530 Shares 9388 views

Najbezpieczniejsze samochody dla kobiet

Wreszcie, masz prawo do zgromadziły wymaganą ilość, i to jest czas, aby kupić swój pierwszy długo oczekiwany samochód! Przy wyborze nowego samochodu, zwracamy uwagę przede wszystkim na jego wygląd, moc i sprawność silnika, prędkość, czas przyspieszania, pojemny bagażnik i innych podobnych parametrach. Kupując samochód „cool”, często zapominamy o bezpieczeństwie. Ale to jest najważniejszym kryterium, zwłaszcza, jeśli dzieci będą jeździć w samochodzie!


W przypadku samochodów wyprodukowanych w Rosji, to nie ma niespodzianek tutaj nie jest przestrzegana. Nic dziwnego, że mówią, że najbezpieczniejszym samochodem w Rosji – zagranicznego samochodu. Fakt, że samochody krajowe mają tendencję, aby włączyć do puszki z poważnej kolizji. Aby przetrwać w takim samochodzie będzie dla ciebie prawdziwym sukcesem. Więc jeśli bezpieczeństwa ruchu drogowego nie jest pustym słowem dla ciebie, radzimy zwrócić uwagę na najbezpieczniejszych samochodów zagranicznych producentów.

1. Honda Civic nowej generacji. Na swoim zespołem japońskich inżynierów zwrócić szczególną uwagę na bezpieczeństwo całego samochodu – EUR i tandemu bezpieczeństwa. W związku z tym najważniejszych części, Honda Civic przyszedł do naszej listy „najbezpieczniejszych samochodów dla kobiet.” Istotą systemu bezpieczeństwa jest to, że podczas hamowania na nawierzchniach gdzie istnieje inny współczynnik przyczepności, lub w trakcie rozbiórki przednią osią impulsów z układu wspomagania kierownicy system może pomóc kierowcy dostosowanie samochodu, trzymając go prosto. Ponadto, ze względu na system, nie będzie w stanie przekręcić kierownicę podczas poślizgu. Ponadto, Honda Civic otrzymała najwyższą nagrodę za bezpieczeństwo na wynikach badania amerykańskiego ubezpieczenia Instytut Bezpieczeństwa Drogowego.

2. Audi A3 – piękny, stylowy, a co najważniejsze, bezpieczne maszyny. Jest on montowany na najnowszej platformie modułowej, a jego wysokiej jakości wnętrza, urządzone z naturalnej skóry, plastiku na panelach przednich i metalowych i płyt „pod metalu” w odpowiednich miejscach, jest on wyposażony w sześć poduszek powietrznych i niezawodny system stabilizacji (!).

3. Toyota RAV4 – SUV elegancki napęd na cztery koła japońskie roboty. Samochód ma miejsce na naszej liście „najbezpieczniejszych samochodów dla kobiet” dzięki jego smukłe linie i krzywe, opływowej formie, jak również doskonałe właściwości techniczne, które pozwalają automatycznie pani czuje nie tylko wygodne, ale również bezpieczne.

4. Mercedes A klasy. Nowa linia maszyn, które nabył drapieżnych gatunków, nie ma absolutnie nic wspólnego z niemieckim samochodzie-smart. Ale jeśli dokładnie zrozumieć ten wóz, podobieństwa jeszcze pokazać. Z wyjątkiem nazwy i napędem na przednie koła, wspólne dla nich – jest to stabilna i niezrównana jakość niemiecki, przykładowe rozwiązania techniczne i pełen komfort.

5. Volvo. Te samochody zawsze zajmują czołowe miejsce nie tylko w naszym liście „najbezpieczniejszych samochodów dla kobiet”, ale także na całym świecie. Volvo – to wygodny i bezpieczny samochód. Nowe S40 jest dynamiczny i łatwy do opanowania. Cóż, projekt jest po prostu „oddycha” jakość – prostota, dokładność, i nic więcej!

Mamy nadzieję, że dzięki tym artykule, będzie mógł zdecydować, kupując ten sam czas, jaki rodzaj samochodu najbezpieczniejsze, najpiękniejsze i najbardziej odpowiedni dla Ciebie.