289 Shares 6033 views

Spodnie banan: Moda pozostaje

Spodnie-banany są owalne spodnie, a forma rzeczywiście przypominają te egzotyczne owoce. Pasie są szeroko w biodrach i zwężone spodni dolnej zbyt wysokie, a nie ma zmarszczek na taśmie, spodnie mogą być zarówno szerokie, dość wąski. Zużycie obu krótkim górę lub bombka bluzki.


Były spodenek banany w Stanach Zjednoczonych w latach czterdziestych i nosili ciemnoskórych muzyków jazzowych, którzy chcieli w ten sposób, aby przyciągnąć uwagę. W latach osiemdziesiątych, spodenek banany zaczął nosić i kobiety, aw naszych bananów czasu są uważane za przedmiot czysto garderoby damskiej. W tym sezonie, spodnie, banany znów w modzie, po prostu stał się nieco krótszy – ich długość jest teraz przychodzi do kostek. Ale ponieważ te spodnie wizualnie skrócić nogę, trzeba kupić buty na wysokich obcasach.

Sobie wyobrazić nowoczesnej kobiety garderoby bez spodni jest dziś trudne. Ze spodniami, w tym spodnie, banany, można nosić tak wiele rzeczy.
Banany, wykonane z grubego materiału, może być używany w niskich temperaturach, na przykład na wiosnę i jesienią. Wyglądają świetnie jako stylowy czarnych skórzanych kurtkach noszonych przez motocyklistów i modnej skórzanej kurtce, marynarki lub żakietu. Od butów do bananów są idealne buty lub buty z wysokimi obcasami. Stylowa biżuteria dać obraz estetyczny wygląd. Dla letnich tkanin wykorzystanie światła, jakby płynący, żywe kolory.

Fantazyjne spodnie 2010-2011, mogą być niebieskie, złote lub bordowy kolor. Jednakże, szary, czarny, brązowy i odcienie, jak khaki, są również uważane za głównych kolorów. Czarne spodnie w komplecie z białą bluzkę kobiet pracuje dobrze nadają biura. Na lato opcja jest najlepsza tkanina jasnych kolorach i różnych akcesoriów, które sprawiają, że spodnie jeszcze bardziej atrakcyjna. Modele letnie można nosić sandały lub sandały, które są ozdobione paskami i klamrami.

Ściśle mówiąc, kwestia co do noszenia z bananów, jak widzimy, po prostu nie może być, ponieważ mogą one być noszone z niemal wszystko – wszystkie niezbędne elementy garderoby dostępne są wszelkie nowoczesne panie.

Większość banany spodnie kostiumem modnych kobiet z wąskimi biodrami i długimi nogami. Dziewczęta posiadające kształt w postaci gruszki te spodnie pełny, fałdy na pasie wizualnie zwiększyć. Spodnie nie zaleca się nosić dla tych, którzy dominuje tułowia. Wysoki obcas i przecenienia talia, upłynął w tym sezonie, przejście do pasa i bioder, optycznie wydłużają nogi. Bluzka miękkiej jeden kolor i otoczyć kurtka mieć ten sam efekt. Dla kobiet, które nie do końca idealny kształt nogi, spodenek banany są najlepszym rozwiązaniem, ponieważ w okolicy kolana, aby utworzyć wolumin, za pomocą którego wszystkie braki ukrywają.

Niedawno, tylko prawo do noszenia banana było dążenie do pewnego rodzaju X-sylwetce, która została osiągnięta dzięki zastosowaniu kardigany, guziki jeden przycisk lub otworzyć, koszule, kurtki, rosnące linie, rysunki lub powiększone ramiona. Teraz jednak wyraźnie faworyzują jakąś formę luźnych marynarek i koszulki są popytu bluzki bez rękawów i otwartych wierzchołków, które mogą również przyjść i spodnie bananów, tak, że to połączenie jest całkiem do przyjęcia. Jednocześnie zwężonych bananów lepiej jest nosić topy i bluzki i szerokie – z kurtek czy koszul.

Na temat ubrań damskich, które przez wiele lat nie utraciła znaczenie, możemy powiedzieć z pełnym przekonaniem: modne spodnie, kształt rzeczywiście przypomina słynną owoców tropikalnych, nadal jest tematem wielu projektantów oferujących modnych kobiet wszystkie nowe kolekcje, które przyciągają uwagę widzów wszystkie pokazy mody.