazywa się Aleksander, on jest biznesmenem. On jest 44, i wygląda dość dobry jak na swój wiek, bo żeby żyć obok pięknej kobiety, trzeba stale utrzymać się w formie. Chociaż w ostatnich latach prędkość ucieczki plotki zaczęły się rozprzestrzeniać że Arina Perchik podzielić z mężem, a teraz jej serce jest wolne. Z pewnością nie można zadowolić fanów męskiej części modelu. Plotka głosi, że Arina właśnie buduje się dobry PR w projekcie „Top Model po rosyjsku”, nie raz chętnie przyznaje, że jej mąż – zupełnie samowystarczalny i bogatym człowiekiem.

Plany na przyszłość

Młoda piękna Arina nie przegap szansy, aby pokazać swój talent i sukces. Wydaje się, że jedyną rzeczą, która jeszcze nie miała czasu, aby nauczyć się paprykę, to praca pisarza. W przyszłości nie zamierza przestać entuzjazm dziewczynki zaginionej. Ona nie ma nic przeciwko temu, aby zobaczyć siebie jako popularna aktorka i prezenterka telewizyjna, aby kontynuować pracę. Przede wszystkim Arina chce pisać więcej piosenek. Na swoich planach, powiedziała: „Ja już jestem w obliczu trudnego wyboru, jak każda młoda dziewczyna pragnienie, aby wszystko od razu byłoby pożądane i kariery jej nie rzucić i wyjść za mąż i urodzić dzieci Chociaż małżeństwo nie może przejść … . pod względem kariery chcę się rozwijać jako osoby kreatywnej, aby być aktorem lub prezenter. i śpiewam jak dobry pomysł. Ale chciałbym, aby połączyć swoje ambicje, aby pracować z utworzeniem rodziny!.

Pomimo wciąż bardzo młodym wieku Ariny Perchik, że osiągnął już wiele w życiu. Ale jej fani nie powinni być rozczarowani, bo dziewczyna nie jest jeszcze czas pokaże się. Najważniejsze jest to, że ma talent do stracenia.