303 Shares 8148 views

Ile jest utrzymywana tatuażu brwi? Makijaż permanentny brwi włosy. Zdjęcia, opinie

Niewiele osób byłoby polemizować z twierdzeniem, że każda z płci ma tendencję do wyglądają ładnie i dobrze utrzymane. W tym celu, dziewczęta muszą uciekać się do różnych sztuczek: oni przedłużyć paznokcie, rzęsy i włosy, obserwować swoją dietę i odwiedzić siłownię codziennie robi stylizacji włosów i stosowania na twarz kosmetyków, jak również podnieść odpowiednią odzież.

Ostatnio rosnąca popularność zdobył technikę makijażu permanentnego. Obejmuje wargi tatuaż, brwi i przestrzeń mezhresnichnogo. Rozpatrzmy szczegółowo trwałego makijażu brwi : sposoby wykorzystania i czasu.

tatuaż brwi

Z pomocą makijażu permanentnego można zmienić nie do poznania, mimika. Można zapytać kreatora, aby dać obraz bardziej poważny wygląd, lub, wręcz przeciwnie, uzyskać zalotne wypowiedzi.

Jeśli zdecydujesz się zrobić tatuaż brwi, metody nakładania farby mogą być różne:

  • odcień szwu;
  • D wyglądać;
  • makijaż permanentny brwi włosy.

Rozważmy technikę wykonywania tych rodzajów makijażu.

cieniowanie koloru

Poprzez wybranie tej opcji obraz, masz jasną linię brwi, którego wewnętrzna wnęka jest wypełniona jednym kolorze. Mistrz wybiera najbardziej odpowiedni ton i posiada tzw kalibrację kolorów.

objętościowy obraz

Ta metoda wykonywania makijażu permanentnego można uznać za nowość. Magister wciąga delikatnie obniżyć włosy, a następnie wprowadza się jasne górną warstwę. W rezultacie, brwi wydają się optycznie większe i bardziej spektakularne.

Makijaż permanentny brwi włosy

W przeciwieństwie do swojego poprzednika, ten rodzaj makijażu jest prowadzone przez tzw włoskami. Mistrz najpierw tworzy kontur brwi, po czym zaczyna wypełniać wnękę. Ostrożnie malarstwo każdy specjalista włosy tworzy elegancki i gładki łuk.

technika wydajność

Zanim zaczniesz, musisz zdecydować i wybrać to, co chcesz tatuaż.

W większości przypadków, targi podłoga włosy wybranej metody aplikacji. Kiedy już zdecydowaliśmy się na wdrożenie technologii, mistrz wciąga do specjalnego ołówka do brwi i pozwala na ocenę wyników. Jeśli jesteś szczęśliwy, to można przystąpić do natychmiastowego stosowania farby. W takim przypadku, kiedy to zrobić lub nie lubią, kreator zapewnia możliwość poprawienia niedociągnięć. Posłuchaj eksperta, bo wybiera kształt brwi dla Ciebie, biorąc pod uwagę wszystkie niuanse wygląd.

Po tym, będzie oferowane znieczulenia. Na brwiach mistrz kładzie szczególny zamarza maści i daje trochę czasu na odpoczynek. Gdy efekt leku doszła pochodzi najbardziej decydującym momencie.

Ostrożnie, krok po kroku, specjalista tworzy tatuaż brwi. Zdjęcia gotowych prac można zobaczyć w tym artykule. Igła i tusz jest wstrzykiwany przez około pół milimetra pod skórą. Jest wstrzykiwany barwnik do barwienia obszar podskórne.

Po zakończeniu brwi dźwięk podobny sposób „nadziewanych” symetrycznie część.

W trosce o makijażu permanentnego po zabiegu

Wiele dziwnego, o ile jest przechowywana brwi tatuażu. W rzeczywistości, wiele zależy od pielęgnacji twarzy w pierwszych dniach po zabiegu.

Po opuszczeniu salonu, będzie dość nasycone kolory prześledzić porcje. Nie jest konieczne, aby się bać. Po pewnym czasie górna skorupa nie ma, a kolor jest miękkie, doskonale nadaje się do twarzy.

