332 Shares 7475 views

Przejrzysty strój kąpielowy – trend mody 2013

Zamówiłeś kostium kąpielowy w sklepie internetowym, a kiedy go otrzymałeś, okazało się, że jest półprzezroczysty, a teraz nie wiesz, co robić? Co może być, w tym przypadku, nie denerwuj się, ponieważ przejrzysty strój kąpielowy jest obecnie w modzie! Każdego roku projektanci wymyślają wszystkie nowe, oryginalne rzeczy i zaskakują swoimi wynalazkami, które stają się coraz trudniejsze. Być może, każdego dnia, moda staje się odważniejsza, jasna i seksowna. Po tym, jak wyszli z przezroczystą sukienką, zajmowała bardzo mało czasu, a linia dotarła do kostiumów kąpielowych.


Urodzony z piany

Wyobraź sobie takie niesamowite zdjęcie: słoneczny dzień, kąpie się w morzu, a potem wychodzisz z wody, smukle i pięknie. Mężczyźni nie mają szans. Oczywiście wiesz, że nosisz przeźroczysty strój kąpielowy, ale … Kilka sekund minęło i zrozumieją to … Tylko na chwilę warto spróbować założyć przezroczysty strój kąpielowy na morzu raz na raz – efekt będzie Mind-dmuchanie!

Och, ci projektanci

Latem projektanci mody przygotowali całe kolekcje jedwabnych i osobnych kostiumów kąpielowych, które tylko tworzą wygląd, że coś jest ukryte na kobiecego ciała. Materiałem do takich modnych odzieży jest elastyczna tkanina z zestawem, koronką, ruchami, aplikacjami i haftem. Wyglądają oszałamiająco. Jednakże, odzież nie ignorowała tych, którzy są całkowicie zaniepokojeni całkowicie przejrzystym kostiumem kąpielowym. Bardziej skromne piękno, które chcą lekko różnicować szafę wypoczynkową, mogą w razie potrzeby zwracać uwagę na modele z małymi wkładkami. Najczęściej te produkty spotykają się w asortymencie scalonym, to znaczy bezszwowych przezroczystych strojach kąpielowych. Takie wkładki są wykonane z półprzezroczystych materiałów lub po prostu symulowane przy użyciu taśm przeplatanych guipem i linami. Bardziej restrykcyjne modele są bardzo przydatne nawet dla najmniejszych kobiet mody. Najważniejsze jest zapewnienie, że nie ma zbyt wielu przejrzystych szczegółów.

Zalecenia projektantów

Pomimo pragnienia, aby jakiś extremalok poczuł wrażenie natychmiast po opuszczeniu pokoju hotelowego, couturierzy wciąż radzą, aby nie nadużywać tego w tym względzie. Jest mało prawdopodobne, aby personel lubi dziewczyny w przezroczystych kostiumach kąpielowych, chodzących swobodnie wzdłuż korytarzy. I naprawdę, po co ryzykować i prowokować kłopoty? Dlatego też, jeśli nadal zdecydowano się na zakup przezroczystego strój kąpielowy, radzimy natychmiast szukać odpowiedniego ubrania i dodatków. Przede wszystkim zwróć uwagę na przezroczyste tuniki i bluzki, a także spektakularne spódnice, kostiumy do spodni i sukienki. Muszą być wybrane w tonie kostiumu kąpielowego. Ta kombinacja ubrań sprawi, że będziesz po prostu nie do opanowania. Jeśli chodzi o akcesoria, jest to oczywiście trójwymiarowa torba (gdzie nie ma?), Klamerka do włosów, walizka baseballowa marki i kosmetyki do opalania i ochrony przed promieniowaniem UV. Światło słoneczne, oczywiście, jest przydatne, ale nie należy nadużywać tego. W przeciwnym razie nie da się uniknąć przedwczesnego starzenia się skóry i wczesnego pojawienia się zmarszczek. I tego nie potrzebujemy.