274 Shares 6547 views

Czy chcesz wiedzieć, jaki jest kolor w modzie?

Aby dowiedzieć się, jaki kolor jest w modzie, przejdźmy do najnowszych pokazów znanych projektantów.


Na poniższym zdjęciu widzimy jeden z modeli kolekcji wiosenno-letniej marki "Dior" 2013. Podobnie jak Chanel, Salvatore Ferragamo, Dolce & Gabbana, Moschino, Chloe, Rachel Zoe, Victoria Beckham, Burberry Prorsum i wiele innych, odzież marki jest szyta w czerni i bieli. Tak, to ta kombinacja kolorów, która zajmuje wiodącą pozycję na rynku mody iw sercach jej fanów! Szczególnie ważne jest użycie go w formie nadruku, na przykład taśmy. Wydaje się, że tak zwane nudne klasyki, ale także projektanci i blogerzy oraz gwiazdy z własnym przykładem dowodzą tego przeciwnie.

Krok poniżej to wspaniały szmaragd. Jest przeznaczony dla niego w roku 2013, kolor jest obecnie najbardziej aktualny. Doskonale nadaje się do miętowych i białych odcieni, ale można wybrać bardziej niezwykłe kombinacje. Szczególnie spektakularne będą szmaragdowe sukienki wieczorowe.

Nie mniej popularna odpowiedź na pytanie, jaki kolor jest teraz w modzie, będzie następujący: jest słoneczny żółty. Jako najjaśniejsze i bardziej miękkie pastelowe odcienie można było zobaczyć w kolekcjach projektantów, takich jak Ralph Lauren, Versace, Balmain. Ten kolor natychmiast wypełnia pozytywną energię, więc w rzeczywistości będzie to najlepszy wybór na lato.

Coraz bardziej się zwraca i pomarańczowo. Także żółty, jest bardzo jasny i wesoły, więc stał się ulubionym z najnowszych filmów Cacharel, Akris, Diane Von Furstenberg, Marni, Gucci i wielu innych. Nic dziwnego, bo ten kolor symbolizuje młodzież, ciepło i wolność. Warto zauważyć, że szczególną uwagę należy zwrócić na cień "nektaryny", którą wszyscy guru mody śpiewają.

Nie zostawiaj cokołu i namiętnego czerwonego koloru. Oczywiście mówi o aktywności i morzu energii, wściekając się w jej właściciela, dlatego nie nadaje się do delikatnych, drżących natur. Red znowu docenił Eli Saab, Gucci, Derek Lam, Diana von Furstenberg i ogromną liczbę innych znanych couturów.

Chcąc wiedzieć, jakiego koloru jest obecnie moda, zwracamy naszą uwagę na nadmierną wagę niebieskiego. Są popularne jako głębokie, ciemne odcienie i łatwe, miękkie i lekkie. Doskonale pasują do kwiatów jagodowych, zwłaszcza czerwonych. Dobry błękit będzie wyglądał nie mniej modnym szmaragdrem i żółtym. To są marki, takie jak Chanel, Fendi, ZHivanshi, Gucci, a wszyscy inni podkreślają, ponieważ niebieski służy jako wspaniała "baza" dla ubrań.

Na podium powrócił i spokojny fiołek. Symbolizuje skromność, harmonię i godność, stąd staje się fantastycznym tłem dla miłośników klasyków i kobiet biznesu. Piękne suknie wieczorowe tego koloru można znaleźć w kolekcjach "Blumarin", "Lanvin" i "Chloe" oraz odzież casual prezentowana jest w programie "Chanel".

Chciałbym również podkreślić kolor fuksji. Rzeczywiście, jest bardzo specyficzny, nie wybacza błędów, więc trzeba będzie zachować szczególną ostrożność przy wyborze innych rzeczy odzieży i dodatków, w połączeniu z tym odcieniem. Jeśli nie chcesz ryzykować, wybierz klasyczne kolory: czarny, beżowy, biały. Aby uzyskać jaśniejszy obraz, odpowiednie są cytryna, jasnopomarańczowa, turkusowa, niebieska i zielona.

Więc rozważaliśmy kwestię tego, co jest w modzie w tym sezonie z zakresu kolorów, a także analizowaliśmy najnowsze pokazy projektantów. Mamy nadzieję, że powyższe informacje o tym, jaki kolor jest w modzie teraz będą przydatne.