Nigdy nie należy próbować zdjąć skórkę wolnostojący, inaczej Twój makijaż może dostać szorstki. Gdy wierzchnia warstwa zaczyna się cofać, proces gojenia występuje. W tym czasie kontuzjowanych części skóry starają się „złapać” maksymalną ilość pigmentu brązowym. Przerwanie tego procesu, ryzykujesz uzyskanie wystarczająco intensywny kolor.

Ile jest utrzymywana tatuażu brwi, w dużej mierze zależy od koloru skóry. Czy właściciele białego pigmentu twarzy znika nieco szybciej niż ciemnoskórych piękności.

Ponadto, podczas gdy obecność pigmentu na twarzy zależy od niego metody pielęgnacji. Jeżeli jesteś miłośnikiem czyszczenia maski, peelingi i zarośla, to najprawdopodobniej, makijaż permanentny długo nie pozostanie na twojej twarzy. Spróbuj podczas procedur obchodzenia stałych powierzchniach i uniknąć leczenia.

Ile brwi tatuażu trwa również zależy od opieki nad leczonym obszarze w okresie letnim. W celu maksymalizacji żywotności makijażu na twarzy, używać produktów z ochrony przeciwsłonecznej. Stosować takie płyny i kremy tuż przed wyjściem z domu. Jest to również konieczne stosowanie okularów.

Tak, jak dużo jest utrzymywana brwi tatuażu? Średni czas stosowania makijażu permanentnego jest od czterech do siedmiu lat. Gdy zauważysz, że kolor nie jest tak jasne, jak chcielibyśmy, konieczne jest przeprowadzenie korekty.

Wybór pana i cena pracy

Jeśli zdecydujesz się na trwałym makijażu, pierwszą rzeczą, którą trzeba podjąć decyzję o wyborze przedziału pasażerskiego. Spróbuj dać pierwszeństwo już uznanych artystów. Lepiej jest, jeśli jest to jaskrawy przykład przed sobą. Wiele salonów dostarczyć zdjęcia swoich klientów, którzy robią brwi tatuażu.

Cena pracy wymaga również, aby dopasować jakość. Nie dążyć niskie ceny. Przy tym makijażu trzeba żyć dłużej niż rok, więc nie skąpić na siebie.

Więc dać przybliżone ceny za pracę. Włosy tatuażu brwi: cena waha się od 4 do 6 tysięcy rubli. Objętościowy postać: wartość w zakresie od 6 do 8000 rubli. Miękkie Feather: Przedział cenowy wynosi od 3 do 5 tysięcy rubli.

Ponadto, koszty pracy zależy od regionu, co czyniło realizację tatuaż, rodzaju i producenta farb i narzędzi stosowanych.

Spróbuj dać pierwszeństwo salonie, który współpracuje z wysokiej jakości materiałów.

Tatuażu brwi: przed i po

Jeśli masz wystarczająco eleganckie i grube brwi, jeśli codziennie trzeba podciąć ołówek, w przypadku, jeśli spędzasz dużo sił i środków na zakup towarów, pomagając rozwijać brwi, ale to nie przynosi żadnych rezultatów, trzeba dokonać trwałych brwi makijaż.

Zdjęcia gotowych prac, można patrzeć bezpośrednio w kabinie, i można wstępnie wybrać technikę wzór rysunku. Po zabiegu, można zapomnieć o codziennym cierpieniu i długotrwałego stosowania makijażu.

Nie trzeba już kupić ołówki do brwi i starać się im symetryczne linie.

brwi Tatuaże stały się naprawdę ratownik dla wielu członków płci pięknej!

wniosek

Pamiętaj, że w trakcie postępowania, wszystkie normy zdrowotne muszą być spełnione. Igły do tatuażu powinien zawsze być nowe i jednorazowe. Mistrz kiedy trzeba otworzyć paczkę z nowymi narzędziami.

Podczas przeprowadzania niewłaściwą procedurę, za pomocą instrumentów wielokrotnego użytku może trochę nieprzyjemną i niebezpieczną chorobę. Dlatego przy wyborze kliniki i Master musi być bardzo odpowiedzialny.

Bądź piękna!